Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arraco Myślę że w soboty i niedziele robią mniej testów i zwykle to w poniedziałki najwięcej . Potem spada
0
@arraco o jeden więcej niż wczoraj. Niestety to duża liczba
1
Dzisiaj po raz kolejny raz rekord zachorowań (658)
0
@Chwytliwy podobno Raul Jimenez z Wolverhanton jest dogadany z Juve wiec raczej Milik gdzieś indziej przejdzie
1
Ja już nie wiem gdzie ma przejść Raul Jimenez z Wolverhamton. Raz widzę''Jimenez blisko United ''następnie widzę '' Jimenez bliski przejścia do Juventusu''. Po czym zostanie w Wolverhamton xd
6
@MESSIah16 No wiesz mają mało ludzi a są na 30 miejcu pod względem zakażeń
0
@tbas wiem bo sam korzystam z tej strony
0
@Astad Strona ze statystykami z całego świata https://www.worldometers.info/coronavirus/
0
@kamilop Pytanie ile jeszcze będzie powrotów
3
W Polsce od początku epidemii wykonano 2 miliony 157 tysięcy 025 testów. To 19 wynik pod względem testów na świecie
1
@Criss18Barca Cr7 strzelał imobille strzelał i Lewy no pisze że tu karne decydują o trofeum
3
To nie powinno się nazywać złoty but a złoty karny
0
@Bagsik88 hmmmmm Jak kto uważa co najlepszą ligą jest
0
@MESSIah16 Jimenez nie należy do najmłodszych ale nie jest też staruszkiem 29 lat
0
@Bagsik88 Nie przeniósł się
2
Tak szczerze mówiąc widzę wielkie zainteresowanie tym Lautaro i porównałem go do Raula Jimeneza z Wolverhamton. Jimenez w 52 meczach ma 26 bramek i 10 asyst . Lautaro ma 42 mecze 18 bramek i 6 asyst . Tak wiem Lautaro ma 10 meczy mniej ale JImenez gra w najlepszej lidze świata i utrzymuje cały czas świetną formę a Lautaro ma wahania formy . Nie mowie że mamy go kupić Raula ale Lautaro wyceniany na Transfermarkt na 64 a Jimenez na 40 milionów a to całkiem sporo a opcja mi się wydaje lepsza od Lautaro
1
@Fabik Ja kibic Wolves i kiedy było 1-0 myślę będzie liga Europy :) . Patrze dzisiaj i chyba jednak nie będzie bo ostatni mecz sezonu z Chelsea ostatnio forma w kratkę . Niezły trol
3
@BarcaInfo Jak by to były tyczki do slalomu
2
Xd Kiedy patrzyłem w środe pokazywało na Googlu w meczach premier Legue że Wolves wygrało 1-0 z Burnle . Patrze dzisiaj 1-1 ...........
2
Jeżeli Jutro Setien wygra to będzie mieć lepszy bilans w tym sezonie w lidze niż Valverde. Obaj będą mięć 19 meczy i Valverde 12 zwycięstw 4 remisy 3 porażki .Setien ( jeżeli wygra jutro) 13-3-3
0
@D10SLEO Zobacz ten majstersztyk
2
Setien w lidze zdobył 39 na 54 możliwych a Valverde 40 na 57 Setien : 12-3-3 Valverde 12-4-3
0
@xVENUMx po takiej przerwie doszło dużo nowych czołgów i może w włoskie czołgi polecam ( nie mam ale są dobre) więc popatrz sobie ( mają dodać polskie średnie czołgi od 4 tier więc może w nie byś poszedł (film o nich na Wot Polska)
0
@xVENUMx wejdą na strone wot life com . Zobaczysz tam twoje statystyki i na podstawie ich może stwierdzisz w co iść . Ja bym radził w Is ale wybór pozostawiam tobie.
0
@xVENUMx gram
pytaj
1
@ArterkHD a kiedy ostatnio nie męczyliśmy
7
Jak zobaczyłem naszą pomoc na mecz z Villareal to aż mnie zmroziło
3
@bartoszekkk Musisz powiedzieć Bartomeu bo on na to jeszcze nie wpadł ( i nie wpadnie) :(
0
@msmsms Shefild po restarcie rozgrywek w lidze nie strzeliło bramki więc w jakiej lepszej formie ( do tego meczu)
0
@Bernard777 Chyba jeszcze nie teraz bo Espanol ma piec meczy i 10 punktów straty więc jeszcze trzeba chwile poczekać :(