1

@cat_r37 to nie mogli go sprzedac troche taniej ale juz na stale? Teraz zadaj sobie pytanie ile zaplacila by za niego Barcelona w odwrotnej sytulacji. 20mln?

1

Top PPV figures in UFC history:

1️ Khabib v McGregor - 2.4m
2️ Poirier v McGregor II - 1.6m
3️ Diaz v McGregor II - 1.6m
4️ McGregor v Cerrone - 1.35m
5️ McGregor v Diaz - 1.3m

Nie dziwie sie ze Dana daje mu takie fory..robi na nim niezle hajsy :D

5

Taka ciekawostka: 8 lat temu raper Kękę

https://www.instagram.com/p/CKruxjMhpKC/?utm_source=ig_web_copy_link

– Byłem 30 letnim, ojcem 8-latka, alkoholikiem mieszkającym u rodziców. Nie miałem pieniędzy, perspektyw, planów nic. Później był telefon od @wojteksokol z szansą na inne życie. Wielkie dzięki Wojtek. Nagrałem pierwszą płytę, pojechałem w trasę, później poznałem Martę, zaszyłem się, później nagrałem drugą. – tak kilka lat temu KęKę wspominał ten okres.

1

Dla fanow mma...Robert Ruchala wlasnie poddal balacha z plecow, bardzo rzadko spotykane poddanie ...ju Jitsu na baardzo wysokim poziomie. 2 walka w KSW 2 zwyciestwo! Upolował bażanta :D

1

@Mario96w czemu? Kimmich topka swiatowa

0

Czy wymienili byscie Pedriego na Kimmicha gdyby byla taka szansa?

44

Ja pier....dlaczego teraz w takim momencie...szkoda chlopa

0

@patry295 dokladnie tak

0

Slyszeliscie o Graco GNF? Malolat ma 11 lat a zjadl polowe Polskiej rapsceny. Napewno ktos mu pisze teksty i dobrze nim kieruje ale mimo wszystko propsuje i bede go obserwowal. Szacun


0

@abram3k no jednak 12, niezly wynik

0

@donleo12 Ja to nie bo czipy

0

U Dunczykow w przerwie zamiast trenera przemawia Hansen :D Gosc jak narazie 4/4 GOAT

0

@ranger3120 A pojawilo Ci sie samo czy od cwiczen? Dziekuje za pomoc to moze byc to

1

@paweldunajecfcb
Georges St-Pierre, Jon Jones, Khabib (kolejnosc losowa,nie potrafie wybrac 1)

0

@MesQueUnClub_87 Cwiczylem na poreczach ,drazku na powietrzu pare miesiecy ale na okres zimowy przenioslem sie na podloge w domu. Chyba bede musial wrocic do drazka. Tylko problem w tym ze to sie wogole nie goi i przy kazdym szybszym ruchu,szarpnieciu znow sie rozwala.

0

@cosinus90 Lekarz z pewnoscia zabroni mi cwiczyc co nie wchodzi w gre,musze utrzymac regularnosc. W tych czasach zaraz okaze sie ze mam korone albo cos podobnego i wpierdziele sie w kolejny problem. Jesli nie ustapi to napewno sie zglosze ale licze na to ze ktos moze mial podobny problem i udzieli kilku rad.

0

Pytanko do osob ktore cwicza brzuch. Czy ktos mial kiedys problem z kością ogonową przy cwiczeniach ABS?
Cwicze od okolo roku. Pare miesiecy temu od cwiczen na podlodze zrobil mi sie dosc duzy wystajacy guz,narosl nad dupa..strasznie to wkurzalo ale dalo sie dalej cwiczyc. Wczoraj w tym miejscu pekla mi skora i ciagle krwawi.. Czy to moze wynikac z jakis zwyrodnien kregoslupa? Ktos mial podobny problem? Bardzo to irytuje i nie da sie spac na plecach.

6

Justin Gaethje o Conorze:

Mówią, że w następnej walce chcą walczyć o tytuł w rewanżu z Poirierem. To pie*doleni idioci. Conor Cały czas był traktowany wyjątkowo, nie wykorzystał tej okazji. Wszystko było pod to, aby wygrał. Teraz udaje pokornego, ale zachowywałby się jak du*ek, gdyby wygrał.

Nie dostanie pojedynku o pas. To byłoby niedorzeczne. Jeśli jednak tak będzie, rozważę niewalczenie dla UFC. Jest na szóstym miejscu w rankingu. Wygrał tylko jedno starcie w wadze lekkiej w ciągu całej kariery. Wybiera sobie przeciwników. Chciałbym z nim się zmierzyć, ale on ze mną nie zawalczy.

Zgadzacie sie?

1

Kiedy konferencja Morawieckiego i jakies info co do lockdownu? wie ktos?

0

Wymawia się Antonio Conte czy Antionio Contego? Komentator mowi "gracze Antonio Contego" dziwnie to brzmi xD

1

Dzieje się :D




0

@MESSIah16 Marjusz Jop i Lenglet.
A tak na powaznie nigdy sie nie zastanawialem ale tak na szybko: Maldini Puyol Ramos. Trzeba tez pamietac o Vidicu ,Cannavaro

1

@MESSIah16 Dla mnie jest w top 3 obroncow w historii. Trzeba to obiektywnie przyznać.

0

@marcin000019 odłączył go całkowicie

5

Dla zainteresowanych; Idealne ujęcie nokautu na Conorze McGregorze. Byla to jego pierwsza porazka w karierze przez KO.

https://streamable.com/5f8l8m

0

@eckov nie codziennie a raz, pod koniec miesiaca. Pamietaj ze zawsze dodatkowy hajsik dla Panstwa

1

Myslicie ze podatek od długich wlosow mial by sens? Kazdy kto ma wlosy powyzej okreslonej dlugosci (ustalilo by sie limit) musial by miesiecznie placic panstwu zalozmy 50zl. Wiadro weszlo za mocno i mam takie rozkminy

0

@matirix20 Pedri 1.5

0

Beka beką ale wydaje mi sie ze Conor wygrywal pierwsza runde 10;9 i druga runde 10:9 do momentu KO. Umiejetnosci sa na poziomie topu,musi tylko czesciej sie bic.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?