Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Death_voice no i co przez ten czas pis zaplanował? Ile kasy zostało wydane na "zarobki" dla prezesów i całego zarządu pustego pola? To zwykły wał, ale w Republice wam pewnie nagadali, że zły Tusk wszystko zniszczy. Szkoda słów.
0
Skąd tu znowu tylu pisowców? Teraz cpk wazne, a czemu do tej pory nikt niczego nie zaczał budować?
3
Sukcesy Barcelony kiedys - tryplet, pokonanie Realu w klasyku
Sukcesy Barcelony dziś -
Hat-trick Lewego
3
@4Fabregas4 niektórzy tutaj mają i jeszcze potrafią cie zaatakować, że chcesz wymagać więcej od druzyny
0
@Kgorecki2500 wszystko na kredyt dodaj
0
Ciekawe czy Xavi jeszcze wierzy w mistrzostwo
1
Teraz celami Barcelony nie są tytuły, tylko awans do superpucharu Hiszpanii. Ciekaw jestem co za rok będzie głównym celem.
3
@Herato spokojnie, zaraz pójdzie do Realu to będzie co rok w top 3
2
Wierzymy, wierzymy. Kolejny sezon bez pucharów, ale za to z gadaniem głupot na konferencjach, obwinianie sędziów, murawy, pogody. Kolejne kompromitacje. Wielki projekt Xaviego.
2
@kigani a później się śmieją z Barcelony, przez takich ludzi jak Ty właśnie
1
Ciekawe dlaczego nie dojdzie do zmian nawet fizjoterapeutów i sztabu szkoleniowego, czyżby kolesiostwo było tak ogromne? Przyszły sezon znowu beż trofeum, z kompromitacjami, i z Xavim, który nie ma nawet honoru odejść. Przypominam, że w Lidze Mistrzów nie będziemy w pierwszym koszyku jak w tym sezonie, nie będzie samych ogórków, a do Realu przychodzi Mbappe.
1
@BTW tak przez zachowanie Araujo i Cancelo xD
A 3 porażki w klasyku? wpierdziel od Villarreal czy Girony? remis z Granada to też ich wina?
0
Robią sobie żarty z kibiców. Gratulacje dla Realu za obronę mistrzostwa w przyszłym roku.
0
I ustalili, że sytuacja jest fatalna
0
@Ronaldinho10theking szkoda tylko, że przewalił najważniejsze mecze sezonu
0
@Aragorn33 ja tobie imponuje robienie z tego klubu pośmiewiska, to zachowaj to dla siebie.
5
Ta kadencja Laporty to jest jakaś kpina. Jak można piep**yc takie bzdury? Czy ten gość nie rozumie, że gadając takie idiotyzmy ośmiesza i tak już ośmieszony ten klub?
Jedno, że on gada jak potłuczony, ale drugie, że tu są osoby, co mu poklaskuja jeszcze.
0
@mekston no w tym roku wygrają i za rok też jak Xavi będzie trenerem xD
0
Gratulacje dla Realu Madryt nowego Mistrza Hiszpanii 2025 roku, nie mieli znowu rywala w lidze
3
Głównym argumentem na rm.pl że nie było gola, jest analiza w canal+ xD
0
@Azi wczoraj Real nie zagrał wcale dobrze i ten mecz mozna było wygrać.
0
Jak to przecież to po Alvesu drugi najlepszy prawy obrońca był
5
@PietrasCoelho to kto jest tym problemem?
0
Nieważne czy był gol czy nie, znowu ta druzyna psychicznie się rozpadła. Czym to jest spowodowane?
0
Jeśli Xavi zostanie, to niestety w przyszłym sezonie będzie to samo co dziś
0
@Cule1234 coo niby dlaczego
0
oby Balde po kontuzji wrócił do poziomy z tamtego sezonu.
0
@P33ck ale potrafił ich szybko wyrzucić, a tu widać.
0
Ten sezon to przegrał Laporta. Drugi mecz z rzędu, który pokazał jak bardzo jest potrzebny śpd. Xavi latem chciał Zubimendiego, to dostał jakiegoś Oriola, który jest słaby.
8
Co za bezczelny gość. Dlatego ten klub tak się upokarza.