1

@joloskyy wytargowalem z 750,chyba bardzo gosciowi zalezy.Dzieki!

0

ostatnie pytanie do znawcow Xiaomi:

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 GB nowy z gwarancja za 650zl to dobra cena?

0

@PRINSU a ktory z tych dwoch bys wybral ?

0

Znacie jakies stronki gdzie handluja telefonami cos typu vinted?

0

Siema. Jaki model Xaomi polecacie? Nie mam duzych wymagan,najlepiej do 800zl.

0

@marcin62 Ci co najbardziej przezywaja maja zazwyczaj najwiecej za uszami :D

0

@Bobo25 a mnie np bardziej wciągnął Czarnobyl :P

0

@Kengo myslalem ze bedzie wiadro walil

2

Co ten Ceballos XD Jak na koniku PATATAJ PATATAJ,i jaki usmiechniety


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo ja uwazam ze Busquets lub Pique powinni dostac opaske kapitana. Nie robie sobie jaj. Sa bardzo dlugo w klubie,znaja wszystkich i napewno kazdy ma do nich duzy respekt.

3

Listkiewicz tez podpity niezle na kanale sportowym xD

0

Czy The Best FIFA Awards 2020 bedzie transmitowane w jakies TV?

1

@VamosRakieta szukalem pomylki w tlumaczeniu zeby sie przyczepic ale nima ;/

0

@LuisSalvano czlowieku ty w innym swiecie zyjesz nie czepiaj sie mnie sprawdzilem i coutinho byl

8

Stadiony swiata!

0

@zorf gral

0

@LuisSalvano On nie moze zostawiac tak tej nogi,tylko traci dystans i jest na wykeoku. Coutinho do zmiany jak napisal kolega wyzej

0

Powie ktos temu Coutinho zeby tak nie zostawial ciagle tej nogi przy defensywie? Zawodnik stoi kolo niego a on noga do tylu i kuca...To jest bezuzyteczne i kazdy latwo moze go minac... Antek 100x lepiej broni

0

@roniak123 Pomagam koledze znalezc cos dobrego i w rozsądnej cenie,bedzie uzytkowana 5-6 dni w tyg.

0

Metabo czy Festool? Majstry ktora wkretarke polecacie?

0

@damian16161212 gorzej jak Ci powiadomienia na flashcore zaczna przychodzic xD

0

@Stasiuburza Avast

9

OjGrzesiu Grzesiu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta Jakbym slyszal Wielkiego Bora z Dębicy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?