4

Najgorszy ból fizyczny jaki przezyliscie w zyciu? U mnie wyciskanie plynow z kolana w stanie zapalnym

0

@matirix20 ustaw na 5;40 bo sie wkurzysz,zaufaj ;d

2

@NaFazieHitman az takim ujem nie jestem

2

@Rust_Cohle wiem wlasnie. nie mam pojecia czemu sie tak zachowalem to bylo naturalne. mglem tego w sumie nie pisac

1

@FCBMati10 no wiem wlasnie troche mnie sumienie gryzie ale bylem za tym dresikiem i troszke i naturalnie sprawilo mi radosc jak dostal w twarz. jestem widocznie zlym czlowiekiem.

4

Mozecie mi nie wierzyc ale przed chwila bylem swiadkiem chorego zdarzenia na przystanku autobusowym.
Dresik kłócił się z facetem około 45-50 lat cos tam na temat wirusa. Nagle dresikowi puscily nerwy i uderzyl tego goscia dosc soczyscie. Typek upadł,wstał po jakis 10 sekundach i zaczal krzyczeć "AAAAAAAAAAAAA" i uciekac z przystanku po sciezce rowerowej.Dresiarz w panice nie wie co sie dzieje.Po chwili ten typ wywalił się i nie wstawal przez jakis czas. Wiem ze to brzmi niewiarygodnie.Nigdy w zyciu nie widzialem tak chorej akcji. Gosciu ewidentnie doznal jakiegos szoku. Moglem w sumie podejsc zobaczyc czy nic mu sie nie stalo ale pomyslalem ze inni to zrobia

1

Nie wiem czy bylo ale niezle sie wkur... xD

0

czy ktos wie jak sie placi blikiem? mam problm

0

Słabo z tymi karnymi u nas w tym sezonie...Czy to wynika z braku szczescia,glowy? Przeciez kazdy z nich napewno umie swietnie strzelac...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zielu jaka dziurke zalozyl :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Transu96 az smiechlem xD

0

Polecicie jakies fajne tapety na pulpit zwiazane z Barca?

0

Polecicie jakis spoko serial 2020/2021? Od ponad roku nic nie ogladalem.

6

Polecam najnowsze dziennikarskie zero. Idealnie Stano podsumowal Bieleckiego i tych zawistnych Polskich himalaistow :D

3

Transformers normalnie...Co Oni maja z tym zmienianiem herbów?
https://x.com/PilkarskieInfo2/status/1351206105620348930

4

0

Ogladajac przedmeczowe studio w Eleven1 mam wrazenie ze Pan Wiśnia nie za bardzo przepada za Barcelona. Jakby mial kija w...

1

@don'T.R.I.P.e jedno z moich najgorszych wspomnien

2

W The Voice Senior w tvp2 pani Czesia mowi o laniu 2:8 z Bayernem..fanka Barcy :D

0

@Xavyol Ebe ebe- ebe ebe ebe

1

Kto w końcu wygrał tą piłkę flaka od Barcainfo?

0

@MysticCat Co Ty wgle piszesz czlowieku

1

Conor o Khabibie:
Myślę, że on się boi ze mną zawalczyć, to na pewno i nie obwiniam go za to. Walczyłem z jego najlepszą wersją tej nocy, on walczył z moją najgorszą wersją. Wie o tym, ja o tym wiem, jego trenerzy o tym wiedzą. Mam odpowiedź na tego człowieka, mogę go zniszczyć. Może oszukiwać ludzi tyle ile będzie chciał, tak po prostu jest.

Ale ten gosc jest pewny siebie,az chce sie mu wierzyc

0

@tobiasson92 Myślałem że to nocny król na profilowym tego pana

2

Wziete z Fb:
Dailygrind przedstawiło na swoich socialach zarobki artystów w Stanach Zjednoczonych z poszczególnych platform streamingowych.
1. Tidal - 12.840 $
2. Apple Music - 7830 $
3. Amazon Music - 7400 $
4. Deezer - 6240 $
5. Spotify - 3970 $
6. Pandora - 1370 $
7. YouTube - 740 $
Powyższe zarobki dotyczą wygenerowania 1.000.000 wyświetleń.
W Polsce za milion na Spotify dostaje się 4000 zł, we Francji ta liczba oscyluje w granicy 2700 euro

Nawet niezle kwoty w USA.

1

@Firestone W zyciu nie wypuscil bym Jordiego z Barcy

0

Alez meczycho w League One :D

0

@Dzemix111 Ja przenosilem ze 3 tygodnie temu,wtedy łaczyles poprostu konto z MapMyRun i nie musiales nic pobierac.
Nie czekaj na maila tylko sprobuj wejsc na endomondo.com i pobrac dane,powinno Ci sie odblokowacc po paru minutach. Kolega nie mial problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?