6

Współczuję tym co się łudzą, że z Xavim Barcelona będzie odnosić sukcesy. Wczoraj wiele osób dostało odpowiedź jaki to będzie rok. Xavi nie uczy się w ogóle na błędach, a w gadaniu głupot i kompromitowaniu zespołu jest co raz lepszy.

2

Przecież Xavi obiecał poprawy no jak to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A może graja po prostu na zwolnienie Xaviego

2

Dobra już niech dogra ten sezon do końca, przegra wszystko co ma przegrać swoimi decyzjami, i od czerwca nowy trener.

3

@lj89 tylko, że to już trzeci sezon Xaviego

4

@EMC2 gdzie ty porównujesz Carlo do Xaviego xd

1

Tak naprawdę to dzięki Xaviemu, Real wygra mistrza

10

Ja tęsknię za Dembele, a najbardziej za jego setka z Liverpoolem w 2019 roku

1

@DamianBarcaCule niestety my gramy padake od 2020 roku

0

Ten sezon się nie liczy, dopiero w przyszłym się rozliczy Xaviego

9

@mekston chyba wysokie "xD"

3

Pamiętajcie, że Xavi dopiero 3 sezon się uczy, dajcie mu czas..

33

Piękne czasy, teraz to jest jakaś parodia i zart

3

@MESSIah16 on dostał więcej czasu na "budowe" niż Koeman

0

@lampka od 2 lat

1

@bebeto77 jakie szanse na obronę tytułu człowieku w co ty wierzysz? Jeśli Girona nie spuchnie, a spuchnie to lige wygrywa Real. Awans z pierwszego miejsca? Fajnie, szkoda że w takiej grupie gdzie obowiązkiem było min 15 punktów, nawet tego nie ma. Na wiosnę będzie brutalna weryfikacja.

12

Ten sezon się nie liczy, dopiero w następnym będziemy Xaviego rozliczać! A już za rok z nim to będzie tryplet

0

@Roobo Xavi nie musi piłkarzami wstrząsnąć, Xavi musi odejscm

1

Ale dalej pewni użytkownicy będą twierdzić, że wszystko winne tylko nie Xavi.

0

W 1/8 brutalna weryfikacja. Nawet na drużynach typu Lipsk.

1

Podaj się już chłopie do dymisji, skończ opowiadać te bzdury.

13

Ale Valverde czy Koemana zwalniać w środku sezonu, to było fajnie, teraz jak należy Xaviego, bo kompromituje ten klub, to nie, bo to rodem z ekstraklasy.

6

najlepsze jest to, że są tutaj ludzie,którzy łudzą się, że Xavi będzie jakimś drugim Fergusonem.

7

Xavi czas podać się do dymisji. Setien, Koeman nie mieli tyle szans i czasu co ty, czas powiedzieć, że jednak to są za wysokie progi.

0

Na szczęście nasz najlepszy trener świata, wiecznie uczący się, któremu trzeba wiecznie dawać czas, powie na konferencji, że Lewandowski gra bard dobrze, że jemu się gra Lewandowskiego podoba i tak dalej.

1

Spokojnie trafisz na PSG i nawet oni pokażą miejsce w szeregu

5

W sumie to smutne, że my się jaramy "awansem" do 1/8 finału LM po prawie 3 latach, gdzie kiedyś niewyobrażalne to było, żebyśmy nie zajęli pierwszego miejsca w grupie, strasznie poziom klubu spadł.

17

Nic mnie tak nie bawiło, jak dyskusja nad tym żeby Lewandowski był jednym z kapitanów drużyny, bo on jest doświadczony i "pomoze" młodym

2

Nie no za ten mecz Xavi zasługuje na kontrakt do 2028 minimum hejterzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?