Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateuszGotowka99 tak się musi męczyć, że on w większości jest niewidoczny i wygląda na takiego co się boi grac w piłkę. Nie ma co robić z Zielińskiego jakieś gwiazdy, jak to zwykły średniak.
0
@krycha2201 jak będą jakieś odpady pokroju Kevina Prince miały przychodzić to tak
4
@Fenelon nie opierając się na socjalu, a oni pierwsi wejdą w koalicję z pisem xD
1
@4Fabregas4 jeszcze pisowców na tej stronie brakowało. Jak ty nie widzisz jak TVP bezczelnie manipuluje, omija niewygodne fakty dla pisu, atakuje PO i Tuska stawiając go jak agenta niemieckiego i ruskiego, dorysowując mu rogi diabła, pomija afery pisowskie, próbując to zwalać ma Tuska, pokazuje tylko wystąpienia pisowców, kłamią i wymyślają na temat opozycji jakieś bzdury pokroju, że Tusk chciał oddać pół Polski Rosjanom, nie pokazuje wałów robionych przez Obajtka i Morawieckiego, to znaczy że jesteś albo glupi, albo z pisu
2
Gdzie ten Var był w 2014 roku jak Ronaldo dostawał karne za takie coś??
2
Dembele, który wolał grac na konsoli zamiast chodzić na treningi dawał więcej na skrzydle niż ten Raphinia. Gość ani nie ma dryblingu, a ruchy to ma jakby ciągnął worek z węglem na plecach.
0
Sprzedać i zapomnieć
0
Ale zazdroszczę temu Gaviemu. Niczego się nie boi xD
0
Kurna nie ma co krytykować Ter Stegena, bez przesady wina murawy.
1
Xavi wpuszcza 16 latka i łudzi się, że on wygra mecz, to co wy się dziwicie, że to wygląda jak wyglada
8
Jaki ćwierćfinał Ligi Mistrzów? Zaraz się okaże, że Shaktar i Porto to będą rywale z wyższej półki.
0
@Barca1992 najważniejsze, że wybrobił setkę Muaniego, resztę to niech każdy gol wpuszcza
6
8:0 w klasyku to jest minimum, inaczej Xavi out
0
Xavi w końcu ma porządna kadrę, to nie kombinuje z ustawieniami, daje odpocząć ważnym graczom.
5
Po co ten Felix? Lol
1
Ale po co ten Felix w Barcelonie??
0
@MesQueUnClub96 myślę, że Świderski jest kandydatem.
0
Ciekawe czy nowy selekcjoner zabierze Lewandowskiemu opaskę, a najlepiej to usunie go z kadry, czy będzie kolejna ofiara jego dyktatury.
0
@Katalończyk 99 śmieszne, czy nie, ale wydaje mi się, że taka forma Lewego właśnie jest przez nią. Pierw umniejszanie jego sukcesów, na rzecz swoich publicznie, a teraz te tańce i inne zabawy.
0
@MarcepanowyKsiaze Wina jest to, że powołuje się nadal graczy pokroju Krychowiaka, Zielińskiego czy Grosickiegk. Ich nie powinno być już w kadrze. Myślę, że Lewandowski też już powinien odpuścić grę w Reprezentacji jeśli on przyjeżdża na nią i wygląda jak zagubiony we mgle, nie wiem czy to wina Anki, ale u niego widać jakieś wypalenie. Są piłkarze z młodzieżówek, na nich powinno się budować kadrę, nawet jeśli będziemy przegrywać, a nie na 35 letnich graczach bez charyzmy.
4
I że niby baraże z Ligi Narodow mają nam pomóc? Jak my w najprostszej grupie eliminacji mamy 3 porażki na 5 meczów. I to z pastuchami.
3
Ciekawe czy znajdzie się taki selekcjoner, który nie będzie powoływał wypalonych piłkarzy typu Lewandowski i słabych pokroju Krychowiaka, Grosickiego czy Zielińskiego. To jest szok, jacy oni są bezsilni, glowy spuszczone w dół i nie wiedzą co robic.
1
Może ktoś mi wytłumaczyć co się dzieje z Lewandowskim?
7
Ile jeszcze te drewna pokroju Krychowiaka i Grosickiego będą powoływani do tej kadry? Nie ma jakiegoś młodego, ambitnego grajka na ich pozycje? Serio ta Reprezentacja to jest takie dno? Broniłem Santosa, ale trzeba się z nim pożegnać i brac tego Papszuna.
1
Najlepsze jest to, że za Michniewicza wyglądałoby to tak samo, ale jemu się będzie zawsze przypisywać to fartowne wyjście z grupy. A Santos niestety niech se da spokój już.
16
Ta reprezentacja nie ma żadnej przyszłości i to jest przerażające. Za chwilę Lewandowski odejdzie z kadry i będzie wielki problem, skoro nas z pastuchami z Wysp Owczych Lewy musiał ratować. Czekają nas czasy z lat 2009 - 2013 albo nawet gorsze, bo tu nie ma nawet następcy Lewego, ani kogoś, kto wezmę te reprezentację na barki. Na tego polskiego Inieste to już patrzeć nie moge, smutne jest, że 35 letni Grosicki wchodzący z ławki robi więcej w grze niż Kamiński. To jest dramat.
2
Gwiazdorek wielki, przyjdzie mecz z Betisem i będzie to samo. Czemu żeśmy za re 40 mln do tych Arabów go nie oddali
1
I ten przygłup nie rozumiał dlaczego Santos go nie powoływał???
1
I to jest właśnie odpowiedź dla januszy czemu Krychowiaka Santos nie powoływał, kolejny argument będzie z krakenem i Glikiem
1
Ty się nie odzywaj, bo pamiętamy te twoje gierki w 2017 roku, tylko żeby tam pójść. Później sprawy sądowe z Barcelona itd.