Jak ten czas wolno płynie !!! Czekać na mecz 3 dni jakby to trwało z tydzień a przyjdzie do oglądania to nim się obejrzę i wkrece w mecz to już jest 90 min !!! I tak za każdym razem :( tez tak macie ?
Jak dla mnie to ter STEGEN pokazuje że mamy 2 świetnych bramkarzy i Bravo musi się mieć na baczności! !! Od przyszłego sezon MATS powinien grać juz wszystkie mecze w lidze :)
Kiedyś napisałem i się przyznaje , że Ozill moglby zastąpić Don Andresa. . Po dzisiejszym meczu jestem pewien że mesut nigdy nie osiągnie jego poziomu i nie będzie godzien grać w Barcelonie !!! Wolałbym aby powrócił do nas Alexis , który nie do końca spełniał swoje zadania niż WOLNEGO Mesuta który kompletnie nie myśli o defensywie
pomijając wszystkie wypowiedzi na temat tego kto jak się przygotował , kto ilu ma kontuzjowanych piłkarzy, jak powstrzymać messiego lub całe MSN ... JUŻ NIE MOGĘ TEGO CZYTAĆ I SŁUCHAĆ :( ALE WIEM JEDNO ŻE NIE MOGE DOCZEKAĆ SIE TEGO SPOTKANIA I NA PEWNO BĘDZIE TO ZAJEBISTY POJEDYNEK I WSZYSTKO WYJDZIE W PRANIU :) veb
największa niewiadoma dla mnie to fakt iż Luis nie znalazł się nawet w 4 najlepszych piłkarzy świata !! nie umniejszając nic Lewemu facet po prostu może się uczyć od Suareza
Nie pierwszy nie ostatni hat trick w jego wykonaniu :) cieszmy się jego grą .. mamy ogromne szczęście ze ktoś taki jak Leo gra dla nas i daje z siebie wszystko
Dziś wiecej jest brudnych zagrań takich jak Felipe Luisa czy choćby Diego costy niż pięknych gestów szacunku w stylu mascherano. . Za to kocha się piłkę i długo zapada w pamięć kibiców :) szacun
5
Hahah nie mogę z tych komentatorów
24
,,Pique lubi spędzać wieczory z muzykami zwłaszcza z Kolumbii " the Best komentator :)
0
Mascherano gotowy do wejścia na boisko hehe
0
Teraz to już całkiem komentatorzy z canal + nie będą rozróżniać Mascherano i Andresa
0
Iniesta bliźniak Mascherano :)
1
Powiem szczerze że LE zaskoczył i to na maksa
2
Jak ten czas wolno płynie !!! Czekać na mecz 3 dni jakby to trwało z tydzień a przyjdzie do oglądania to nim się obejrzę i wkrece w mecz to już jest 90 min !!! I tak za każdym razem :( tez tak macie ?
0
Ja cytuje tylko jedno z doniesień ,, WP . Pl " nie unosi się
0
Czyli jestem w błędzie bo ja już dziś świetuje :) VeB
0
No i jeszcze obok Bułki :) ,, pierwszego Polaka w Barcelonie " hehe
0
Nie wiem co robi kościelny w tej jedenastce
0
Hehe tweety, , pique " miałem napisać a nie tweety lewego :) sorki koledzy
2
Ja wolę tweety lewego od czasu do czasu niż ciągle czytać o tych Lewandowskich i jakiej to Anka nie ubrał sukni i czego nie zjadła na śniadanie
0
Jak dla mnie to ter STEGEN pokazuje że mamy 2 świetnych bramkarzy i Bravo musi się mieć na baczności! !! Od przyszłego sezon MATS powinien grać juz wszystkie mecze w lidze :)
3
I oczywiście ze to Mascherano zagrał do Neymara a nie Iniesta
3
Kiedyś napisałem i się przyznaje , że Ozill moglby zastąpić Don Andresa. . Po dzisiejszym meczu jestem pewien że mesut nigdy nie osiągnie jego poziomu i nie będzie godzien grać w Barcelonie !!! Wolałbym aby powrócił do nas Alexis , który nie do końca spełniał swoje zadania niż WOLNEGO Mesuta który kompletnie nie myśli o defensywie
0
No i gitara :) VeB
0
pomijając wszystkie wypowiedzi na temat tego kto jak się przygotował , kto ilu ma kontuzjowanych piłkarzy, jak powstrzymać messiego lub całe MSN ... JUŻ NIE MOGĘ TEGO CZYTAĆ I SŁUCHAĆ :( ALE WIEM JEDNO ŻE NIE MOGE DOCZEKAĆ SIE TEGO SPOTKANIA I NA PEWNO BĘDZIE TO ZAJEBISTY POJEDYNEK I WSZYSTKO WYJDZIE W PRANIU :) veb
0
Tak tak ozil i w niedalekiej przyszłości zostałby następca iniesty :)
2
,, FC Barcelona - Sevilla FC w finale Pucharu Króla!" - wiadomość z przed tygodnia a wy piszecie o tym dopiero dzis :) hehe żart
0
największa niewiadoma dla mnie to fakt iż Luis nie znalazł się nawet w 4 najlepszych piłkarzy świata !! nie umniejszając nic Lewemu facet po prostu może się uczyć od Suareza
1
trzymać chłopa jak tylko się da !!! zaje**sty bramkarz na dekade !!!
1
Nie pierwszy nie ostatni hat trick w jego wykonaniu :) cieszmy się jego grą .. mamy ogromne szczęście ze ktoś taki jak Leo gra dla nas i daje z siebie wszystko
0
Po ostatnim meczu można powiedzieć że cała drużyna jest w formie :) 7:0 !!!VeB
0
Będzie dobrze :) Barca dziś wygra czuje to !!! MSN pokaże klasę !! VEB
1
Alves 5,5 ?? Hehe dobre
1
Dziś wiecej jest brudnych zagrań takich jak Felipe Luisa czy choćby Diego costy niż pięknych gestów szacunku w stylu mascherano. . Za to kocha się piłkę i długo zapada w pamięć kibiców :) szacun
1
Jeżeli chłop wychodzi na boisko z myślą żeby połamać komuś nogi a nie z myślą o wygranej to tak
0
10 meczy zawieszenie to mało za to z jakim impetem to zrobił
0
Dokładnie tak zgadzam się w 100%