Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB mądrzysz sie bo poczytales jakies artykuly na onecie gdzie pisza ze to cie zabija a ja znam osobe ktora dzien w dzien od rana do nocy to bierze w roznych postaciach i oprocz lekkiej wady wymowy zupelnie nic po nim nie widac a gosc wiedze na ten temat ma spora. Tutaj oczywiscie kazdy jest przeciwko bo ida za glosem ludu jednak prawda jest inna i z czasem to wyjdzie. Nie zdziwie sie jak w ciagu 10-20 lat mefedeon bedzie legalny i przyznasz mi racje . nie pieprze zadnych glupot moge ci to udowodnic na priv jesli chcesz.
0
@Bykunn Ktos kto to przezyl/przezywa moze dac najbardziej wiarygodna opinie prawda? I jakie badania? xd Pokaz
0
@Kusco15 Juz nie dlugo ten mit zostanie obalony
0
@Kusco15 Nie dogadamy sie bo kazdy ma inne zdanie, moze jakos minimalnie szkodzi na jakis uklad itp ale napewno nie niszczy serca i nie ryje bani,TO SA BAJKI! zarowno marihuana jak i mefedron powiny byc legalne
0
@MaziFCB na jaka dluzsza mete czlowieku co ty pierniczysz? Moj znajomy juz 7 lat dzien w dzien to spozywa nawet w pracy i jest normalny tylko troche sie jąka wiec zmien za bardzo nie widze. Mowil mi ze to wszystko to sa bajki a ludzie za bardzo boja sie tego przez to co pisza w necie.
0
@MesQueUnClub_87 mylisz sie ,meefedron nie jest psychoaktywny i bardzo ciezko go przedawkowac, to mit naprawde
0
@Kusco15 to sprobuj sobie zobaczysz jaki bedziesz rozgadany i jak ci czas szybko leci, bedziesz czul sie jak w niebie i zadnych zmian w twoim organizmie nie bedzie :) warto sie zapoznac a nie robic jakies podsmiechujki...
1
@eckov dlaczego polecialem? Mefedron nie jest zly,powoduje euforie i nie jest bardzo szkodliwy. Dali by akcyzy jak na alkohol i przyniosl by panstwu ogromne dochody :)
0
Czy jestescie za legalizacja Marihuiany i Mefedronu w naszym kraju? Jestrem ciekawy zdania la rambli. Ja osobiscie jestem ZA poniewaz przynioslo by to panstwu pieniadze. Usunalem juz raz ten temat ale w sumie chyba mozna o to zapytac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Dobre :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117290719_3694730220585866_5391822520301095033_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=BvmkDwyt-PUAX__R_3H&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=04dc004fdefda73ba46598c27ca23691&oe=5F55D050
2
Ładny szpital w Chelsea;
Pavard B.
(Kontuzja)
Azpilicueta C.
(Kontuzja )
Gilmour B.
(Kontuzja)
Jorginho
(Żółte kartki)
Musonda C.
(Kontuzja )
Pedro
(Kontuzja )
Pulisic C.
(Kontuzja )
van Ginkel M.
(Kontuzja )
Dajecie im dzis jakies szanse?
2
Nie wiem czemu mnie to smieszy xd
0
oszukuja ludzi
0
Czy ktos zna jakies sprawdzone sposoby na zatrzasnieta zapinke rowerowa? Kupilem ch**stwo za 70zl i po 2 tyg cos sie w zamku zatrzasnelo. Probowalem odkurzaczem,szczoteczka do zebow,siłą,technika...siedze nad tym *** 40min i nie moge jej otworzyc a te k***y pod Tesco kradna ile wlezie.
4
Trzaskowski nie idzie na zaprzysiezenie Andrzeja Dudy bo chce spedzic weekend z dzieciakami?! Co to jest wgle za tlumaczenie?! Dzieciaki widzi caly czas a zaprzysiezenie jest jedno.To jest brak szacunku do Pana Prezydenta. Wedlug mnie Rafal Trzaskowski powinien poniesc odpowiednie konsekwencje.
10
Ale patologia...
1
zwijki nie bylo
3
https://x.com/i/status/1286749292418543616
Szkoda Mbappe,ciekawe czy zdazy na LM
0
Birmingham City zastrzegło koszulkę z numerem 22 po przejściu Jude Bellinghama do Borussii Dortmund. Rozegral razem 44 mecze barwach Birmingham.
Ma to symbolizować jego drogę z akademii i inspirować następnych młodych chlopakòw z Birmingham
Co o tym sadzicie?
3
@RomanHoffer Wielki Bor jeszcze powróci w najlepszej wersji. Mati Borek to czlowiek ktory stworzyl drapieznika Hajtę nie zapominajmy o tym.
7
Mati Borek- Czlowiek ktory stworzyl drapierznika Hajte
1
@Katalonbar Tez jestem ciekawy ile Pan Prezes Kurski zalatwil
8
Kuba Błaszczykowski:
- W roku 2013 na Wembley Borussia rozgrywała z Bayernem finał Ligi Mistrzów. Wcześniej trener Antonio Conte chciał mnie wziąć do Juventusu. Suma odstępnego wynosiła 13 mln euro i Juventus na to się zgodził. Miałem kontrakt na stole. Ale po finale Mario Goetze odszedł z Borussii do Bayernu i Juergen Klopp powiedział: „Chociaż ty mi tego nie rób". Zostałem w Dortmundzie, tym bardziej że bardzo dobrze się tam czuliśmy z rodziną - przyznał 34-latek w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".
Kto wie jak potoczyla by sie jego kariera gdyby odszedl z Borussii
0
@puyol_presidend5 Aha ok nie wiedzialem,dziekuje za wyjasnienie. Na logike karny powinien byc "zmarnowany"
2
Real chcial sie zabawic przy karnym jak kiedys Messi z Suarezem tyle ze Benzema wbiegl za szybko w pole karne. Dlaczego sedzia powtarza karnego??
2
@Dariochampion10 Na grilla koniecznie wez ze sobą buszka! Do spozycia najlepiej jakies male bongo albo wiaderko .
30
Maj 2019 - Gennaro Gattuso odchodzi z Milanu. Zgodnie z umową klub musi wypłacić mu 5.5 miliona euro za przedwczesne rozwiązanie umowy. Gennaro rezygnuje z możliwości zarobku, prosząc, aby Milan przeznaczył środki na wypłatę pensji współpracownikom, którzy również zostali zwolnieni.
Kwiecień 2020 - Gattuso rezygnuje z miesięcznej pensji, żeby wypłaty dostali pracownicy administracyjni Napoli, którym klub wstrzymał wynagrodzenie.
Lipiec 2020 - Gennaro chce sprowadzić do Napoli Victora Osimhena z Lille. Francuzi żądają potężnych kwot (mowa nawet o 80 milionach euro!), więc Gattuso... postanawia zrezygnować z części swojej pensji, żeby znaleźć dodatkowe środki na transfer. Jest przekonany, że Napoli zyska na transferze bramkostrzelnego Nigeryjczyka i ręczy za to własną kasą.
Kurcze,zaraz na jedzenie nie bedzie mial xD
4
@mrboom Najgorzej jak zmotywujesz ja do cwiczen,zrobi sie z niej fajna dupa,zacznie wzbudzac zainteresowanie innych i Cie oleje
1
@BarcaInfo Czy wiesz jak wyglada sytulacja we Wloszech? Jestem ciekawy jaka tam jest czolowka.