Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Swoją drogą Cancelo przychodzi do Barcelony z automatyzmami z Man City i widać te różnice pomiędzy trenerami. Xavi nie może być trenerem tego klubu
4
Całe szczęście, że Barcelona nie ma w grupie LM żadnego Interu, Bayernu czy Man City, bo z tej grupy Barcelona Xaviego wyjdzie, ale w 1/8 będzie weryfikacja. Cieszy mnie zwycięstwo, ale w ogóle się nic nie zmienia, gra jest cały czas taka sama i gdyby nie FdJ I Gundo byłoby bardzo słabo.
6
Nawet Laboga podsumował, że Xavi nigdy nie będzie drugim Pepem, a jego zaślepieni fanboye nadal w to wierza
9
Proszę nie krytykować Xaviego, on się dopiero uczy 3 sezon, za rok na pew k taktyka będzie lepsza pozdro
0
Ucho mu urwali, rzut wolny dla osasuny xD liga Negreiry.
0
Co jak co, ale tego Bellinghama im zazdroszczę. To będzie ich legenda
0
@Mns21 spokojnie odpadniemy w fazie grupowej to się z nim pożegnamy, ja nie widzę problemu
0
@AlphaNumeric cicho bo obrońców Xaviego wkurzysz
0
@MesQueUnClub96 w sensie, że są obaj tacy słabi?
1
@Kidd ja się obawiam, że Fatiego ta liga zje
0
Do końca liczyłem, że z końcem okienka będzie nowy trener:(
3
Nie rozumiem narzekań na tego Felixa. Gość nie przychodzi tutaj za 120 mln tylko na sezon zostaję wypożyczony. Jeśli Barcelona ma walczyć o tytuły, to potrzeba takich graczy w ataku, bo chyba nikt normalnie myślący nie wyobraża sobie, że 16 letni Yamal będzie ciągnął Barcelone
0
@jedrek7000 chcesz mieć tytuły, musisz mieć duża kadrę. Felix bardzo się przyda
1
Jeszcze tylko nowy trener i jazda po tryplet
0
To chyba logiczne, że po odejściu Dembele i Ansu musiał ktoś przyjść na skrzydło?
1
@MesQueUnClub96 chociażby to, że Xavi będzie miał wiekszd pole manewru i z nim i Lamine.
1
Bardzo dobrze, że ściągają tego Felixa. Chyba nikt nie mysli, że z 35 letnim kopiącym się po czole Lewandowskim, nie potrafiącym zrobic nawet kółeczka Raphinia na skrzydle czy drewnianym Ferranem, który chwilowo ma ten swój prime coś możemy ugrać w tym sezonie.
0
@Fake69 ja bym ją dał w nowym sezonie de Jongowi
0
@MesQueUnClub96 przypominam, że to jest Barcelona, a nie jakieś Lille. Jak się mamy bać średniaka typu Borussia Dortmund, to może zrezygnujmy z Ligi mistrzów
0
@Jakchcesz bo nie jestem zaślepiony jak ty?
0
@szkutnik91 Barcelony to nie przebije
0
co to za czasy, że klub nie ma kasy i czeka na jakiś dziwny przelew od jakiś krętaczy z Niemiec, może już czas to skonczyc
4
Pierdziele 16 mln euro, gdzie ten Bartomeu miał mózg jak dawał takie kwoty
0
Lamine Yamal nowy Messi, 15 latek teraz będzie brał na barki grę Barcelony
0
@FCB_dimiC nikt nie pytal
0
Te Niemcy i ich fundusz to jeden wielki wał, dramat co się z tym klubem dzieje
0
Ciekawe co by było gdyby rzeczywiście sprzedali de Jonga, jak połowa tej strony tego chciała hmm
0
@Messibestplayerintheworld jaka drukarnia daj spokój
3
Mimo wszystko niech nikt niczego nie wymaga od Yamala, niech on nie ma żadnej presji i niech nie gra każdy mecz od początku.
0
Real jeśli nie wygra mistrza w tym sezonie, to nie wiem co tam się może stać. Bellingham to kozak totalny, zazdroszczę im tego transferu