Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/89056008_3282284028467335_6564328749922254848_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=VhxZqZLo0i0AX_GXou8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=df463f45125457726ce1bf080e9899c1&oe=5E8FEBB1
Roni ma sie dobrze jak widac ,blancik w reku xD
0
@4drian0 zostawilem zalogowane konto na la rambli i niestety tak sie to konczy jak sie ma brata patusa. Dlatego wole napsiac usprawiedliwienie zeby uniknac zablokowania konta na tydzien, choc pewnie mala szansa
1
Przepraszam za moj komentarz na temat koronawirusa. Brat chcial zrobic mi psikusa
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/89084157_2718715068206898_7278708804840062976_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=033W1xMcLlcAX9r4dML&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=c45ace224285c97c1ed93f0065c5bf10&oe=5E99BA37
Nawiazanie do walki Artura Szpilki hahaha
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87660313_1470332459815548_8134674144592658432_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_ohc=OiZox17i2wMAX8cfbSY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7f26730dae6bfec32b0ff44fb4fea5fc&oe=5E9546D7
Troche strzelaja w tej 1 lidze
26
Przynajmniej obiektywnie odpowiedzial na pytanie o Sarabii.
0
@norbi77 Mysle ze to jeden z warunkow Prezydenta.
1
Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP!!!!!!!!! Stalo sie
0
@dadan1990 podlaczam sie do pytania
1
@Avada Kedavra a w kadrze wedlug Ciebie nie ma lepszych pomocnikow od niego? Ivan nie pokazuje tego na boisku. Nie gra jak u Luisa Enrique. Jest cieniem samego siebie.
0
Jak myslicie dlaczego Rakitic dostaje tak wiele minut? Kazdy przeciez widzi jak ostatnio gra. Kiedy przyszedl Setien wiekszosc tutaj cieszyla sie ze w koncu przestanie tyle grac a tymczasem pomimo bardzo duzej konkurencji gra czesto.
Czy Ivan jest tak spoko gosciem w szatni i to wplyrwa na wystawianie go w meczach? Jaki jest powod? Co takiego ceni sobie w nim Setien? Zapraszam do dyskusji.
6
Mbappe Jak na orliku
40
Wirus Corona: około 3000 zabitych na świecie w ciągu 3 miesięcy, światowa panika, codzienne wiadomości w mediach
Głód na świecie: około 24 tysięcy zabitych dziennie, z czego 3 z 4 to dzieci poniżej 5 roku życia.Zero komunikatów prasowych.
Głód nie jest rzeczą, przez którą bogaci mogą umrzeć, więc się nie martwią.
18
Jurgen Klopp na pytanie dziennikarza o koronawirusa:
„Nie rozumiem polityki, nie rozumiem koronawirusa. Dlaczego mnie o to pytasz? Wszystko, co robię, to noszenie czapki z daszkiem i brodę. Celebryci nie powinni mówić o poważnych sprawach. Pozostawmy to ekspertom.”
szacuneczek ale glupie pytanie dziennikarza
4
@Croocers Gucci,Emporio Armani i Tommy Hilfiger beda dostepne juz niedlugo za jedyne 199.99zl.
36
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/88374517_183986416355462_2404790929635409920_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=Ys_wCs0B-Q4AX_W8J_y&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=0211ec838c56dbdb6d1871a26db31bd3&oe=5E9467BE
Oryginalne maseczki antykoronowirus 99,99zl!
0
Ale dzisiaj pogoda ideolo na pileczke. Lecimy na boisko,internet to nie wszystko!
0
w tvp nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie propagandy. to najbardziej obiektywna stacja ze wszystkich. niektorzy ludize gadaja glupoty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn zarzuc linkiem
0
@Kamil92 Czyli jest szansa ze nie sciagna mu tego z pracy.
0
@Bykunn z calym szacunkiem kolego ale jesli nie masz nic do wniesienia w tej dyskusji prosze idz sobie komentowac gdzie indziej. Nie potrzebuje tu Twoich madrosci i pogladow. Wujek ma problemy finansowe i staram sie mu pomoc. Musze sie tego dowiedziec a nie moge nic znalezc w necie,ksiegowosc 24h tez nie odbiera. Pozdrawiam!
0
@Bykunn nie zrozumiales pytania,nie wazne czy placi czy nie placi, nie opbchodzi mnie to. Chce sie tylko dowiedziec czy moga mu to zajac w przypadku najnizszej krajowej? duzo ludzi mowi ze jesli taka zarabiasz,urzad nie moze ci zajac wynagrodzenia za oplaty komunalne. Czy jest to prawda?
0
@Avada Kedavra Slyszalem ze jesli ktos ma najnizsza krajowa,urzad nie ma prawa nic sciagnac. Szczegolnie ze wujek bierze pensje do reki,ale pracuje legalnie na umowe. Pytanie czy moga mu to zajac.
0
Witam mam pytanie.
Czy Urząd skarbowy moze sciagnac pieniadze z pracy z najnizszej krajowej za oplaty komunalne? Czy ktos orientuje sie w temacie?
0
@kamapl85 Czy ja wiem...wole Albe na LO ;p
1
Woow
0
Mam dziwne przeczucie ze zagramy skladem ktory wytypowala Marca.
0
@Geble odchudzam sie, jade na WPC
0
@Geble ok sprobuje zmniejszyc i zobacze jak bedzie.
W dni okolotreningowe biegam 12-16km i robie pompki na uchwytach z nogami na krzesle,na gorne partie klatki piersiowej. Dodalem sobie to sam do treningu zeby bardziej sie do do**ać. Dzien wolny od treningu mam tylko w niedziele co 2 tyg.