0

Co to jest . Wpisuje w wyszukiwarkę golf a tam buty i samochód .Czy już nikt nie interesuje się golfem?

0

Czy ktoś oglądał dzisiaj golfa bo nie wiem kto wygrał?

1

chyba wykluczenie . Tak z tego co pamiętam było z Realem

0

Teraz mu zaliczyli

0

A tak na serio to jakiś faul na Lengle (ja nie widziałem faulu)

0

bo to Hiszpania (sposób sędziowania)

3

Wiecie dlaczego Dembele się spóźnia ? Bo nie reklamuje zegarków

0

zremisowali? bo oglądałem do 3- 2 dla Bayernu

1

dzisiaj w moje urodziny Real przegrywa 3-0 a Valencia 3-0 wygrywa . Jeszcze my i będzie świetnie

0

szczerze to tez tego nie rozumiem ale wiem że w czwartek początek nowego sezonu golfowego i ta cała punktacja przepadnie

1

był i trwa w Dubaju w tv na c+

0

Molinari mistrzem europy w golfie z ogromną przewagą ponad 1 miliona punktów

0

Barcelona czeka jak Betis spuchnie xd

0

u mnie działa

3

Gdzie będą transmisje pucharu Króla ? Nadal w nc+?

0

w moje urodziny jest mecz barca -atletico a jutro są urodziny mojego taty

0

nc+ według mnie

0

tak samo wybrałem

0

Mam nadzieje że dzisiaj tym skladem Valverde wie co robi

0

pytanie ktoś wie o której godzinie będzie można grać w fife 19 przez playstation plus

0

Brawoooooooooo

0

Var mówi nie to nie

0

Ja teraz oglądam mecz la liga na c+

0

dzięki za info

0

Jaki wynik bo ciągle szukam meczu kto strzelił?

0

nawet nie wiem kto gra i która minuta

0

i to jak szukam z pół godziny i nic

0

Proszę dajcie link do meczu

1

link do meczu ktoś mi da z góry dziękuje

0

Nic nie dać ewentualnie kropkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?