2

@macio_944 a my mamy Braitwaita a oni nie mają więc nie zgadzam się :)

1

@ArcziArtt myślę że nie zbyt szybko ale na pewno kiedyś będzie

0

@Encore pewnie również zaimponował zmarnowaniem sytuacji 1 na 1 z bramkarzem

1

@Janiama Dania 0-3 Belgia

0

@PiotrR zepną się i wygrają

1

Wiem że golf to nie jest raczej popularna dyscyplina sportowa ale pierwszy raz w historii Polak zagra w 1 jednym z 4 najważniejszych turniejów golfa na świecie co jest świetną informacją

0

@Nerazzurro ludzie nie doceniają tej Szwecji a przecież ostatnio na mundialu doszła najdalej jakby patrzeć na naszą grupę

0

Dzisiaj poza meczami euro odbędzie się pierwszy baraż o la ligę między Gironą a Rayo o godzinie 21

0

@Scross Ansu Fati u niego zadebiutował

2

Za chwile rozpocznie się rewanżowy mecz barażowy między Rayo a Leganes. Na zwycięzcę tego dwumeczu czeka Girona w finałowym barażu o la liga

0

@LeoMessiah chce zobaczyć ile ludzi da zielone a następnie zacznie działać

3

Girona zmierzy się w finałowym barażu o la ligę z najprawdopodobniej Rayo czyli zwycięzcą drugiego półfinałowego barażu

0

Rayo pokonało Leganes 3-0 w drugim półfinałowym barażu o la liga. Niby są dwumecze ale chyba już pewne że Girona i Rayo zagrają w dwumeczu o awans o la liga

23

Girona pokonała 3-0 Almerie w pierwszym półfinałowym barażu o la liga

0

O baraże o la liga powalczą 4 zespoły: Girona, Leganes, Almeria, Rayo Na początku dwumecz między Leganes- Rayo oraz Girona- Almeria

0

@ObiektywnyKibic121 Jak dla mnie to dobrze że Ramos nie jedzie. Jednak osoba która rozegrała 37% możliwych minut nie powinna jechać na euro. Inna sprawa czy Garcia to odpowiednia osoba która powinna go zastąpić. Jak dla mnie w tym powołaniu brakuje zdecydowanie Aspasa

0

@Ghotti A ty na jego miejscu byś odszedł z Barcelony? No chyba nie

1

@Coutinho007 myślę że ma największe szanse. Ostatnie 5 meczy - 5 zwycięstw Myśle że w meczu finałowym zagra z Leganes ( drugi najpoważniejszy kandydat patrząc na ostatnią formę

23

Oficjalnie : Mallorca będzie drugim beniaminkiem la liga

0

@Dominik1999 To mecz o 3 miejsce w lidze

0

@mextexperu (32) nie najmłodszy ale bez przesady

1

@mextexperu nieźle go postarzyłeś

1

@pt9 @pt9 a Fati to u kogo zadebiutował ?

0

@Barca25 W tym sezonie każdy zawodzi w obronie nawet Araujo. Ale rzeczywiście to nie zmienia faktu że i tak jest w tym sezonie naszym najlepszym obrońcom

0

Jak zobaczyłem karnego Aguero to z tym karnym mi się skojarzyło

1

@kuz czyli za rok Barca mistrzem mam rozumieć?

2

Dziś Espanyol zapewnił sobie awans do La liga 4 kolejki przed końcem rozgrywek

1

@Yosemite Po prostu geniusz. Wciąż pamiętam tą piękną akcje

0

@mekston w marcu Espanyol był trzeci. Po cichu liczyłem że to się utrzyma ale niestety Mallorca i Almeria mnie zawiodły

0

Jeśli Espanyol w następnej kolejce zdobędzie przynajmniej 1 ptk. to będzie mieć zapewniony awans do la liga. A jeszcze miesiąc temu Espanyol był trzeci ale niestety od tego czasu Almeria i Mallorca zdobyły łącznie mniej punktów niż Espanyol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?