2

Ja mam nadzieje, ze to ostatni sezon Lewandowskiego tutaj, bo ja mam dość oglądania tego jego gry

1

Ale ten Hajto bzdury pier#doli, nie można go słuchać. Jak powazna telewizja (albo się tak podobno nazywajaca) może go brać do studia takich rozgrywek jak LM?

3

Serio czuje się jak 10 lat temu, kiedy przed meczem Barcelony w Lidze Mistrzów mam takie emocje i stres. Nawet w 2019 przed meczem z Liverpoolem na Camp Nou, czy klasyku wygranym 5:1 tak się nie czulem

0

@kubix05 byleby na Real nie trafili, bo będąc lepszym przegrają po rykoszecie z dupy

5

Mierny trenerzyna, który swoje porażki tłumaczył składem, a miał Messiego w zespole

1

@Vampir707 dlatego ja się nie obawiam go w Realu. Mało tego uważam, że nie będzie miejsca dla kogoś z dwójki on - męczennik

3

Kiedy ostatni raz Barcelona przegrała z PSG 1:4 w obronie grali Dest, Pique, Lenglet i Alba
Dziś zagrali Kounde, Cubarsi, Araujo i Cancelo. To jest właśnie ta różnica.

10

Do dziś nie mogę zrozumieć jak on tej setki na 4:0 z Liverpoolem w 2019 nie strzelił. Myślę, że by to zabiło dwumecz i bylibyśmy w innym miejscu niż dziś.

16

W Madrycie bóle tylnej części, że Barcelona ma taką drabinkę do ew finału, a oni poszkodowani mają trudniejsza xD
Oni chyba serio się obawiają, że Barcelona daleko zajdzie.

4

Na tego Dembele to szkoda słów. Będzie się kisił w tym Paryżu już do końca swojej marnej kariery, bo nikt na niego nie zwróci uwagi, chyba że ciapate rzuca milionami i ten najemnik poleci za hajsem.

2

@Toretto dlatego cieszę się, że Messi nie wrócił, właśnie o to chodziło, żeby nauczyć się życia bez niego

3

Ale co Xavi zjadł w pierwszej połowie Lucho to jego

0

Cezary Kowalski komentuje ten mecz no ja pierdole

0

Hajto w studiu do Bożydara "może na koniec skomentuję coś ze stadionu" a Bożydar "czemu ty do mnie to pytanie kierujesz" ja pie*dole, dobrze że koniec tego cyrku w tym polsacie

2

@Culer9002 przecież on drugiej kontuzji dostal

9

Komentator z Realu smutny XDDD

2

Jutro majstersztyk Xavi również wyjdzie z tą samą taktyka, klepać do porzygu

4

Grunt, żeby Xavi wyciągnął wnioski z tego meczu i żeby druzyna jutro nie dawała takich sytuacji Mbappe i Dembele, bo to skończy się kompromitacja

0

Real ma setki, bo Bernardo Silva ciągle traci, a na obronie gra trzech placków.

1

Już Negreira, już przeciwko biednemu Realowi

0

Ciekawe czy ten balonik jutro pęknie

0

Najpierw to musimy to PSG pokonac

2

@Kuba_1 nie słaby początek w lidze, tylko cały słaby sezon, z kilkoma przebłyskami.

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, już mieliśmy lajtowo przejść eliminacje i wiadomo jak to się skończyło. Dla nas lepiej jak mamy trudniejszych rywali.

2

I oczywiście Bednarek XDDD

10

@adukla i to na pierwszą połowę

0

Niby Liga Mistrzów od nowego sezonu w canal+, ale przez te wymyślanie uefy już nie bedzie to samo

5

Dlaczego ten Bednarek dalej jest powoływany?

16

Jeśli rzeczywiście LM wraca do canal+ a do tego liga angielska tez, to jestem pewny, że liga hiszpańska znowu wróci w całości do Eleven

0

Jak to jakie? Odejście Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?