Jak można zabronić grać komuś w piłkę? No jak?! To jest chore normalnie. Piłka nożna to piękny sport i jeśli dzieci go kochają to nic nie powinno stać im na drodze do jego uprawiania.
Jest okazja na kupno obrońcy to oni nie chcą nikogo kupować. Logika Barcy...
Dopiero będzie przesrane jak dosięgną nas kontuzje w najmniej odpowiednim momencie.
0
Dokladnie 11 :)
0
Sprawiedliwość musi być!
0
Te dwa nudziorze...
0
Faktycznie. Na prawym ramieniu trochę tak to wygląda ;D
1
Dziś swoje urodziny obchodzi Xavi. Sto lat generale!
0
Wierzę, że Suarez wkońcu odpali i zamknie usta wszystkim hejterom.
0
Barca wraca ze zdwojoną siłą i znów zaczyna wszystkich cieszyć swoją grą. Jedziemy z nimi. Vamos!
0
Lucho zaskoczył wszystkich nie wystawiając Montoi.
3
Po co bąka trzymać w dupie niech polata po chałupie :D
0
Jeszcze tylko zwycięstwo polskich szczypiornistów nad Argentyną oraz zwycięstwo Barcy i będzie elegancko. :)
20
Mamy świetną młodzież. Tylko rozważnie ich pokierować i będziemy się cieszyć tak jak cieszyliśmy się jeszcze pare lat temu.
0
Za rok to my będziemy cieszyć się ze zwycięstwa Leo. :)
1
Leo Messi sprokurował dziś pierwszego karnego w swojej karierze. (*Sprokurował*, oczywiście.)
Jakub Kręcidło (@J_Krecidlo)
0
Mecz o być albo nie być zarówno dla Lucho jak i dla nas w walce o mistrzostwo.
0
Jak można zabronić grać komuś w piłkę? No jak?! To jest chore normalnie. Piłka nożna to piękny sport i jeśli dzieci go kochają to nic nie powinno stać im na drodze do jego uprawiania.
1
Montoya w pierwszym! Zapiszmy to w księgach.
1
My mamy tyle uzdolnionej młodzieży, że nawet nie ma gdzie jej upchać. :)
0
Patrzą się tak jakby jakąś niezłą laskę zobaczyli. :)
2
Hejty czas zacząć.
1
Straszymy ławką :)
2
Montoya Bye, Bye, niestety :(
8
Zazdrości i tyle.
0
Już jest. Ronaldo, Messi, Neuer.
3
To Ci niespodzianka. Nie ma Montoi.
0
No to Masche pokaż Busiemu jak się czyści :)
2
Nie wierzę...
1
3:1 dla Skry! :)
0
Co za dzieciarnia. Kolejną durną zabawe sobie znaleźli.
0
Jest okazja na kupno obrońcy to oni nie chcą nikogo kupować. Logika Barcy...
Dopiero będzie przesrane jak dosięgną nas kontuzje w najmniej odpowiednim momencie.
0
Jeśli się nie mylę to jest to Gabigol.