27

Swoją drogą Cancelo przychodzi do Barcelony z automatyzmami z Man City i widać te różnice pomiędzy trenerami. Xavi nie może być trenerem tego klubu

4

Całe szczęście, że Barcelona nie ma w grupie LM żadnego Interu, Bayernu czy Man City, bo z tej grupy Barcelona Xaviego wyjdzie, ale w 1/8 będzie weryfikacja. Cieszy mnie zwycięstwo, ale w ogóle się nic nie zmienia, gra jest cały czas taka sama i gdyby nie FdJ I Gundo byłoby bardzo słabo.

6

Nawet Laboga podsumował, że Xavi nigdy nie będzie drugim Pepem, a jego zaślepieni fanboye nadal w to wierza

9

Proszę nie krytykować Xaviego, on się dopiero uczy 3 sezon, za rok na pew k taktyka będzie lepsza pozdro

0

Ucho mu urwali, rzut wolny dla osasuny xD liga Negreiry.

0

Co jak co, ale tego Bellinghama im zazdroszczę. To będzie ich legenda

0

@Mns21 spokojnie odpadniemy w fazie grupowej to się z nim pożegnamy, ja nie widzę problemu

0

@AlphaNumeric cicho bo obrońców Xaviego wkurzysz

0

@MesQueUnClub96 w sensie, że są obaj tacy słabi?

1

@Kidd ja się obawiam, że Fatiego ta liga zje

0

Do końca liczyłem, że z końcem okienka będzie nowy trener:(

3

Nie rozumiem narzekań na tego Felixa. Gość nie przychodzi tutaj za 120 mln tylko na sezon zostaję wypożyczony. Jeśli Barcelona ma walczyć o tytuły, to potrzeba takich graczy w ataku, bo chyba nikt normalnie myślący nie wyobraża sobie, że 16 letni Yamal będzie ciągnął Barcelone

0

@jedrek7000 chcesz mieć tytuły, musisz mieć duża kadrę. Felix bardzo się przyda

1

Jeszcze tylko nowy trener i jazda po tryplet

0

To chyba logiczne, że po odejściu Dembele i Ansu musiał ktoś przyjść na skrzydło?

1

@MesQueUnClub96 chociażby to, że Xavi będzie miał wiekszd pole manewru i z nim i Lamine.

1

Bardzo dobrze, że ściągają tego Felixa. Chyba nikt nie mysli, że z 35 letnim kopiącym się po czole Lewandowskim, nie potrafiącym zrobic nawet kółeczka Raphinia na skrzydle czy drewnianym Ferranem, który chwilowo ma ten swój prime coś możemy ugrać w tym sezonie.

0

@Fake69 ja bym ją dał w nowym sezonie de Jongowi

0

@MesQueUnClub96 przypominam, że to jest Barcelona, a nie jakieś Lille. Jak się mamy bać średniaka typu Borussia Dortmund, to może zrezygnujmy z Ligi mistrzów

0

@Jakchcesz bo nie jestem zaślepiony jak ty?

0

@szkutnik91 Barcelony to nie przebije

0

co to za czasy, że klub nie ma kasy i czeka na jakiś dziwny przelew od jakiś krętaczy z Niemiec, może już czas to skonczyc

4

Pierdziele 16 mln euro, gdzie ten Bartomeu miał mózg jak dawał takie kwoty

0

Lamine Yamal nowy Messi, 15 latek teraz będzie brał na barki grę Barcelony

0

@FCB_dimiC nikt nie pytal

0

Te Niemcy i ich fundusz to jeden wielki wał, dramat co się z tym klubem dzieje

0

Ciekawe co by było gdyby rzeczywiście sprzedali de Jonga, jak połowa tej strony tego chciała hmm

0

@Messibestplayerintheworld jaka drukarnia daj spokój

3

Mimo wszystko niech nikt niczego nie wymaga od Yamala, niech on nie ma żadnej presji i niech nie gra każdy mecz od początku.

0

Real jeśli nie wygra mistrza w tym sezonie, to nie wiem co tam się może stać. Bellingham to kozak totalny, zazdroszczę im tego transferu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?