0

@MaziFCB mądrzysz sie bo poczytales jakies artykuly na onecie gdzie pisza ze to cie zabija a ja znam osobe ktora dzien w dzien od rana do nocy to bierze w roznych postaciach i oprocz lekkiej wady wymowy zupelnie nic po nim nie widac a gosc wiedze na ten temat ma spora. Tutaj oczywiscie kazdy jest przeciwko bo ida za glosem ludu jednak prawda jest inna i z czasem to wyjdzie. Nie zdziwie sie jak w ciagu 10-20 lat mefedeon bedzie legalny i przyznasz mi racje . nie pieprze zadnych glupot moge ci to udowodnic na priv jesli chcesz.

0

@Bykunn Ktos kto to przezyl/przezywa moze dac najbardziej wiarygodna opinie prawda? I jakie badania? xd Pokaz

0

@Kusco15 Juz nie dlugo ten mit zostanie obalony

0

@Kusco15 Nie dogadamy sie bo kazdy ma inne zdanie, moze jakos minimalnie szkodzi na jakis uklad itp ale napewno nie niszczy serca i nie ryje bani,TO SA BAJKI! zarowno marihuana jak i mefedron powiny byc legalne

0

@MaziFCB na jaka dluzsza mete czlowieku co ty pierniczysz? Moj znajomy juz 7 lat dzien w dzien to spozywa nawet w pracy i jest normalny tylko troche sie jąka wiec zmien za bardzo nie widze. Mowil mi ze to wszystko to sa bajki a ludzie za bardzo boja sie tego przez to co pisza w necie.

0

@MesQueUnClub_87 mylisz sie ,meefedron nie jest psychoaktywny i bardzo ciezko go przedawkowac, to mit naprawde

0

@Kusco15 to sprobuj sobie zobaczysz jaki bedziesz rozgadany i jak ci czas szybko leci, bedziesz czul sie jak w niebie i zadnych zmian w twoim organizmie nie bedzie :) warto sie zapoznac a nie robic jakies podsmiechujki...

1

@eckov dlaczego polecialem? Mefedron nie jest zly,powoduje euforie i nie jest bardzo szkodliwy. Dali by akcyzy jak na alkohol i przyniosl by panstwu ogromne dochody :)

0

Czy jestescie za legalizacja Marihuiany i Mefedronu w naszym kraju? Jestrem ciekawy zdania la rambli. Ja osobiscie jestem ZA poniewaz przynioslo by to panstwu pieniadze. Usunalem juz raz ten temat ale w sumie chyba mozna o to zapytac.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ładny szpital w Chelsea;
Pavard B.
(Kontuzja)
Azpilicueta C.
(Kontuzja )
Gilmour B.
(Kontuzja)
Jorginho
(Żółte kartki)
Musonda C.
(Kontuzja )
Pedro
(Kontuzja )
Pulisic C.
(Kontuzja )
van Ginkel M.
(Kontuzja )

Dajecie im dzis jakies szanse?

2



Nie wiem czemu mnie to smieszy xd

0

oszukuja ludzi

0

Czy ktos zna jakies sprawdzone sposoby na zatrzasnieta zapinke rowerowa? Kupilem ch**stwo za 70zl i po 2 tyg cos sie w zamku zatrzasnelo. Probowalem odkurzaczem,szczoteczka do zebow,siłą,technika...siedze nad tym *** 40min i nie moge jej otworzyc a te k***y pod Tesco kradna ile wlezie.

4

Trzaskowski nie idzie na zaprzysiezenie Andrzeja Dudy bo chce spedzic weekend z dzieciakami?! Co to jest wgle za tlumaczenie?! Dzieciaki widzi caly czas a zaprzysiezenie jest jedno.To jest brak szacunku do Pana Prezydenta. Wedlug mnie Rafal Trzaskowski powinien poniesc odpowiednie konsekwencje.

10




Ale patologia...

1

zwijki nie bylo

3

https://x.com/i/status/1286749292418543616

Szkoda Mbappe,ciekawe czy zdazy na LM

0

Birmingham City zastrzegło koszulkę z numerem 22 po przejściu Jude Bellinghama do Borussii Dortmund. Rozegral razem 44 mecze barwach Birmingham.
Ma to symbolizować jego drogę z akademii i inspirować następnych młodych chlopakòw z Birmingham
Co o tym sadzicie?

3

@RomanHoffer Wielki Bor jeszcze powróci w najlepszej wersji. Mati Borek to czlowiek ktory stworzyl drapieznika Hajtę nie zapominajmy o tym.

7

Mati Borek- Czlowiek ktory stworzyl drapierznika Hajte

1

@Katalonbar Tez jestem ciekawy ile Pan Prezes Kurski zalatwil

8

Kuba Błaszczykowski:
- W roku 2013 na Wembley Borussia rozgrywała z Bayernem finał Ligi Mistrzów. Wcześniej trener Antonio Conte chciał mnie wziąć do Juventusu. Suma odstępnego wynosiła 13 mln euro i Juventus na to się zgodził. Miałem kontrakt na stole. Ale po finale Mario Goetze odszedł z Borussii do Bayernu i Juergen Klopp powiedział: „Chociaż ty mi tego nie rób". Zostałem w Dortmundzie, tym bardziej że bardzo dobrze się tam czuliśmy z rodziną - przyznał 34-latek w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Kto wie jak potoczyla by sie jego kariera gdyby odszedl z Borussii

0

@puyol_presidend5 Aha ok nie wiedzialem,dziekuje za wyjasnienie. Na logike karny powinien byc "zmarnowany"

2

Real chcial sie zabawic przy karnym jak kiedys Messi z Suarezem tyle ze Benzema wbiegl za szybko w pole karne. Dlaczego sedzia powtarza karnego??

2

@Dariochampion10 Na grilla koniecznie wez ze sobą buszka! Do spozycia najlepiej jakies male bongo albo wiaderko .

30

Maj 2019 - Gennaro Gattuso odchodzi z Milanu. Zgodnie z umową klub musi wypłacić mu 5.5 miliona euro za przedwczesne rozwiązanie umowy. Gennaro rezygnuje z możliwości zarobku, prosząc, aby Milan przeznaczył środki na wypłatę pensji współpracownikom, którzy również zostali zwolnieni.

Kwiecień 2020 - Gattuso rezygnuje z miesięcznej pensji, żeby wypłaty dostali pracownicy administracyjni Napoli, którym klub wstrzymał wynagrodzenie.

Lipiec 2020 - Gennaro chce sprowadzić do Napoli Victora Osimhena z Lille. Francuzi żądają potężnych kwot (mowa nawet o 80 milionach euro!), więc Gattuso... postanawia zrezygnować z części swojej pensji, żeby znaleźć dodatkowe środki na transfer. Jest przekonany, że Napoli zyska na transferze bramkostrzelnego Nigeryjczyka i ręczy za to własną kasą.

Kurcze,zaraz na jedzenie nie bedzie mial xD

4

@mrboom Najgorzej jak zmotywujesz ja do cwiczen,zrobi sie z niej fajna dupa,zacznie wzbudzac zainteresowanie innych i Cie oleje

1

@BarcaInfo Czy wiesz jak wyglada sytulacja we Wloszech? Jestem ciekawy jaka tam jest czolowka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?