5

Hahah nie mogę z tych komentatorów

24

,,Pique lubi spędzać wieczory z muzykami zwłaszcza z Kolumbii " the Best komentator :)

0

Mascherano gotowy do wejścia na boisko hehe

0

Teraz to już całkiem komentatorzy z canal + nie będą rozróżniać Mascherano i Andresa

0

Iniesta bliźniak Mascherano :)

1

Powiem szczerze że LE zaskoczył i to na maksa

2

Jak ten czas wolno płynie !!! Czekać na mecz 3 dni jakby to trwało z tydzień a przyjdzie do oglądania to nim się obejrzę i wkrece w mecz to już jest 90 min !!! I tak za każdym razem :( tez tak macie ?

0

Ja cytuje tylko jedno z doniesień ,, WP . Pl " nie unosi się

0

Czyli jestem w błędzie bo ja już dziś świetuje :) VeB

0

No i jeszcze obok Bułki :) ,, pierwszego Polaka w Barcelonie " hehe

0

Nie wiem co robi kościelny w tej jedenastce

0

Hehe tweety, , pique " miałem napisać a nie tweety lewego :) sorki koledzy

2

Ja wolę tweety lewego od czasu do czasu niż ciągle czytać o tych Lewandowskich i jakiej to Anka nie ubrał sukni i czego nie zjadła na śniadanie

0

Jak dla mnie to ter STEGEN pokazuje że mamy 2 świetnych bramkarzy i Bravo musi się mieć na baczności! !! Od przyszłego sezon MATS powinien grać juz wszystkie mecze w lidze :)

3

I oczywiście ze to Mascherano zagrał do Neymara a nie Iniesta

3

Kiedyś napisałem i się przyznaje , że Ozill moglby zastąpić Don Andresa. . Po dzisiejszym meczu jestem pewien że mesut nigdy nie osiągnie jego poziomu i nie będzie godzien grać w Barcelonie !!! Wolałbym aby powrócił do nas Alexis , który nie do końca spełniał swoje zadania niż WOLNEGO Mesuta który kompletnie nie myśli o defensywie

0

No i gitara :) VeB

0

pomijając wszystkie wypowiedzi na temat tego kto jak się przygotował , kto ilu ma kontuzjowanych piłkarzy, jak powstrzymać messiego lub całe MSN ... JUŻ NIE MOGĘ TEGO CZYTAĆ I SŁUCHAĆ :( ALE WIEM JEDNO ŻE NIE MOGE DOCZEKAĆ SIE TEGO SPOTKANIA I NA PEWNO BĘDZIE TO ZAJEBISTY POJEDYNEK I WSZYSTKO WYJDZIE W PRANIU :) veb

0

Tak tak ozil i w niedalekiej przyszłości zostałby następca iniesty :)

2

,, FC Barcelona - Sevilla FC w finale Pucharu Króla!" - wiadomość z przed tygodnia a wy piszecie o tym dopiero dzis :) hehe żart

0

największa niewiadoma dla mnie to fakt iż Luis nie znalazł się nawet w 4 najlepszych piłkarzy świata !! nie umniejszając nic Lewemu facet po prostu może się uczyć od Suareza

1

trzymać chłopa jak tylko się da !!! zaje**sty bramkarz na dekade !!!

1

Nie pierwszy nie ostatni hat trick w jego wykonaniu :) cieszmy się jego grą .. mamy ogromne szczęście ze ktoś taki jak Leo gra dla nas i daje z siebie wszystko

0

Po ostatnim meczu można powiedzieć że cała drużyna jest w formie :) 7:0 !!!VeB

0

Będzie dobrze :) Barca dziś wygra czuje to !!! MSN pokaże klasę !! VEB

1

Alves 5,5 ?? Hehe dobre

1

Dziś wiecej jest brudnych zagrań takich jak Felipe Luisa czy choćby Diego costy niż pięknych gestów szacunku w stylu mascherano. . Za to kocha się piłkę i długo zapada w pamięć kibiców :) szacun

1

Jeżeli chłop wychodzi na boisko z myślą żeby połamać komuś nogi a nie z myślą o wygranej to tak

0

10 meczy zawieszenie to mało za to z jakim impetem to zrobił

0

Dokładnie tak zgadzam się w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?