3 marca 2016, 22:28
0
To kto w końcu ma zdobyć pichichi ?? Jakby wykonywał karnego to już by miał 4 więcej hehe
3 marca 2016, 22:02
Mówiłem już ze Ci komentatorzy to erotomany hehe
3 marca 2016, 21:48
Co mógłby mieć Suarez od poszczególnych zawodników Barcy ( lewa nogę Messiego ,szybkość Neymara ) itd
3 marca 2016, 21:44
Paczka laysow jeszcze się nie skończyła a tu koniec pierwszej połowy !!! To jakieś czary
3 marca 2016, 21:42
1
Mecz rakiticia.. pozdrowienia dla wszystkich którzy uznają go za niewypal
3 marca 2016, 21:29
4
Hahah ja nie mogę z tych komentatorów
3 marca 2016, 21:28
Sergi Roberto zawsze jest dobrze ustawiony :)
3 marca 2016, 21:27
Paco szykuje 2 zmiany jak z sevilla
3 marca 2016, 21:25
3
,,Strzelanie jak do kaczek "
3 marca 2016, 21:24
To będzie pogrom a wszyscy ,, ale słabo , ale słabo " a tu 24 min i 2:0 Messi
3 marca 2016, 21:22
Ivan rakitic Bang :)
3 marca 2016, 21:18
Suarez dzik :) wypuścili go z klatki po 4 dniach
3 marca 2016, 21:13
Wole MATSA :) mamy świetnych bramkarzy
3 marca 2016, 21:06
Murawa połatana , bloki na stadionie , za Bravo wydrukowani kibice hehe i jeszcze bliźniacy Mascherano
3 marca 2016, 21:01
,, Ostry jak brzytwa Ćwiąkała " heh
3 marca 2016, 20:44
18
Juz czekam na jakieś śmieszne teksty komentatorów eleven hehe najlepsi ( erotomany itd )
3 marca 2016, 16:17
OBY WRÓCILI BEZ KONTUZJI
2 marca 2016, 16:59
dla niego jest lepiej dobrze siedzieć niż głupio biegać :)
29 lutego 2016, 10:30
,,Sproboje " - SPRÓBUJE - czy nasz język jest naprawdę aż tak trudny ?
29 lutego 2016, 07:48
28 lutego 2016, 22:48
37
Komentarz usunięty
28 lutego 2016, 22:21
Hehe dziękować koledzy
28 lutego 2016, 22:19
Nakrywa hehe przepraszam
28 lutego 2016, 22:17
Rakitic nakryć czapka Arde
28 lutego 2016, 22:13
Messi 1 w top speed meczu hehe
28 lutego 2016, 22:11
Iniesta niby takie opływowe kształty nabrał ale jakoś się nie przedziera jak zawsze
28 lutego 2016, 22:09
Nie nikogo bym nie sprzedał :) może Bartre i Adriano ale reszta zostaje
28 lutego 2016, 22:08
Co to Ronaldo penaldo gra ??
28 lutego 2016, 22:04
Uciekać to możemy punktami od Madrytu :)
28 lutego 2016, 22:03
Ja na miejscu Suareza to któregoś bym ugryzł jakby mnie tak ciągle prowokowali
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To kto w końcu ma zdobyć pichichi ?? Jakby wykonywał karnego to już by miał 4 więcej hehe
0
Mówiłem już ze Ci komentatorzy to erotomany hehe
0
Co mógłby mieć Suarez od poszczególnych zawodników Barcy ( lewa nogę Messiego ,szybkość Neymara ) itd
0
Paczka laysow jeszcze się nie skończyła a tu koniec pierwszej połowy !!! To jakieś czary
1
Mecz rakiticia.. pozdrowienia dla wszystkich którzy uznają go za niewypal
4
Hahah ja nie mogę z tych komentatorów
1
Sergi Roberto zawsze jest dobrze ustawiony :)
0
Paco szykuje 2 zmiany jak z sevilla
3
,,Strzelanie jak do kaczek "
0
To będzie pogrom a wszyscy ,, ale słabo , ale słabo " a tu 24 min i 2:0 Messi
0
Ivan rakitic Bang :)
1
Suarez dzik :) wypuścili go z klatki po 4 dniach
1
Wole MATSA :) mamy świetnych bramkarzy
0
Murawa połatana , bloki na stadionie , za Bravo wydrukowani kibice hehe i jeszcze bliźniacy Mascherano
0
,, Ostry jak brzytwa Ćwiąkała " heh
18
Juz czekam na jakieś śmieszne teksty komentatorów eleven hehe najlepsi ( erotomany itd )
0
OBY WRÓCILI BEZ KONTUZJI
3
dla niego jest lepiej dobrze siedzieć niż głupio biegać :)
0
,,Sproboje " - SPRÓBUJE - czy nasz język jest naprawdę aż tak trudny ?
0
37
Komentarz usunięty
0
Hehe dziękować koledzy
0
Nakrywa hehe przepraszam
0
Rakitic nakryć czapka Arde
1
Messi 1 w top speed meczu hehe
4
Iniesta niby takie opływowe kształty nabrał ale jakoś się nie przedziera jak zawsze
0
Nie nikogo bym nie sprzedał :) może Bartre i Adriano ale reszta zostaje
0
Co to Ronaldo penaldo gra ??
0
Uciekać to możemy punktami od Madrytu :)
4
Ja na miejscu Suareza to któregoś bym ugryzł jakby mnie tak ciągle prowokowali