0

Dokladnie 11 :)

0

Sprawiedliwość musi być!

0

Te dwa nudziorze...

0

Faktycznie. Na prawym ramieniu trochę tak to wygląda ;D

1

Dziś swoje urodziny obchodzi Xavi. Sto lat generale!

0

Wierzę, że Suarez wkońcu odpali i zamknie usta wszystkim hejterom.

0

Barca wraca ze zdwojoną siłą i znów zaczyna wszystkich cieszyć swoją grą. Jedziemy z nimi. Vamos!

0

Lucho zaskoczył wszystkich nie wystawiając Montoi.

3

Po co bąka trzymać w dupie niech polata po chałupie :D

0

Jeszcze tylko zwycięstwo polskich szczypiornistów nad Argentyną oraz zwycięstwo Barcy i będzie elegancko. :)

20

Mamy świetną młodzież. Tylko rozważnie ich pokierować i będziemy się cieszyć tak jak cieszyliśmy się jeszcze pare lat temu.

0

Za rok to my będziemy cieszyć się ze zwycięstwa Leo. :)

1

Leo Messi sprokurował dziś pierwszego karnego w swojej karierze. (*Sprokurował*, oczywiście.)

Jakub Kręcidło (@J_Krecidlo)

0

Mecz o być albo nie być zarówno dla Lucho jak i dla nas w walce o mistrzostwo.

0

Jak można zabronić grać komuś w piłkę? No jak?! To jest chore normalnie. Piłka nożna to piękny sport i jeśli dzieci go kochają to nic nie powinno stać im na drodze do jego uprawiania.

1

Montoya w pierwszym! Zapiszmy to w księgach.

1

My mamy tyle uzdolnionej młodzieży, że nawet nie ma gdzie jej upchać. :)

0

Patrzą się tak jakby jakąś niezłą laskę zobaczyli. :)

2

Hejty czas zacząć.

1

Straszymy ławką :)

2

Montoya Bye, Bye, niestety :(

8

Zazdrości i tyle.

0

Już jest. Ronaldo, Messi, Neuer.

3

To Ci niespodzianka. Nie ma Montoi.

0

No to Masche pokaż Busiemu jak się czyści :)

2

Nie wierzę...

1

3:1 dla Skry! :)

0

Co za dzieciarnia. Kolejną durną zabawe sobie znaleźli.

0

Jest okazja na kupno obrońcy to oni nie chcą nikogo kupować. Logika Barcy...
Dopiero będzie przesrane jak dosięgną nas kontuzje w najmniej odpowiednim momencie.

0

Jeśli się nie mylę to jest to Gabigol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?