chłopak ma 21 lat i zbiera doświadczenie .. przepraszam a co robił sergi roberto jak miał 21 lat ???? oglądał mecze albo z trybun albo w telewizji .. teraz ma 24 lata i nikt nie chciałby aby odchodził bo jest po prostu zajebisty ... ja naprawdę dalbym czas munirowi bo od czegoś trzeba zacząć :) teraz są to bramki a doświadzczenie i zrozumienie się z ekipą przyjdzie z czasem i oczywiście zrozumienie tego czego trener jak i kibice oczekują od niego na boisku
od kiedy pojawiły się starania o jakiegoś napastnika to akurat Munir dostał przysłowiowego kopa i w końcu odpalił .. ja poczekałbym z tym transferem do końca sezonu i dawał dalsze szanse na występy Munirowi .. kto wie może wystrzeli formą tak jak Sergi Roberto :) VeB
wygrali z nami jeden jedyny raz w ciągu trzech lat :} a raz na trzy lata to nawet real wygra z atletico madryt hehehe .. niech się śmieją ze swoich ,, piłkarzy " 6:0 !!! VeB
widać , że Roberto oddaje serce dla Barcelony .. nie jeden piłkarz był w takim samym położeniu w Barcelonie jak on .. tello, cuencca , montoya , bojan itd .. ale on jeden nie odpuścił , zagryzł zęby i ciężko pracował aby móc występować w najlepszym klubie świata .. I teraz nie ważne na jakiej pozycji występuje , ważne , że gra i spełnia swoje zadanie w 100% VeB
,, i mam beke z takich ludzi " typowa gimba :) juz nie pisz nic bo mnie irytujesz jak nie powiem kto ... rakitic jest i będzie potrzebnym i ważnym piłkarzem
Ok napisz coś jeszcze o isco i modriciu ze są 2x lepsi o Ivana. . Tylko ze to właśnie takiego pilkarza jak rakitic nam brakowało i to także dzięki niemu możemy cieszyć się z trofeów a isco i modric mogą mu tylko pogratulować
Nasza rozmowa może ciągnąć się w nieskończoność. . Każdy może mieć swoje zdanie :) ja mam takie i na pewno go nie zmienię :) a Tobie życzę powodzenia w dalszym komentowaniu każdego pozytywnego wpisu na temat Rakiticia :) z tego co czytałem to jedziesz po każdym pozytywnym kom na jego temat
Nie no pewnie lepiej go zjechać itd ...xaviego nigdy nie zastąpi ale kasa wyłożona za niego już dawno się zwróciła :) jest na pewno wzmocnieniem a nie osłabieniem .. I najlepszy Twój tekst ,, jeżeli ivan będzie miał celność podań na poziomie 0%" nie mam zamiaru się z Tb kłócić :) w końcu barca jest najważniejsza
ja jestem wielkim fanem talentu rakiticia .. chłop odwala kawał dobrej roboty , biega walczy . Jego celność podań w każdym meczu jest na poziomie 90% W każdym meczu przebiega wiele km ,świetnie wymienia się pozycjami nie tylko z busquetsem ale i z alvesem lub vidalem, Ivan kosztował zaledwie 20 mln a na dzisiejsze standardy za takiego zawodnika trzeba płacić ogromne sumy .. świetny ,, walczak " na długie lata .. śmieszy mnie pisanie o nim złych komentarzy ..ci którzy to piszą w ogóle nie znają się na piłce nożnej !!! VeB
Ter stegen , alves , pigue , mascherano , vermalen (roberto ) busquets , rakitic , iniesta , arda , neymar , munir ( vidal ) :) ja tak osobiście to widzę ale znając LE to coś wykabinuje ale ja wierze w to że będzie dobrze :) VeB
Co masz do rakiticia? ? Odwala czarną robotę i doskonale wymienia się pozycjami z prawym obrońcą ..nie rozumiem wszystkich którzy na niego narzekają. . Może nie gra na 100% w każdym meczu ale to bardzo udany transfer i za dobre pieniądze.. 20 mln to na dzisiejsze standardy kwota naprawdę niska a mamy piłkarza kompletnego na długie lata
Dużo kasy .. za dużo .. za 40 % tej kwoty mielibyśmy verattiego , na obronce zostałoby sporo pieniędzy .. ja zastanowilbym się nad tym transferem ale na pewno nie za te pieniądze ale fajnie byłoby zobaczyć 11 barcelony w takim składzie : ter stegen, vidal , pique ,marquinhos,alba, busi , pogba , iniesta ( lub arda ) no i oczywiście MSN !! I w tedy ławka bravo , rakitic, alves, roberto ,halilovic ( przyszłość Barcy ), mascherano, rafinha :) co o tym myślicie ??
1
Sergi roberto zastąpi obu :) hehe
1
chłopak ma 21 lat i zbiera doświadczenie .. przepraszam a co robił sergi roberto jak miał 21 lat ???? oglądał mecze albo z trybun albo w telewizji .. teraz ma 24 lata i nikt nie chciałby aby odchodził bo jest po prostu zajebisty ... ja naprawdę dalbym czas munirowi bo od czegoś trzeba zacząć :) teraz są to bramki a doświadzczenie i zrozumienie się z ekipą przyjdzie z czasem i oczywiście zrozumienie tego czego trener jak i kibice oczekują od niego na boisku
3
od kiedy pojawiły się starania o jakiegoś napastnika to akurat Munir dostał przysłowiowego kopa i w końcu odpalił .. ja poczekałbym z tym transferem do końca sezonu i dawał dalsze szanse na występy Munirowi .. kto wie może wystrzeli formą tak jak Sergi Roberto :) VeB
0
Mascherano powinien pójść na rok do więzienia ale nie za oszustwa podatkowe a za błędy z pierwszej połowy ... a cele powinien dzielić z vermalenem
1
Dobrze mu zrobi ta przerwa , teraz przy tej nawałnicy meczy .. wróci głodny gry i goli .. dla nas to tylko jeden mecz a dla niego aż jeden :) VeB
0
Ważne ze jest dobrze :)
0
Rakitic :) ,, przeciętny piłkarz " hehe !!! Klasa
0
Teraz tez powiesz ze rakitic to ,, przeciętny piłkarz "? Asysta piękna do munira
0
wygrali z nami jeden jedyny raz w ciągu trzech lat :} a raz na trzy lata to nawet real wygra z atletico madryt hehehe .. niech się śmieją ze swoich ,, piłkarzy " 6:0 !!! VeB
1
widać , że Roberto oddaje serce dla Barcelony .. nie jeden piłkarz był w takim samym położeniu w Barcelonie jak on .. tello, cuencca , montoya , bojan itd .. ale on jeden nie odpuścił , zagryzł zęby i ciężko pracował aby móc występować w najlepszym klubie świata .. I teraz nie ważne na jakiej pozycji występuje , ważne , że gra i spełnia swoje zadanie w 100% VeB
7
cytując słowa Ferdka Kiepskiego ,, NO I GITARA " VeB
1
,, i mam beke z takich ludzi " typowa gimba :) juz nie pisz nic bo mnie irytujesz jak nie powiem kto ... rakitic jest i będzie potrzebnym i ważnym piłkarzem
0
Ok napisz coś jeszcze o isco i modriciu ze są 2x lepsi o Ivana. . Tylko ze to właśnie takiego pilkarza jak rakitic nam brakowało i to także dzięki niemu możemy cieszyć się z trofeów a isco i modric mogą mu tylko pogratulować
1
Nasza rozmowa może ciągnąć się w nieskończoność. . Każdy może mieć swoje zdanie :) ja mam takie i na pewno go nie zmienię :) a Tobie życzę powodzenia w dalszym komentowaniu każdego pozytywnego wpisu na temat Rakiticia :) z tego co czytałem to jedziesz po każdym pozytywnym kom na jego temat
0
Nie no pewnie lepiej go zjechać itd ...xaviego nigdy nie zastąpi ale kasa wyłożona za niego już dawno się zwróciła :) jest na pewno wzmocnieniem a nie osłabieniem .. I najlepszy Twój tekst ,, jeżeli ivan będzie miał celność podań na poziomie 0%" nie mam zamiaru się z Tb kłócić :) w końcu barca jest najważniejsza
1
ja jestem wielkim fanem talentu rakiticia .. chłop odwala kawał dobrej roboty , biega walczy . Jego celność podań w każdym meczu jest na poziomie 90% W każdym meczu przebiega wiele km ,świetnie wymienia się pozycjami nie tylko z busquetsem ale i z alvesem lub vidalem, Ivan kosztował zaledwie 20 mln a na dzisiejsze standardy za takiego zawodnika trzeba płacić ogromne sumy .. świetny ,, walczak " na długie lata .. śmieszy mnie pisanie o nim złych komentarzy ..ci którzy to piszą w ogóle nie znają się na piłce nożnej !!! VeB
0
Ter stegen , alves , pigue , mascherano , vermalen (roberto ) busquets , rakitic , iniesta , arda , neymar , munir ( vidal ) :) ja tak osobiście to widzę ale znając LE to coś wykabinuje ale ja wierze w to że będzie dobrze :) VeB
13
Co masz do rakiticia? ? Odwala czarną robotę i doskonale wymienia się pozycjami z prawym obrońcą ..nie rozumiem wszystkich którzy na niego narzekają. . Może nie gra na 100% w każdym meczu ale to bardzo udany transfer i za dobre pieniądze.. 20 mln to na dzisiejsze standardy kwota naprawdę niska a mamy piłkarza kompletnego na długie lata
1
Dużo kasy .. za dużo .. za 40 % tej kwoty mielibyśmy verattiego , na obronce zostałoby sporo pieniędzy .. ja zastanowilbym się nad tym transferem ale na pewno nie za te pieniądze ale fajnie byłoby zobaczyć 11 barcelony w takim składzie : ter stegen, vidal , pique ,marquinhos,alba, busi , pogba , iniesta ( lub arda ) no i oczywiście MSN !! I w tedy ławka bravo , rakitic, alves, roberto ,halilovic ( przyszłość Barcy ), mascherano, rafinha :) co o tym myślicie ??