Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos już poluje na czerwo
0
postawmy autobus jak Getafe z nami i będzie spokój
0
Roberto objechany jak małe na trójkołowym wózeczku
0
Messi niewidoczny a Ronaldo 3 setki
0
Jak znam świat Ramos strzeli w 90 min i remis i nici z wygranej
0
Bayern wygra Real awansuje
0
No ale w 1 min to chyba jednak za wcześnie żółtą kartkę
0
gdzie w TVP czy Canal+
0
a jest 1-1 i dno
0
LIvierpool nie chce robić przykrości Cou i liczą że Roma ich rozbije na wyjeździe
0
Przynajmniej chcę żeby Roma wygrała rewanż żeby nie było że przegrywamy z kimś kto przegrywa 5 -2 i grając beznadziejnie
0
Chińska
0
Czuję manitę
0
ale jakoś po lewym skrzydle wpadło
0
Clieseen vs Mats
0
SORRY KIEDY PISAŁEM TO NIE WIDZIAŁEM ŻE PISZESZ
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
naśladujesz Szpakowkiego w FIFIE 18 kiedy Cou ma piłke
1
Połowa ostatnich komentarzy to prośby o linki
0
Jeśli tak to to ciekawe za jaką sumę ?
0
ma ktoś link do meczu Realu z Atletic
0
Gomes po prostu usłyszał że nie kreuje akcji ofensywnych i chciał to zmienić
0
Spadła ilość naszych karnych (połowę z nich robił Neymar podkładając się i prowokując)
1
Alcaser asysta
1
Nawet jeśli Denis da 5 setek rywalom a w ostatniej minucie strzeli bramkę to o błędach mu wszyscy zapomną więc spokojnie (choć mnie te straty też denerwują)
0
Ja się pytam dlaczego Roma tak nie zagrała z nami ?
0
Zidane wpuszczaj Mayorala
0
mnie również
0
Valverde nie czai że trzeba dać odpoczynek obrońcą którzy ciągle grają . Zamiast tego Dembele który prawie nic nie gra i jest młody ma więcej sił to trzeba oszczędzać. Załamanie
0
Rola Dembele w Barcelonie . Grzeje ławę