1

Sergi roberto zastąpi obu :) hehe

1

chłopak ma 21 lat i zbiera doświadczenie .. przepraszam a co robił sergi roberto jak miał 21 lat ???? oglądał mecze albo z trybun albo w telewizji .. teraz ma 24 lata i nikt nie chciałby aby odchodził bo jest po prostu zajebisty ... ja naprawdę dalbym czas munirowi bo od czegoś trzeba zacząć :) teraz są to bramki a doświadzczenie i zrozumienie się z ekipą przyjdzie z czasem i oczywiście zrozumienie tego czego trener jak i kibice oczekują od niego na boisku

3

od kiedy pojawiły się starania o jakiegoś napastnika to akurat Munir dostał przysłowiowego kopa i w końcu odpalił .. ja poczekałbym z tym transferem do końca sezonu i dawał dalsze szanse na występy Munirowi .. kto wie może wystrzeli formą tak jak Sergi Roberto :) VeB

0

Mascherano powinien pójść na rok do więzienia ale nie za oszustwa podatkowe a za błędy z pierwszej połowy ... a cele powinien dzielić z vermalenem

1

Dobrze mu zrobi ta przerwa , teraz przy tej nawałnicy meczy .. wróci głodny gry i goli .. dla nas to tylko jeden mecz a dla niego aż jeden :) VeB

0

Ważne ze jest dobrze :)

0

Rakitic :) ,, przeciętny piłkarz " hehe !!! Klasa

0

Teraz tez powiesz ze rakitic to ,, przeciętny piłkarz "? Asysta piękna do munira

0

wygrali z nami jeden jedyny raz w ciągu trzech lat :} a raz na trzy lata to nawet real wygra z atletico madryt hehehe .. niech się śmieją ze swoich ,, piłkarzy " 6:0 !!! VeB

1

widać , że Roberto oddaje serce dla Barcelony .. nie jeden piłkarz był w takim samym położeniu w Barcelonie jak on .. tello, cuencca , montoya , bojan itd .. ale on jeden nie odpuścił , zagryzł zęby i ciężko pracował aby móc występować w najlepszym klubie świata .. I teraz nie ważne na jakiej pozycji występuje , ważne , że gra i spełnia swoje zadanie w 100% VeB

7

cytując słowa Ferdka Kiepskiego ,, NO I GITARA " VeB

1

,, i mam beke z takich ludzi " typowa gimba :) juz nie pisz nic bo mnie irytujesz jak nie powiem kto ... rakitic jest i będzie potrzebnym i ważnym piłkarzem

0

Ok napisz coś jeszcze o isco i modriciu ze są 2x lepsi o Ivana. . Tylko ze to właśnie takiego pilkarza jak rakitic nam brakowało i to także dzięki niemu możemy cieszyć się z trofeów a isco i modric mogą mu tylko pogratulować

1

Nasza rozmowa może ciągnąć się w nieskończoność. . Każdy może mieć swoje zdanie :) ja mam takie i na pewno go nie zmienię :) a Tobie życzę powodzenia w dalszym komentowaniu każdego pozytywnego wpisu na temat Rakiticia :) z tego co czytałem to jedziesz po każdym pozytywnym kom na jego temat

0

Nie no pewnie lepiej go zjechać itd ...xaviego nigdy nie zastąpi ale kasa wyłożona za niego już dawno się zwróciła :) jest na pewno wzmocnieniem a nie osłabieniem .. I najlepszy Twój tekst ,, jeżeli ivan będzie miał celność podań na poziomie 0%" nie mam zamiaru się z Tb kłócić :) w końcu barca jest najważniejsza

1

ja jestem wielkim fanem talentu rakiticia .. chłop odwala kawał dobrej roboty , biega walczy . Jego celność podań w każdym meczu jest na poziomie 90% W każdym meczu przebiega wiele km ,świetnie wymienia się pozycjami nie tylko z busquetsem ale i z alvesem lub vidalem, Ivan kosztował zaledwie 20 mln a na dzisiejsze standardy za takiego zawodnika trzeba płacić ogromne sumy .. świetny ,, walczak " na długie lata .. śmieszy mnie pisanie o nim złych komentarzy ..ci którzy to piszą w ogóle nie znają się na piłce nożnej !!! VeB

0

Ter stegen , alves , pigue , mascherano , vermalen (roberto ) busquets , rakitic , iniesta , arda , neymar , munir ( vidal ) :) ja tak osobiście to widzę ale znając LE to coś wykabinuje ale ja wierze w to że będzie dobrze :) VeB

13

Co masz do rakiticia? ? Odwala czarną robotę i doskonale wymienia się pozycjami z prawym obrońcą ..nie rozumiem wszystkich którzy na niego narzekają. . Może nie gra na 100% w każdym meczu ale to bardzo udany transfer i za dobre pieniądze.. 20 mln to na dzisiejsze standardy kwota naprawdę niska a mamy piłkarza kompletnego na długie lata

1

Dużo kasy .. za dużo .. za 40 % tej kwoty mielibyśmy verattiego , na obronce zostałoby sporo pieniędzy .. ja zastanowilbym się nad tym transferem ale na pewno nie za te pieniądze ale fajnie byłoby zobaczyć 11 barcelony w takim składzie : ter stegen, vidal , pique ,marquinhos,alba, busi , pogba , iniesta ( lub arda ) no i oczywiście MSN !! I w tedy ławka bravo , rakitic, alves, roberto ,halilovic ( przyszłość Barcy ), mascherano, rafinha :) co o tym myślicie ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?