0

"Nie do końca zgadzam się z tym, że Arkadiusz Reca miał dużo problemów. Na pewno nie była to łatwa sytuacja, gdy bardzo często przeciwnik wychodził dwóch na jednego, więc przy takim wyszkoleniu rywali to trudne dla każdego – przyznał po meczu Brzęczek."
Kto się zgadza?

11

Przypomnijmy sobie jeszcze raz,Jaca w akcji :D




1


Coś pięknego :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oj daje Krycha pretekst zeby go sedzia zaraz wyrzucil...Co On robi

0

Kto dzis komentuje w tvp?

0

@Damiano27psk Wszystkie z Jasonem Stathamem

6

@Zboras_1964 Czyli zyczysz mu zle :D A tak powaznie to Busi przyda sie jeszcze do rotacji,zobaczysz.

0

@Kluivert_P Tyle że w UFC masz USADA. Musiałby być czysty.

1

@Cwaniak4 Zapędziłeś się z tym Mamedem. Uwierz że On jeszcze jest w stanie walczyc na wysokim poziomie.

26

Ciekawostka o Busquetsie:
Sergio Busquets do 12. roku życia był napastnikiem, później długo występował jako ofensywny pomocnik. Jego kariera nie zapowiadała się nadzwyczajnie - w młodości kilkukrotnie odrzucała go Barcelona, a do 20. roku życia nie otrzymywał powołań z młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii. Wszystko zmieniło się, gdy Josep Guardiola uczynił go defensywnym pomocnikiem w czwartoligowych rezerwach Barcelony. Dał mu bardzo ważną radę: "Jeśli zostaniesz sfaulowany, to twoja wina. Będzie to oznaczało, że grałeś za wolno".
Busquets zrobił błyskawiczny postęp, dzięki czemu mógł skorzystać z awansu "Pepa" na stanowisko pierwszego trenera FCB. Miesiąc po jego debiucie w Barcelonie zgłosiła się po niego reprezentacja Hiszpanii U-21, cztery miesiące później przyszło już powołanie z dorosłej kadry. Debiutancki sezon w klubie z Camp Nou Hiszpan zakończył z 41 meczami i 3 golami na koncie. Dla wielu stał się "nowym Guardiolą".
Rok później Sergio był już członkiem drużyny narodowej podczas mistrzostw świata w RPA. To wtedy Vicente del Bosque powiedział: "Gdybym miał ponownie zostać piłkarzem, chciałbym być Busquetsem"

0

Zauwazylem ze jest tu duzo narzekania za Busquetsa,w wiekszosci uzasadnione.Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego u kazdego trenera Sergio odgrywa znaczaca role w zespole? Musi byc przeciez jakis powod. Spisuje sie bardzo dobrze na treningach? Ma super osobowosc,kazdy go zna jest dlugo w zespole i dlatego gra?

0

@xVENUMx Ciezka walka do oceny.Michal musi poszukac swojej szansy w parterze,nie moze wdawac sie w wymiany.Mysle ze bedzie szukal obalen. Co prawda Roberto nie mial zbyt duzo okazji do pokazania co potrafi w tej plaszczyznie jednak mysle ze tam Cipek go ogarnie.
Sercem za Materla jednak sila Soldica jest niesamowita.

5

Tomasz Hajto pierwszy raz odniósł się do wypadku sprzed 13 lat:

Nic w życiu nie rozbiło mnie bardziej niż tragedia, która wydarzyła się tuż obok mojego domu. Mam ogromne wyrzuty sumienia i nigdy się ich nie pozbędę. Uwierzcie mi: cierpię, ilekroć myślę o tym, co się wtedy stało.

Minęło 14 lat, a cały czas to przeżywam… Byłem trzeźwy, ale przekroczyłem prędkość. Mogłem przecież jechać ostrożniej, wolniej. W końcu prowadziłem potężne auto, chryslera, a opony zimowe podczas deszczu miały słabszą przyczepność. Jechałem prawym pasem i ta kobieta weszła na ulicę tuż obok przejścia dla pieszych, ale jednak w jego obrębie.

W ogóle nie widziała, jak nadjeżdżam – gdyby się zatrzymała, być może jakoś bym ją ominął. Dosłownie centymetry dzieliły życie od śmierci. Chciałem uciec w lewo albo na przystanek, ale było za późno. A potem to uderzenie, huk…

Były zawodnik Schalke opisał swoje uczucia związane z tym incydentem. Hajto długo nie mógł się podnieść po takiej tragedii.

Modliłem się, żeby ją uratowali. Ale kiedy zobaczyłem, że nakrywają ją czarną folią, nogi się pode mną ugięły. Ogarnęła mnie rozpacz nie do opisania. Siedziałem na krawężniku i płakałem; ryczałem także później, w radiowozie. Policjanci byli kibicami Widzewa, sami mi to od razu powiedzieli, ale bardzo starali się podtrzymać mnie na duchu.

Co czułem? Przez pierwsze godziny zupełnie nic. Gdy jesteś w szoku, to nie wiesz, co mówisz, nie panujesz nad sobą. Później, gdy dotarło do mnie, co się stało, było jeszcze gorzej. W ciągu sześciu dni schudłem osiem kilogramów.

Długo nie mogłem się po tym podnieść psychicznie – byłem zdruzgotany, nie potrafiłem znaleźć sobie miejsca. Nie jestem człowiekiem ze skały, pękłem, nie mogłem się otrząsnąć. Przelatywały mi przez głowę różne myśli, również taka, żeby ze sobą skończyć…

Źródło: Tomasz Hajto. Ostatnie rozdanie

0

Ludzie mam pytanko. Dzis o 18 jest wazenie KSW 56. Wie ktos czy to wszystko odbywa sie bez publicznosci?Nigdzie nie moge tego sprawdzic,nie napisali tez gdzie to sie dokladnie odbywa a zawsze podawali lokalizacje.

2

@Yosemite Piekna bramka.


az mi sie ten filmik przypomina. Spojrz na ta technike :D

20


https://x.com/i/status/1327052546884702214
ladnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aqualitek radze Ci napisac do tego goscia zeby sie wylogowal,moze poslucha ;d

0

@Nerazzurro napewno nie gambit krolowej

5

ja nie rozmiem wszyscy tylko bef bef bo w szachy gra..jakies oczy daleko od siebie naburmuszona...szkoda gadac,wole wlaczyc sobie krecika

5

To Marlos czy Moraes? xD Szpaku ciagle powtarza Marlos

0

Mam pytanie.Ile kosztuja rogale swietomarcinskie?

4

Choć ciągle wirus skupia uwagę, Ty nie zapomnij i wywieś flagę. Choć politycznie nie milkną spory, Ty narodowe wywieś kolory. Za czyjeś życie, krew oraz blizny zawsze szacunek miej do Ojczyzny. I jakimkolwiek podążasz szlakiem bądź dumnym z bycia Polakiem.

18

„Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium” Józef Piłsudski.

0

@mariogbch Czemu Robak na ławce?

0

@MesQueUnClub_87 Oj juz pukali raz.Wystarczy wskazac odpowiednia osobe i nie ponosisz takich konsekwencji.

0

Witam! Wracam po kolejnym 30 dniowym banie ktorego dostalem za pisanie o narkotykach. To nie jest moj piewszy ban za takie wpisy, myslalem ze 9.3.3 mnie przesladuje ale zrozumialem swoj blad. Mefedron to zlo i trzeba trzymac sie jak najdalej od tego swinstwa radze wszystkim. Zycze milego dnia i przepraszam ze musieliscie czytac o cpaniu wciaganiu itp. Postanawiam poprawe i pozdrawiam!

0

Czy Krychowiak jest pilkarzem ktory bazuje tylko i wylacznie na wybieganiu? Zapraszam do dyskusji.

39

@banann16 Siema co dzis robisz wieczorem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?