0

Czemu znak zapytania?

0

Coraz więcej w Barcelonie moich imienników:)

1

Ter stegen ,Semedo ,Piqe, Umtiti, Alba ,busqes Arthur Coutinho Dembele Messi Suarez 4-4-2

0

na stronie też

1

gdzieś ten komentarz widziałem

0

Spokojnie drodzy państwo problemy będą kiedy mecz o będzie o 2 lub 4

1

też dobry plan na niedziele

0

znajomi przyjeżdżają więc o 6 bym wstał a że Barca gra o 5 to nie taka duża różnica to oglądam

0

sorry pomyliłem nagrody a dawno nie pisałem i nie pamiętałem jak się usuwa komętarze

0

Ma Varana jeśli dobrze pamiętam

0

i sport. tvp .pl.

0

tak

0

i to potwierdza że jak kto by nie grał dobrze z Barcy to i tak ktoś zawsze gorszy i tak będzie lepszy w fifie (w większości)

0

ja oglądam mecze od Juventusu po Barcelone bez przerwy

1

wiecie że w nc + będzie lm szeguły https://ncplus.pl/sport-w-nc-plus?content=karuzela_glowna#sport jeżeli ktoś to pisał to sorry

0

ale kto ?

1

skoro nie chcieli lewego przez wiek to i Cavaniego też nie wezmą

0

podoba mi się lecz cena

1

a ja zamierzam oglądać LM na ipla mam Nc+

0

Mnie Willian bardzo się podoba ale poco nam osoby które młodsze już nie będą Trzeba iść w młodziesz

0

mnie bardziej interesuje kiedy twarze twarze trenerów będą wyglądać jak trzeba

0

lubię; i 6 winów w 6h to spoko wynik

0

chciałeś magie to masz

0

zaraz się zamurują i będą problemy

0

dzięki za poradę . Biorę Pes 2019 w tym roku

0

Pytanie do graczy Pes 2018 . Czy jest tryb kariery menedżera?

1

80 min.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Atletico teraz w przerwie daje nam naukę jak grać w dziesiątkę

2

Sędzia zapomniał dać czerwonej Ramosowi i że jemu bez znaczenia komu daje to dał Roberto( Roberto usłyszał jak mówi o nim La Rambla i postanowił że chce zejść )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?