0

Ramos już poluje na czerwo

0

postawmy autobus jak Getafe z nami i będzie spokój

0

Roberto objechany jak małe na trójkołowym wózeczku

0

Messi niewidoczny a Ronaldo 3 setki

0

Jak znam świat Ramos strzeli w 90 min i remis i nici z wygranej

0

Bayern wygra Real awansuje

0

No ale w 1 min to chyba jednak za wcześnie żółtą kartkę

0

gdzie w TVP czy Canal+

0

a jest 1-1 i dno

0

LIvierpool nie chce robić przykrości Cou i liczą że Roma ich rozbije na wyjeździe

0

Przynajmniej chcę żeby Roma wygrała rewanż żeby nie było że przegrywamy z kimś kto przegrywa 5 -2 i grając beznadziejnie

0

Chińska

0

Czuję manitę

0

ale jakoś po lewym skrzydle wpadło

0

Clieseen vs Mats

0

SORRY KIEDY PISAŁEM TO NIE WIDZIAŁEM ŻE PISZESZ

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

naśladujesz Szpakowkiego w FIFIE 18 kiedy Cou ma piłke

1

Połowa ostatnich komentarzy to prośby o linki

0

Jeśli tak to to ciekawe za jaką sumę ?

0

ma ktoś link do meczu Realu z Atletic

0

Gomes po prostu usłyszał że nie kreuje akcji ofensywnych i chciał to zmienić

0

Spadła ilość naszych karnych (połowę z nich robił Neymar podkładając się i prowokując)

1

Alcaser asysta

1

Nawet jeśli Denis da 5 setek rywalom a w ostatniej minucie strzeli bramkę to o błędach mu wszyscy zapomną więc spokojnie (choć mnie te straty też denerwują)

0

Ja się pytam dlaczego Roma tak nie zagrała z nami ?

0

Zidane wpuszczaj Mayorala

0

mnie również

0

Valverde nie czai że trzeba dać odpoczynek obrońcą którzy ciągle grają . Zamiast tego Dembele który prawie nic nie gra i jest młody ma więcej sił to trzeba oszczędzać. Załamanie

0

Rola Dembele w Barcelonie . Grzeje ławę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?