Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja mam nadzieje, ze to ostatni sezon Lewandowskiego tutaj, bo ja mam dość oglądania tego jego gry
1
Ale ten Hajto bzdury pier#doli, nie można go słuchać. Jak powazna telewizja (albo się tak podobno nazywajaca) może go brać do studia takich rozgrywek jak LM?
3
Serio czuje się jak 10 lat temu, kiedy przed meczem Barcelony w Lidze Mistrzów mam takie emocje i stres. Nawet w 2019 przed meczem z Liverpoolem na Camp Nou, czy klasyku wygranym 5:1 tak się nie czulem
0
@kubix05 byleby na Real nie trafili, bo będąc lepszym przegrają po rykoszecie z dupy
5
Mierny trenerzyna, który swoje porażki tłumaczył składem, a miał Messiego w zespole
1
@Vampir707 dlatego ja się nie obawiam go w Realu. Mało tego uważam, że nie będzie miejsca dla kogoś z dwójki on - męczennik
3
Kiedy ostatni raz Barcelona przegrała z PSG 1:4 w obronie grali Dest, Pique, Lenglet i Alba
Dziś zagrali Kounde, Cubarsi, Araujo i Cancelo. To jest właśnie ta różnica.
10
Do dziś nie mogę zrozumieć jak on tej setki na 4:0 z Liverpoolem w 2019 nie strzelił. Myślę, że by to zabiło dwumecz i bylibyśmy w innym miejscu niż dziś.
16
W Madrycie bóle tylnej części, że Barcelona ma taką drabinkę do ew finału, a oni poszkodowani mają trudniejsza xD
Oni chyba serio się obawiają, że Barcelona daleko zajdzie.
4
Na tego Dembele to szkoda słów. Będzie się kisił w tym Paryżu już do końca swojej marnej kariery, bo nikt na niego nie zwróci uwagi, chyba że ciapate rzuca milionami i ten najemnik poleci za hajsem.
2
@Toretto dlatego cieszę się, że Messi nie wrócił, właśnie o to chodziło, żeby nauczyć się życia bez niego
3
Ale co Xavi zjadł w pierwszej połowie Lucho to jego
0
Cezary Kowalski komentuje ten mecz no ja pierdole
0
Hajto w studiu do Bożydara "może na koniec skomentuję coś ze stadionu" a Bożydar "czemu ty do mnie to pytanie kierujesz" ja pie*dole, dobrze że koniec tego cyrku w tym polsacie
2
@Culer9002 przecież on drugiej kontuzji dostal
9
Komentator z Realu smutny XDDD
2
Jutro majstersztyk Xavi również wyjdzie z tą samą taktyka, klepać do porzygu
4
Grunt, żeby Xavi wyciągnął wnioski z tego meczu i żeby druzyna jutro nie dawała takich sytuacji Mbappe i Dembele, bo to skończy się kompromitacja
0
Real ma setki, bo Bernardo Silva ciągle traci, a na obronie gra trzech placków.
1
Już Negreira, już przeciwko biednemu Realowi
0
Ciekawe czy ten balonik jutro pęknie
0
Najpierw to musimy to PSG pokonac
2
@Kuba_1 nie słaby początek w lidze, tylko cały słaby sezon, z kilkoma przebłyskami.
0
@FcPortoFan1999 dokładnie, już mieliśmy lajtowo przejść eliminacje i wiadomo jak to się skończyło. Dla nas lepiej jak mamy trudniejszych rywali.
2
I oczywiście Bednarek XDDD
10
@adukla i to na pierwszą połowę
0
Niby Liga Mistrzów od nowego sezonu w canal+, ale przez te wymyślanie uefy już nie bedzie to samo
5
Dlaczego ten Bednarek dalej jest powoływany?
16
Jeśli rzeczywiście LM wraca do canal+ a do tego liga angielska tez, to jestem pewny, że liga hiszpańska znowu wróci w całości do Eleven
0
Jak to jakie? Odejście Xaviego.