Ale pomysl na swój chłopski rozum czy potrzebne jest wydawanie ogromnych pieniędzy na 29 latka który będzie grał w meczach o małą stawkę? ? Skoro latem i tak LE chce sprowadzić denisa suareza który jest 9 lat młodszy a kasa będzie porownywalna
Pomyśl sam co napisałaś !! Barca ma wydać 18 mln euro na zawodnika który będzie grał w meczach o małą stawke? ? Jest Munir który także może grać w meczach o małą stawkę !! I żadnych pieniędzy nie trzeba wykładać na stół bo to nie będzie 18 mln tylko pewnie dużo więcej wliczając w to różne zmienne , podpis piłkarza , manager piłkarza !! To za 29 latka zrobi się nie 18 a około 30 mln euro
Haha za obu trzeba by było zapłacić 100 mln euro .. napisz jeszcze ,, verattiego, pogbe, stonsa, koke, coutinho , " i tak można wymieniać ale zauważ kolego , że to nie Football Manager :)
Mamy dobry ekipę i Luis ma różne opcje rotacji składem :) moje zdanie jest takie , że nie trzeba tracić 18 mln euro na 29 letniego zawodnika w środku sezonu skoro tak naprawdę mieliśmy transfery w postaci Turana i Vidala.. pierwsza część sezonu wygraliśmy bez nich wiec o drugą nie ma co się martwić !! Kasę przeznaczyć latem na młodych piłkarzy , którzy wzmocnią skład na długie lata a nie jak Nolito max 2 sezony . VeB
Ewidentne czerwone kartki !! A ten ... Felipe luis powinien być zawieszony na 10 meczy !! Kretynskie zachowanie !! On traci głowę w takich spotkaniach dokładnie tak samo jak pepe i ramos ...
dzis w środku pola ale i nie tylko jest bardzo potrzebny Rakitic :) dziś bedzie mecz walki , Ivan nie jest wirtuozem gry, bo wcale nie musi nim być ( od tego jest don Andres) on walczy , biega GRYZIE TRAWĘ, jeden z piłkarzy , który odgrywa dziś największą rolę w zdobywaniu tytułów , nie tylko MSN tworzy Barce ale i ,,takie drewno w środku pola " dla mnie jest to piłkarz niezbędny dla Barcy:) VeB
to jak taka gwiazda zespołu mówi, ze nie potrafią grać z Barceloną to musi być coś na rzeczy .. dla nas też bedzie to trudny mecz ale jestem przekonany , że będziemy mogli dopisać 3 punkty i odskoczyć od dwóch madryckich zespołów na długi okres :) oczywiście do końca sezonu !!! i po raz kolejny wygramy ligę
kazda z drużyn jest dobra i z każdą z nich mecze nie są łatwe co widzieliśmy w meczach ligowych .. 2 porażki i remis .. trzeba myśleć tylko o tym żeby poprawić to i owo i podejść do meczu półfinałowego jak na obrońce tytułu przystało. VeB
młody , dobrze gra nogami ( jescze troche mu brakuje ale nauczy się ) swietny w sytuacjach jeden na jednego i posiada bardzo dobry refleks co pokazał w LM przy strzale Lewego
moje zdanie jest takie , że MATS-a trzeba trzymać jak tylko się da !! młody i bardzo utalentowany , jeden z najlepszych na świecie młodych bramkarzy .. bardzo lubie oglądać mecze barcy z nim w bramce .. najlepszy były jego wygrane pojedynki z caicedo :) pokazał co tak naprawdę potrafi
wielka szkoda .. latem już nie ma co podejmować prób pozyskania Nolito tylko trzeba pomyśleć nad młodszym skrzydłowym , który będzie godzien zastąpić któregoś z MSN
W Hiszpanii się nie sprawdził , Włoch tez nie .. może warto poszukać szczęścia w Anglii ?? Hector Berrelin daje rade :) tylko teraz pytanie czy ktokolwiek by go chciał
0
Zarząd tez doskonale wie czy transfer sie opłaca czy nie
0
Każdy ma swoje zdanie .. nie mam zamiaru dalej dyskutować
0
Ale pomysl na swój chłopski rozum czy potrzebne jest wydawanie ogromnych pieniędzy na 29 latka który będzie grał w meczach o małą stawkę? ? Skoro latem i tak LE chce sprowadzić denisa suareza który jest 9 lat młodszy a kasa będzie porownywalna
1
Pomyśl sam co napisałaś !! Barca ma wydać 18 mln euro na zawodnika który będzie grał w meczach o małą stawke? ? Jest Munir który także może grać w meczach o małą stawkę !! I żadnych pieniędzy nie trzeba wykładać na stół bo to nie będzie 18 mln tylko pewnie dużo więcej wliczając w to różne zmienne , podpis piłkarza , manager piłkarza !! To za 29 latka zrobi się nie 18 a około 30 mln euro
0
Haha za obu trzeba by było zapłacić 100 mln euro .. napisz jeszcze ,, verattiego, pogbe, stonsa, koke, coutinho , " i tak można wymieniać ale zauważ kolego , że to nie Football Manager :)
1
Mamy dobry ekipę i Luis ma różne opcje rotacji składem :) moje zdanie jest takie , że nie trzeba tracić 18 mln euro na 29 letniego zawodnika w środku sezonu skoro tak naprawdę mieliśmy transfery w postaci Turana i Vidala.. pierwsza część sezonu wygraliśmy bez nich wiec o drugą nie ma co się martwić !! Kasę przeznaczyć latem na młodych piłkarzy , którzy wzmocnią skład na długie lata a nie jak Nolito max 2 sezony . VeB
5
Zachował się jak obrońca ale nie z tej czesci madrytu !! Jak ramos albo pepe !!! Takich piłkarzy powinno się surowo karać !!
16
Piękne zachowanie szefa ! Respect
1
Właściwy człowiek na właściwym miejscu ! chłop wie co robi i wierzy w swój zespół !! Nawet w masipa :) VeB
3
El pistolero! ! Wypalił pięknie i strzela bramki w najważniejszych meczach tego sezonu :) najlepszy srodkowy napastnik na świecie !! VeB
5
Ewidentne czerwone kartki !! A ten ... Felipe luis powinien być zawieszony na 10 meczy !! Kretynskie zachowanie !! On traci głowę w takich spotkaniach dokładnie tak samo jak pepe i ramos ...
0
Once the gala! :) VeB
1
dzis w środku pola ale i nie tylko jest bardzo potrzebny Rakitic :) dziś bedzie mecz walki , Ivan nie jest wirtuozem gry, bo wcale nie musi nim być ( od tego jest don Andres) on walczy , biega GRYZIE TRAWĘ, jeden z piłkarzy , który odgrywa dziś największą rolę w zdobywaniu tytułów , nie tylko MSN tworzy Barce ale i ,,takie drewno w środku pola " dla mnie jest to piłkarz niezbędny dla Barcy:) VeB
0
to jak taka gwiazda zespołu mówi, ze nie potrafią grać z Barceloną to musi być coś na rzeczy .. dla nas też bedzie to trudny mecz ale jestem przekonany , że będziemy mogli dopisać 3 punkty i odskoczyć od dwóch madryckich zespołów na długi okres :) oczywiście do końca sezonu !!! i po raz kolejny wygramy ligę
2
kazda z drużyn jest dobra i z każdą z nich mecze nie są łatwe co widzieliśmy w meczach ligowych .. 2 porażki i remis .. trzeba myśleć tylko o tym żeby poprawić to i owo i podejść do meczu półfinałowego jak na obrońce tytułu przystało. VeB
0
Znając życie trafimy na seville
0
BartRa chyba założył ,, czapkę niewidkę " .. luis w ogóle go nie widzi
0
Trochę boje się tej naszej obrony :(
1
młody , dobrze gra nogami ( jescze troche mu brakuje ale nauczy się ) swietny w sytuacjach jeden na jednego i posiada bardzo dobry refleks co pokazał w LM przy strzale Lewego
14
Valverde ;,, nie mamy nic do stracenia "- oprócz kolejnych 6 bramek :) VeB
6
moje zdanie jest takie , że MATS-a trzeba trzymać jak tylko się da !! młody i bardzo utalentowany , jeden z najlepszych na świecie młodych bramkarzy .. bardzo lubie oglądać mecze barcy z nim w bramce .. najlepszy były jego wygrane pojedynki z caicedo :) pokazał co tak naprawdę potrafi
0
hehe dobre ... perez chce posmarować ... posmarować to on sobie może bułkę masłem
0
wielka szkoda .. latem już nie ma co podejmować prób pozyskania Nolito tylko trzeba pomyśleć nad młodszym skrzydłowym , który będzie godzien zastąpić któregoś z MSN
0
Dokładnie zgadzam się z Tobą :) jedyny dobry transfer za dobre pieniądze to Pedro
0
U Fabregasa dłużej trwało zakontraktowanie niż gra w Barcelonie :)
0
Właśnie o to pytam :) ale nie wiadomo co do głowy przyjdzie Van Gaalowi bo tylko on ma takie ,, udane " transfery i ,, przemyślane "
0
W Hiszpanii się nie sprawdził , Włoch tez nie .. może warto poszukać szczęścia w Anglii ?? Hector Berrelin daje rade :) tylko teraz pytanie czy ktokolwiek by go chciał
0
długa ta prosta .. już trwa tak mniej więcej od 10-15 stycznia
0
Komentarz usunięty
0
powiedział tak , ponieważ nie grał z Messim :) nic nie ujmując Suarezowi :) VeB