0

@Death_voice no i co przez ten czas pis zaplanował? Ile kasy zostało wydane na "zarobki" dla prezesów i całego zarządu pustego pola? To zwykły wał, ale w Republice wam pewnie nagadali, że zły Tusk wszystko zniszczy. Szkoda słów.

0

Skąd tu znowu tylu pisowców? Teraz cpk wazne, a czemu do tej pory nikt niczego nie zaczał budować?

3

Sukcesy Barcelony kiedys - tryplet, pokonanie Realu w klasyku
Sukcesy Barcelony dziś -
Hat-trick Lewego

3

@4Fabregas4 niektórzy tutaj mają i jeszcze potrafią cie zaatakować, że chcesz wymagać więcej od druzyny

0

@Kgorecki2500 wszystko na kredyt dodaj

0

Ciekawe czy Xavi jeszcze wierzy w mistrzostwo

1

Teraz celami Barcelony nie są tytuły, tylko awans do superpucharu Hiszpanii. Ciekaw jestem co za rok będzie głównym celem.

3

@Herato spokojnie, zaraz pójdzie do Realu to będzie co rok w top 3

2

Wierzymy, wierzymy. Kolejny sezon bez pucharów, ale za to z gadaniem głupot na konferencjach, obwinianie sędziów, murawy, pogody. Kolejne kompromitacje. Wielki projekt Xaviego.

2

@kigani a później się śmieją z Barcelony, przez takich ludzi jak Ty właśnie

1

Ciekawe dlaczego nie dojdzie do zmian nawet fizjoterapeutów i sztabu szkoleniowego, czyżby kolesiostwo było tak ogromne? Przyszły sezon znowu beż trofeum, z kompromitacjami, i z Xavim, który nie ma nawet honoru odejść. Przypominam, że w Lidze Mistrzów nie będziemy w pierwszym koszyku jak w tym sezonie, nie będzie samych ogórków, a do Realu przychodzi Mbappe.

1

@BTW tak przez zachowanie Araujo i Cancelo xD
A 3 porażki w klasyku? wpierdziel od Villarreal czy Girony? remis z Granada to też ich wina?

0

Robią sobie żarty z kibiców. Gratulacje dla Realu za obronę mistrzostwa w przyszłym roku.

0

I ustalili, że sytuacja jest fatalna

0

@Ronaldinho10theking szkoda tylko, że przewalił najważniejsze mecze sezonu

0

@Aragorn33 ja tobie imponuje robienie z tego klubu pośmiewiska, to zachowaj to dla siebie.

5

Ta kadencja Laporty to jest jakaś kpina. Jak można piep**yc takie bzdury? Czy ten gość nie rozumie, że gadając takie idiotyzmy ośmiesza i tak już ośmieszony ten klub?
Jedno, że on gada jak potłuczony, ale drugie, że tu są osoby, co mu poklaskuja jeszcze.

0

@mekston no w tym roku wygrają i za rok też jak Xavi będzie trenerem xD

0

Gratulacje dla Realu Madryt nowego Mistrza Hiszpanii 2025 roku, nie mieli znowu rywala w lidze

3

Głównym argumentem na rm.pl że nie było gola, jest analiza w canal+ xD

0

@Azi wczoraj Real nie zagrał wcale dobrze i ten mecz mozna było wygrać.

0

Jak to przecież to po Alvesu drugi najlepszy prawy obrońca był

5

@PietrasCoelho to kto jest tym problemem?

0

Nieważne czy był gol czy nie, znowu ta druzyna psychicznie się rozpadła. Czym to jest spowodowane?

0

Jeśli Xavi zostanie, to niestety w przyszłym sezonie będzie to samo co dziś

0

@Cule1234 coo niby dlaczego

0

oby Balde po kontuzji wrócił do poziomy z tamtego sezonu.

0

@P33ck ale potrafił ich szybko wyrzucić, a tu widać.

0

Ten sezon to przegrał Laporta. Drugi mecz z rzędu, który pokazał jak bardzo jest potrzebny śpd. Xavi latem chciał Zubimendiego, to dostał jakiegoś Oriola, który jest słaby.

8

Co za bezczelny gość. Dlatego ten klub tak się upokarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?