Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Codziennie to samo...mam juz dosyc tej baby!! Jak nie jakas gambitowa Beth z oczami daleko od siebie to Ester i tak ciagle..
https://pbs.twimg.com/media/EXmqyenXYAE7lGv?format=jpg&name=small
juz Tomek lepszy
3
@4drian0 Tak,kartka i dlugopis gotowe. Bede podliczal.
0
Antonella czy Raquel Mauri? (zona Ivana)
5
@Xwowrak Nie wiesz co piszesz. Uwierz ze nie chcial bys tam trafic. Co Ci moga pokazac w Tv?
0
@Kwiatek67 dobra,przekonales mnie
0
@Bobo25 wszystko posprzatane ogarniete tylko mozg przegrzany i co poradzisz? lepsze to nic pic na osiedlu! I zabawek sie nie odkurza jak cos
0
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie Griezmann jest bardzo podobny do Piotra Zyly,przyzyjcie sie..rozkminiam to od 30 minut
1
@zadafcb a jak pytalem czy to pomaga to pisali ze brednie i mity!
58
Ale fajne zdjecie
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/134945173_3725843000802476_5365212290636165505_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=V8vcepIDZXMAX_C9yG8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c9f158c868f7beca1fe229ac9bf3d2bd&oe=6013C15B
3
cygańskie zasady-bez zasiłku nie da rady
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Widze ze troche ogarniasz temat skokow. Wiesz moze jak Polacy prezentowali sie w Innsbrucku i Bischofshofen? Pasuja im te skocznie?
1
Pare statystyk dla fanow UFC
Rok 2020 w UFC:
456 walk
139 nokautów
82 poddania
185 jednogłośnych decyzji
35 niejednogłośnych decyzji
5 remisów
40.180 znaczących ciosów
905 obaleń
Całkowity czas wszystkich walk wyniósł: 83 godziny 33 minuty
0
@Kacstiff mysle ze moze byc w pierwszej 5
7
Dawid Kubacki został ojcem w trakcie pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni!
5
Reprezentanci Polski wystartują we wtorkowym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Jest tylko jeden warunek - negatywne wyniki testów u naszych zawodników.
https://sport.tvp.pl/51533885/turniej-czterech-skoczni-polacy-wystartuja-w-oberstdorfie-warunkiem-negatywne-wyniki-testow-tvpsportpl
0
@ranger3120 wstydzioszek jestes a nie ząb :D
56
Jak bedziecie klikac w herb najszybciej jak mozecie przez jakies 60sekund na sluchawkach to zaczyna sie j***ć w bani. Slysze te odglosy nawet po 5 minutach
5
Co ja wlasnie przeczytałem..xD Gest Ronaldo?!
https://ekstraklasatrolls.pl/robert-lewandowski-mial-nie-zostac-pilkarzem-roku-piekny-gest-cristiano-ronaldo/
1
"To jest poprostu niemiec,w tej druzynie gra tam przebywa a dla Polski nic"
powiedzial 62letni wujek o Robercie Lewandowskim.
I jak takiego czlowieka przekonac? Przeciez to sie noz w kieszeni otwiera...dziady zdziadziałe
0
@VenoM pewnie tak samo
5
Pragne przypomniec ze od 1 stycznia wchodzi ten caly podatek cukrowy, troche podrozeje...2l cola u mnie w sklepie osiedlowym bedzie za ponad 8zl xD
Pojemność 330 ml
Coca-Cola – 0,30 zł
Coca-Cola Zero – 0,20 zł
Pojemność 500 ml
Coca-Cola – 0,45 zł
Coca-Cola Zero – 0,30 zł
Pojemność 850 ml
Coca-Cola – 0,77 zł
Coca-Cola Zero – 0,51 zł
Pojemność 1,5 l
Coca-Cola – 1,35 zł
Coca-Cola Zero – 0,75 zł
Pojemność 2 l
Coca-Cola – 1,80 zł
Coca-Cola Zero – 1,20
0
@masq Za Filipa jak najbardziej
0
@A_Gomesinho_21 Moze to nie jest zaden wyznacznik ale Olveira to czarny pas BJJ a Conor chyba brazowy i tam upatruje jego szans na wygrana, w ostatnich walkach wygladal naprawde dobrze,to juz jego 7 albo 8 wygrana pod rzad jednak Conor z kontry to bestia.
Moze byc tez tak ze jak pupilek Chimaev wygra z Edwardsem to zestawia ich z Conorem. Woła juz jakis czas o ta walke ;d
0
@A_Gomesinho_21 Jest bardzo mocny ale mam wrazenie ze UFC poszlo mu na reke dajac Kowboja na przetarcie po laniu od Khabiba. Czekam z niecierpliwoscia na jego walke z Dustinem. Mysle ze bedzie mial bardzo ciezko ale jesli wygra to Charles Oliveira go pokona.
15
Khabib o Conorze
"Tak, porozmawialiśmy trochę podczas walki, ale gdy tylko zacząłem go naciskać, momentalnie przeszedł w tryb: „To tylko biznes”. Trochę mnie to rozczarowało. Myślałem, że ma nieco mocniejszą psychikę. Kiedy rozbijałem go z góry, mówiąc do niego, a on odpowiedział, że to tylko biznes, poczułem się, jakby próbował mnie uspokoić, żeby uniknąć mocnego lania. Zupełnie jak syn, który chce usprawiedliwić się przed wściekłym ojcem. Psychologia to naprawdę silne narzędzie."
8
Przypadkowo?
23
@Bruttal Kazdy czlowiek powinien miec prawo nabic sobie lufke i walnac wiaderko
0
@PRINSU priv