0

To kto w końcu ma zdobyć pichichi ?? Jakby wykonywał karnego to już by miał 4 więcej hehe

0

Mówiłem już ze Ci komentatorzy to erotomany hehe

0

Co mógłby mieć Suarez od poszczególnych zawodników Barcy ( lewa nogę Messiego ,szybkość Neymara ) itd

0

Paczka laysow jeszcze się nie skończyła a tu koniec pierwszej połowy !!! To jakieś czary

1

Mecz rakiticia.. pozdrowienia dla wszystkich którzy uznają go za niewypal

4

Hahah ja nie mogę z tych komentatorów

1

Sergi Roberto zawsze jest dobrze ustawiony :)

0

Paco szykuje 2 zmiany jak z sevilla

3

,,Strzelanie jak do kaczek "

0

To będzie pogrom a wszyscy ,, ale słabo , ale słabo " a tu 24 min i 2:0 Messi

0

Ivan rakitic Bang :)

1

Suarez dzik :) wypuścili go z klatki po 4 dniach

1

Wole MATSA :) mamy świetnych bramkarzy

0

Murawa połatana , bloki na stadionie , za Bravo wydrukowani kibice hehe i jeszcze bliźniacy Mascherano

0

,, Ostry jak brzytwa Ćwiąkała " heh

18

Juz czekam na jakieś śmieszne teksty komentatorów eleven hehe najlepsi ( erotomany itd )

0

OBY WRÓCILI BEZ KONTUZJI

3

dla niego jest lepiej dobrze siedzieć niż głupio biegać :)

0

,,Sproboje " - SPRÓBUJE - czy nasz język jest naprawdę aż tak trudny ?

0

37

Komentarz usunięty

0

Hehe dziękować koledzy

0

Nakrywa hehe przepraszam

0

Rakitic nakryć czapka Arde

1

Messi 1 w top speed meczu hehe

4

Iniesta niby takie opływowe kształty nabrał ale jakoś się nie przedziera jak zawsze

0

Nie nikogo bym nie sprzedał :) może Bartre i Adriano ale reszta zostaje

0

Co to Ronaldo penaldo gra ??

0

Uciekać to możemy punktami od Madrytu :)

4

Ja na miejscu Suareza to któregoś bym ugryzł jakby mnie tak ciągle prowokowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?