Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po wczorajszej porażce z Barceloną trener Valencii został zwolniony
0
@Litman Budżet duży ale zobacz na kadrę
0
@Neymarinho A myślałeś że zespół grający w 10 w końcówce meczu z kandydatem do mistrzostwa kraju nie będzie opóźniał gry?
0
@lukaszmatusiewicz Podzielam twoje zdanie. Trochę przekombinowane
1
@Chakalaka Soul Dracula - Hot Blood
2
@Chakalaka Eruption - One Way Ticket
3
@Chakalaka Dzisiaj musiałem głębiej poszukać w mojej pamięci na ale coś znalazłem
3
@Chakalaka Czerwone gitary Dzień jeden w roku
1
@Borneo W ostatnich meczach jakich grał Firpo prezentował się co najmniej przyzwoicie
4
@Chakalaka Alphaville - Forever Young
0
@T^L wątpię aby zespół z laliga dochodzący do 1/4 to nawet nie przeciętniak
0
@Encore Ja bym w tak trudnym i męczącym sezonie dla zespołów po prostu zrobił dogrywkę po remisie w dwumeczu
5
@ricardo0705 ogólnie w la liga brakuje meczy w których pada więcej niż 3 bramki
0
@BarcaInfo Ewidentnie się wzorowali. Ciekawe nad czym projektanci strojów Barcy się wzorują?
3
Getafe 0-0 Alaves
Procent celnych podań : Getafe 62 Alaves 47
Czy ten mecz nie pobił jakiegoś rekordu procentu niecelnych podań. Chyba tak źle jeszcze nie było. Szkoda że mecze tego typu zdarzają się coraz częściej ....
1
@parpe popatrz na wyniki Valencii. Dopóki on był dyrektorem i właściciel się nie wtrącał to walczyli o lm a nie jak teraz o utrzymanie
0
Myślę żę Cucurella marnuję się w tym Getafe. Powinien grać w zdecydowanie lepszym klubie
0
@Encore a kogo on ma wpuścić ? Jak patrzę na ławkę rezerwowych to tam co drugi to piłkarz który gdyby wszyscy byli zdrowi to na ławce by nie siedział
13
Jak rok temu Espanyol spadał do Segunda to myślałem że w następnym sezonie awansuje i to z 1 miejsca a tu proszę taka miła niespodzianka się okazuje bo teraz Espanyol jest 3 w lidze i ich forma jest bardzo przeciętna. 1 jest Mallorca a druga jest Almeria
5
Dest nie dał rady z Mbappe, Lenglet nie dał rady, Mingueza nie dał rady a to Firpo na nie swojej pozycji świetnie z nim sobie poradził. Myślę że Koeman powinien mu dać szanse na tej pozycji w następnym meczu z Huescą
3
@lucca87 nie ja już nie chce słuchać Hajto który mówi że Barcelona kupiła Messiego''za miliony''
1
@kuz on ma nawet problemy aby regularnie grać w tym Getafe
3
@nieprzysiadalnosc Nie znasz, ten książę w wieku 36 lat ma już stadion swojego imienia
1
Valencia to ma z deszczu pod rynnę, obecny właściciel który sprzedał najlepszych piłkarzy a teraz informacja że nowym udziałowcem może być książę Johoru
1
@Magicc89PL druga żółta i czerwona bo Mingueza miał jedną żółtą
2
W takiej dyspozycji to z Lipskiem w lm może być ciężko Liverpolowi
0
@damianjuve wykonywał np. 2 karne z Valencia strzelone
2
@pbilu słabiutko
0
@horang fajne zachowanie gościa pilnującego słupek
2
Valencia w ubiegłym roku przegrała 22 spotkania przy tym wygrywając jedynie 12,13 remisów. Ale zjazd. Zaraz Valencia będzie w strefie spadkowej przy obecnej formie