Mamrotek22
Dołączył/a: luty 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu znak zapytania?
0
Coraz więcej w Barcelonie moich imienników:)
1
Ter stegen ,Semedo ,Piqe, Umtiti, Alba ,busqes Arthur Coutinho Dembele Messi Suarez 4-4-2
0
na stronie też
1
gdzieś ten komentarz widziałem
0
Spokojnie drodzy państwo problemy będą kiedy mecz o będzie o 2 lub 4
1
też dobry plan na niedziele
0
znajomi przyjeżdżają więc o 6 bym wstał a że Barca gra o 5 to nie taka duża różnica to oglądam
0
sorry pomyliłem nagrody a dawno nie pisałem i nie pamiętałem jak się usuwa komętarze
0
Ma Varana jeśli dobrze pamiętam
0
i sport. tvp .pl.
0
tak
0
i to potwierdza że jak kto by nie grał dobrze z Barcy to i tak ktoś zawsze gorszy i tak będzie lepszy w fifie (w większości)
0
ja oglądam mecze od Juventusu po Barcelone bez przerwy
1
wiecie że w nc + będzie lm szeguły https://ncplus.pl/sport-w-nc-plus?content=karuzela_glowna#sport jeżeli ktoś to pisał to sorry
0
ale kto ?
1
skoro nie chcieli lewego przez wiek to i Cavaniego też nie wezmą
0
podoba mi się lecz cena
1
a ja zamierzam oglądać LM na ipla mam Nc+
0
Mnie Willian bardzo się podoba ale poco nam osoby które młodsze już nie będą Trzeba iść w młodziesz
0
mnie bardziej interesuje kiedy twarze twarze trenerów będą wyglądać jak trzeba
0
lubię; i 6 winów w 6h to spoko wynik
0
chciałeś magie to masz
0
zaraz się zamurują i będą problemy
0
dzięki za poradę . Biorę Pes 2019 w tym roku
0
Pytanie do graczy Pes 2018 . Czy jest tryb kariery menedżera?
1
80 min.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Atletico teraz w przerwie daje nam naukę jak grać w dziesiątkę
2
Sędzia zapomniał dać czerwonej Ramosowi i że jemu bez znaczenia komu daje to dał Roberto( Roberto usłyszał jak mówi o nim La Rambla i postanowił że chce zejść )