Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@joloskyy wytargowalem z 750,chyba bardzo gosciowi zalezy.Dzieki!
0
ostatnie pytanie do znawcow Xiaomi:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 GB nowy z gwarancja za 650zl to dobra cena?
0
@PRINSU a ktory z tych dwoch bys wybral ?
0
Znacie jakies stronki gdzie handluja telefonami cos typu vinted?
0
Siema. Jaki model Xaomi polecacie? Nie mam duzych wymagan,najlepiej do 800zl.
0
@marcin62 Ci co najbardziej przezywaja maja zazwyczaj najwiecej za uszami :D
0
@Bobo25 a mnie np bardziej wciągnął Czarnobyl :P
0
@Kengo myslalem ze bedzie wiadro walil
2
Co ten Ceballos XD Jak na koniku PATATAJ PATATAJ,i jaki usmiechniety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo ja uwazam ze Busquets lub Pique powinni dostac opaske kapitana. Nie robie sobie jaj. Sa bardzo dlugo w klubie,znaja wszystkich i napewno kazdy ma do nich duzy respekt.
3
Listkiewicz tez podpity niezle na kanale sportowym xD
0
Czy The Best FIFA Awards 2020 bedzie transmitowane w jakies TV?
1
@VamosRakieta szukalem pomylki w tlumaczeniu zeby sie przyczepic ale nima ;/
0
@LuisSalvano czlowieku ty w innym swiecie zyjesz nie czepiaj sie mnie sprawdzilem i coutinho byl
8
Stadiony swiata!
0
@zorf gral
0
@LuisSalvano On nie moze zostawiac tak tej nogi,tylko traci dystans i jest na wykeoku. Coutinho do zmiany jak napisal kolega wyzej
0
Powie ktos temu Coutinho zeby tak nie zostawial ciagle tej nogi przy defensywie? Zawodnik stoi kolo niego a on noga do tylu i kuca...To jest bezuzyteczne i kazdy latwo moze go minac... Antek 100x lepiej broni
0
@roniak123 Pomagam koledze znalezc cos dobrego i w rozsądnej cenie,bedzie uzytkowana 5-6 dni w tyg.
0
Metabo czy Festool? Majstry ktora wkretarke polecacie?
0
@damian16161212 gorzej jak Ci powiadomienia na flashcore zaczna przychodzic xD
0
@Stasiuburza Avast
9
OjGrzesiu Grzesiu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta Jakbym slyszal Wielkiego Bora z Dębicy
1
https://x.com/i/status/1337778299792220161
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Mike Dean ma wszystko pod kontrola
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/131325913_4067187560006795_6237182298910229283_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mHh-OC54vwwAX8uLnkP&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=17009f2f9645a0e6d4163572d4365cbb&oe=5FF9CB82
37
Hahahah Mou w formie :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/131036070_4064509536941264_217820551150068284_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=y3N1WcjgN0cAX-WwAc5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c37d44c00bfa14fb2c12eb0617a8d2db&oe=5FF9F258