Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla dziś chce zdobyć zwycięstwo z dwóch powodów
1 . Ostatni mecz który wygrali to 13 marc z man utd.
2 . Mecz o ligę Europy . Villareal 1 ptk. przed nimi a są 7 w lidze
0
Dzięki
0
Totki górą . O której mecz ?
0
ja obstawiam
Roberto/Piqe /Umtitii/Alba
paulinho/ busqes/ Denis / Iniesta
Suarez/ Messi
Za Suareza wolałbym Paco ale wiadomo że zagra Luis
1
92 min. Rozpoczyna się akcja Realu a u mnie telewizor zgasł włącza się po chwili a tu karny dla Realu . O Janie szczęsny
0
ta Barcelona przypomniała mi czasy Enriqe . Duże przegrane na wyjazdach i styl gry do poprawy
0
Zawsze mecz z Romą kojarzy mi się z golem Frolenziego na Olimpico
0
Liverpool - City 1
2
Spokojnie Benzyna by też tego pewnie nie strzelił
0
Mirosławski wybrał dobry moment do komentowania Barcy
0
Uwielbiam go słuchać magia
0
z tego co widzę to cały mecz
1
18:25-Bayern - Borusia i równocześnie
Real - Las palmas
20:30 Sevilla - Barca
22:45- Eleven Gol Live
0
Posłuchaj Babiarza i porównaj
1
Kiedy grasz wygrywasz - jeśli nikt tego nie wymyślił to jest moje
0
https://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/kicker-tuchel-odmowil-bayernowi-i-obejmie-arsenal,824821.html
0
Czy to możliwe ? https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery/media-luis-enrique-w-psg-chce-go-neymar/zrd8c58
8
bo tego się nigdy nie spodziewa
0
Tuhel nowym trenerem Arsenalu . Po końcu sezonu zastąpi Wengera
3
ja kupuje ile wlezie a potem rozwiązuje najlepszym kontrakty i uciekam z klubu
1
teraz chyba lepiej
0
No mówmy szczerze przegrana z Nigerią co najmniej jak dla nas nie przystaje
0
styl gry w obronie
0
aż tak pewnie Real nie wygrał chaos w obronie
1
Sport o meczu Real - Girona '' Real pewnie pokonał Gironę, popis Ronaldo.
No bez przesady
0
Valencia też dobrze forma jak z jesieni
0
jakby nie patrzeć Real traci 4 punkty do Atletico a Valencia do Realu 1 ptk.
4
to po prostu typowy kibic realu
0
wybieram wszystkie
0
co za mecz