0

też oglądam

11

i poza tym pierwszy faulowany był Vermalen

0

a Denis?

38

dałbyś 9:3 i Gomes by z bramki się cieszył

0

większa frekwencja będzie w następnym tygodniu bo temperatura ma być na plusie

0

jak na Benzynę ten gol z karnego to niezwykły wyczyn

0

mówią że Cavaniego ale ja myślę że jakiegoś młodego zawodnika

0

Griezmann jest niesamowity

0

wiem ale nie mogę się pogodzić że benzyna w drużynie tygodnia . Coutinio tak np. po prostu ktoś inny na to zasługiwał

1

ładny

1

Coutinio z piękną bramką ale benzyna za niezwykłe osiągniecie gol z karnego otrzymuje miejsce w drużynie tygodnia .Dramat

0

nie umiał odpowiedzieć na pytanie o sobie :d

0

dali by w przypadku mrozów kubek herbaty?

0

7

Ciekawostka najszybsza czerwona kartka była w 2 sekundzie. Sędzia gwiżdże a zawodnik mówi - o k.... jaki głośny gwizdek i za to sędzia daje czerwoną kartkę

0

nie mogę się doczekać

0

powinni usunąć odpowiedz a

0

którą odpowiedz wybieracie
https://goo.gl/images/nVgWxs

1

zapowiada się wysoki wynik

1

pracuje na Real

0

żeby przejść do realu to musi się posprzeczać ;jak Aubameyang w Borusii

0

gool espaniol

0

Będziemy mieli problem bo będą się kłócić o grę

0

fajnie;porozumie się z Dembele.

0

Ciekawe za jaką sumę

1

Celta w tamtej kolejce grała z Eibarem .Barca dwie kolejki z Eibarem .Celta dziś z Gironą .Barca kolejkę temu z Gironą .Celta w następnej kolejce z Las Palmas . Barca w tej kolejce z Las Palmas.Barca w następnej kolejce z Atletico.Celta po kolejce z Las Palmas gra z Atletico my tej kolejce my z Malagą.Celta po kolejce z atm gra z malagą i tak dalej z takimi samymi rywalami do meczu Celta Barca
Przypadek

0

jak myślicie kto wygra Girona czy Celta?

0

jedna druga meczu za nami

2

lepszy ode mnie

1

i to jakie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?