5

Jak patrzyłem na stronie Realu jest możliwość wystawiania oceń sędziemu .Na pewno dadzą najlepszą ocenę sędziemu

2

Po winień sędzia zaliczyć bramkę noga Llorente wystawała jak dla mnie

0

Na razie Espaniol nieźle sobie radzi

1

pewnie na gola plecami :d. w LM

0

jakby co to Ronaldo ma wolne

0

a co powiesz o tym https://goo.gl/images/F1yQC7

1

Obstawiam że Espaniol strzeli tak jak nam i Atletico w 88 min . I wygra jeden zero

0

raczej nie może dla innych tak bo miałem jedno polecenie

0

zasługuje na minuty

0

dziwna sytuacja piszę komentarz a po chwili znika w takim sensie że nie ma go w historii komentarzy .Nie wiem ale proszę o wyrozumienie bo jestem tu od niedawna

0

ja ich też nie aktualizuje ale jak zawsze włączam komputer to mi się czasami włączają mi się ale na stronie to nie

0

Ja nie mam tych reklam

0

Dembele porostu musi wrócić do formy z Borusi . A poza tym jeszcze musi się nauczyć naszego stylu gry .

0

x:d

0

czy napewno oglądam Atletico . Za dużo goli jak dla nich

0

Ależ gol Grizmanna

0

8 razy Luis Filipe mówi komentator

0

Levante i Sevilla

1

Pogba to przeciwieństwo Kroosa. Kroos oczywiście lepszy

0

Okazuję się że Tomasz Ćwiąkała to Autor książki Borusia Dotmund. Może powinien komentować tylko Bundesligę

0

Niekontrolowany poślizg

5

Co by nie mówić to mamy podium

1

Sprawa złota już na 99 procent przesądzona

5

Szkoda mi Betisu . Grali naprawdę nieźle ;ale po bramce Ramosa się posypali

0

tak

0

mini Remontada

0

kontuzja uda chyba

0

Na bramkę Betis zasługiwał

0

Marcelo zszedł .Theo wszedł

2

Ładny strzał Betisu z wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?