4

@DonMatteo901 Mnie bawi dopiero 7 miejsce Janka Blachowicza..

4

@A_Gomesinho_21 Ja nie widze w nim nic specjalnego. Bardziej licze na Araujo

0

@Walker Mam je zapisane w zakladkach :D A jak z bassami? Nie wypadaja z uszu?

1

Poleci ktos jakies sluchawki bluetooth do 100-150zl? Maja sluzyc gownie do biegania. Nie mam jakis wielkich wymagan.

3

covid covid maseczki szczepienia i tak w kółko...żyłeś żyjesz i będzisz żył! wylaczcie ta telewizje

4

@Tomo1989 Ale Rashford na 1 miejscu? Nigdy bym nie powiedzial ze jest wiecej warty niz np Mbappe. I De Jong 105mln? Nie za duzo?

7

5

CIEKAWOSTKA
Rok 2013 był rokiem przełomowym dla UFC W tym właśnie roku dla amerykańskiego giganta zadebiutowali:
✔️Conor McGregor
✔️Daniel Cormier
✔️Amanda Nunes
✔️Ronda Rousey
✔️Yoel Romero
✔️Jorge Masvidal
✔️Tyron Woodley
✔️Thiago Santos
✔️Luke Rockhold
✔️Jessica Andrade
✔️Kelvin Gastelum

22

Ale wariat :D

6

A tymczasem Cornella strzela bramke na 1:0 z Atletico w meczu 1/32 Pucharu Krola! :D

2

Bardzo dobrze. Stoch odrobi w klasyfikacji generalnej ,na ten moment traci cos kolo 180 pkt do Eisenbichlera

0

@don'T.R.I.P.e Wlasnie ogarniam,fajna rozbudowana apka.Wiesz moze czy da sie przeniesc swoje dane,wyniki z endomondo? I czy jest mozliwosc zmiany jezyka na PL? szukam i szukam

0

@tmQbassive w lokalizacji mam tylko "zezwalaj podczasuzywania aplikacji" nie mam takiego czegosc jak dokladnosc gps

0

@tmQbassive Dane z Endomondo mozna przeniesc na MyMapRun,to praktycznie to samo.Probowalem na obydwu. Nie w tym problem ;/

0

Witam.
Czy ktos wie jaka moze byc przyczyna zle dzialajacego GPS w Endomondo/MyMapRun? W starym telefonie GPS nie zawsze liczyl mi km,zawieszal sie i wychodzily mi rozne wyniki. Nie bylem w stanie kontrolowac treningu. Postanowilem kupic XIAOMI redmi note 8 pro. Niestety w nowym telefonie mam dokladnie to samo..Dzis biegalem 50 min i wyszly mi 4km zamiast 10. Czy to moze byc wina sieci?

1

@damianex10 ?????? On przynajmniej uprawial seks z Ogorek

1

Jakimowicz to inteligentny facet z klasa a tutaj kazdy sie do niego czepia...beka beką ale osiagnijcie tyle co On

3

@PatrychoO moglbys podeslac ? :D

0

@Witam cham z Norwegii co daleko skacze

1

Jak myślicie kto po pierwszej rundzie bedzie liderem w Premier League? Ja stawiam na City

0

Komentator Bein Sports wymawia "Franki de dżong". Smiesznie to brzmi :D

0

@HolyGoalie97 A wiesz moze czy Kamilowi lezy Bischofshofen? Dobrze tam skacze?

1

Czy możesz jeszcze dogonić Stocha?

- On jest niestabilny, powinno się udać. Tak, uda się! W równych warunkach w Bischofshofen mogę z nim wygrać o 10 punktów w każdej serii. On wcale nie skacze tak cholernie dobrze.

Alez pewny siebie Granerud :D

0

Czy ktos wie jak wyglada klasyfikacja TCS po 5/8 skokow?

1

4

A Dziambor fanem Dragon balla. Cala sciana w plakatach w "Kawa na lawe" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPi Dziekuje

0

Kto to ten price? Przejrzalem na flashcore wszystkie mecze z wazniejszych lig i tam nie ma zadnego price

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?