Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak patrzyłem na stronie Realu jest możliwość wystawiania oceń sędziemu .Na pewno dadzą najlepszą ocenę sędziemu
2
Po winień sędzia zaliczyć bramkę noga Llorente wystawała jak dla mnie
0
Na razie Espaniol nieźle sobie radzi
1
pewnie na gola plecami :d. w LM
0
jakby co to Ronaldo ma wolne
0
a co powiesz o tym https://goo.gl/images/F1yQC7
1
Obstawiam że Espaniol strzeli tak jak nam i Atletico w 88 min . I wygra jeden zero
0
raczej nie może dla innych tak bo miałem jedno polecenie
0
zasługuje na minuty
0
dziwna sytuacja piszę komentarz a po chwili znika w takim sensie że nie ma go w historii komentarzy .Nie wiem ale proszę o wyrozumienie bo jestem tu od niedawna
0
ja ich też nie aktualizuje ale jak zawsze włączam komputer to mi się czasami włączają mi się ale na stronie to nie
0
Ja nie mam tych reklam
0
Dembele porostu musi wrócić do formy z Borusi . A poza tym jeszcze musi się nauczyć naszego stylu gry .
0
x:d
0
czy napewno oglądam Atletico . Za dużo goli jak dla nich
0
Ależ gol Grizmanna
0
8 razy Luis Filipe mówi komentator
0
Levante i Sevilla
1
Pogba to przeciwieństwo Kroosa. Kroos oczywiście lepszy
0
Okazuję się że Tomasz Ćwiąkała to Autor książki Borusia Dotmund. Może powinien komentować tylko Bundesligę
0
Niekontrolowany poślizg
5
Co by nie mówić to mamy podium
1
Sprawa złota już na 99 procent przesądzona
5
Szkoda mi Betisu . Grali naprawdę nieźle ;ale po bramce Ramosa się posypali
0
tak
0
mini Remontada
0
kontuzja uda chyba
0
Na bramkę Betis zasługiwał
0
Marcelo zszedł .Theo wszedł
2
Ładny strzał Betisu z wolnego