1

Za pewne Benzyna by tego też nie strzelił

0

Ciekawe ile wygralibyśmy z taką obroną Realu ?

0

no w końcu bo żal mi było jak przegrywali mecze które mieli przegrane . Ciekawe kto zastępcą Sacristana

0

duży potencjał ale uważam kontuzja mu że kontuzja popsuje mu kariere ale mimo to średniak bo u nas sobie nie poradził

0

ja się tylko śmieje

0

o 17- nastej już porawili

0

wzruszyłem się :D

0

Pytanko czy może ktoś wiedzieć czy na Open Office jest możliwość odtworzenia filmu oprócz preferowanej przez aplikacje bo ta tylko się ładuje bez końca i nic?

1

co powiedział bo na TVP nie mogę słuchać tych komentarzy

0

taki wolny tylko że z drugiej strony w tej połowie

0

i Liverpool broni honoru

0

tylko nowe cienkie paski

0

Barcelonę z Romą lub Szachtarem

4

szacunek

1

ile pisałeś ?

0

wolę Dybalę niż Higuania

0

Jak myślicie Sevilla awansuje?

0

w men czerniach ale jednak Juve w ćwierćfinale

0

what? co to było

2

nie wiem co lepsze autobus Getafe czy Juve

1

na PSG-Real zasnąłem z nudów

0

normalnie wynik hokejowy

0

500 -setny pechowy bo porażka ale najważniejsze ostatnie lub 200 -sene

0

gorące przywitanie

0

myślę ze będzie tak jak w Bundeslidze
a tam to nie wychodzi

0

i trafił

0

ładna bramka Ronaldo ale ze spalonego kolano Ronaldo wystaje. Aj ta praca sędziowska .........

3

niestety 1:2 dla Atletico

5

Pierwszy medal polaków na Halowych mistrzostwach w Birmingham.Złoty a zdobywcom go jest Adam Kszczot

16

nie ale pewnie jest kibicem Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?