0

No nareszcie Albert Celades odchodzi z Valencii. Może Valencia wrońcu zacznie grać jak zespół walczący o europejskie puchary a nie jak zespół broniący się przed spadkiem

2

@Hiacynk W czym 2 samobóje i 2 z karnych. Biednie

0

@Jakchcesz raczej Bosak nie ma szans lecz w sondażach, lecz w necie tylko o nim widać. Myśle jednak że nie ma szans na drugą turę

0

Czy w tym sezonie z ekstraklasy nikt nie spadnie i w następnym będzie powiększona ?

1

@DanielOOL Poczekaj chwile . Może godzinę dwie . Ja też tak mam. Czasami mam że w trakcie gry płyta wyskakuje dlatego już nie gram gry z płyty. Jeżeli tak ci się dzieje to się do tego przyzwyczaj. Ja już tak mam od roku. jeżeli będzie ci tak pikać bez powodu ps4 a wiem że to może denerwować to radze się przyzwyczaić.

0

@cat_r37 Jako kibic Valencii mogę powiedzieć żę Cancelo został sprzedany z powodu finansowego fair play ( został sprzedany za 40 milionów euro ponieważ Valencia musiała kogoś sprzedać za 40 milionów) dlatego uważam żę w Valencii był i jest chciany bo podobno obecnie Valencia chce go wypożyczyć

0

Jak myślicie co się stanie z zawodnikami którzy byli wypożyczeni do 30 czerwca. Kluby wypożyczyły zawodników aby zagrały cały sezon a tak to będą musiały grać końcówkę sezonu bez nich. Może wypożyczenia zostaną przedłużone do końca całego sezonu

1

@DanielOOL Najgorsze dopiero przychodzi

1

@MichVeB mój 13-01-2013 Malaga 1-3 Barca

0

Dzisiaj oglądałem film o grożącej nam epidemii grzybicy ( czegoś grzybiczego )
i tak sobie myślę że najgorsze jeszcze przed nami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Real rządzi XD XDDDD

0

Olalallalalalal

0

średnia ptk. na mecz valencii obecna jest o 20 setnych lepsza od czasów kiedy trenerem Valencii był Gary Neville . Jeśli ktoś nie wie dlaczego przywołuje tu Nevilla to niech zerknie na wyniki Valencii pod jego wodzą. Kiedy Neville był trenerem to Barca pokonała Valencie 7-0

0

Perez posmarował

0

@ddanioofcb Tata Martino

0

@amanter nie nic po prostu to przeczuwałem

0

@Mesi12 wiedziałem że taki komentarz się pojawi

1

@FC1899Barca Griezmann na plus . Chyba gdyby był konkurs chowanego to tylko wtedy

0

Griezmann w drugiej połowie zaczął grać w chowanego i zdecydowanie za dobrze się schował bo nikt nie mógł go znaleźć

2

@hoeniker człowieku co ty piszesz

0

@itmustbejoke Vidal tak sądzę

0

0

@kosmos91 myślę że Wolves mogą zrobić sensacje tym bardziej że dzisiaj pokonali na wyjeździe Tottenham 3-2

0

Jak myślicie który z angielskich zespołów zajmie 4 i 5 miejsce które będą dawać grę w lidze mistrzów bo jest tam strasznie ciasno

1

@eydem pierwszą twoją propozycje (link)

0

@Pitinho ja niestety popełniłem ten błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?