1

Hahaha Anczelotti czemu var pokazywał?

1

Liga Mistrzów Negreiry, tylko puchar krola

4

Nie powinno być gola, bo Vini upadł, a to na pewno był faul

0

To jak Alemany zostaje, to co z Deco?

2

Że jakiś Inter gra w finale LM, a Barcelona odpada na poziomie fazy grupowej, co za czasy

2

Deco to będzie drugi Abidal, jak ktoś mysli, że on będzie jakimś Zbawicielem, to współczuję.

6

@MOLESTA nie, no Real by nigdy tego nie zrobił, to pewnie Atletico prowokowało, kopali caly mecz Viniciusa

6

@kamil9040 to jest właśnie pisowskie myslenie. Co, że jest kryzys gospodarczo-ekonomiczny, co że żyje się gorzej, ważne, że jest niezależność, tylko od czego.

1

W tym roku liga była przekupiona, puchar króla ma ważniejsze znaczenie

1

Dobrze, że Laporta nie czytal tu komentarzy i nie sprzedał de Jonga czy ter Stegena

1

Nie przemoc, agresja jest wazniejsza, tylko jakieś wymyślone afery korupcyjne beż dowodów dla tebasa. Brawo Barca za mistrza, w tych trudnych czasach dla klubu, jesteście wielcy VeB!

0

Brawo Lewandowski!! Tego chcemy od ciebie

3

Brawo Lewy nie dać tej parówie benzemie pichichi

8

Pamiętajmy, że w tym roku poziom Ligi był słaby, a za to w Pucharze był wiekszy

1

@bartulek98 mimo wszystko dawał duzo w klasykach

5

@Oskar00 a co ten Vinicius takiego robi? Ostatnio chciał zrobić rainbowa, ale mu nie wyszedł. Jest po prostu szybki. Nie chciałbym go w Barcelonie, bo to symulant i prowokator

0

@Veysel ta jasne xD

3

@Emhyr ja mam trochę mieszane uczucia do tego Cancelo

3

@HavertzKai już płacze, będę tęsknił za jego stratami w środku pola

7

Busquets to odszedł z Barcelony w 2018 r, później to została jakas parodia Busiego

1

@Explode a kto to jest Romero? Osobisty doradca Messiego? Ten co był pewny że Bernardo Silva zagra w Barcelonie? Prawda jest taka, że jest co na rzeczy skoro Messi z Amigosamj chcą do Arabii isc

27

Ale mnie to śmieszy, jak pojawiają się,
Informacje, że Messi idzie do Arabii, to od razu źródło krzak, ale jak, że Messi jeszcze nie wie, to od razu legit źródło XDDD

0

O nie i kto teraz będzie w ważnych meczach podawał piłki przeciwnikom na kontry albo tracil w srodku pola tak jak to robił Sergio Busi??

0

@JohnA no oczywiście

1

@MesQueUnClub96 i tak ten Raków odpadnie w 1 rundzie, a później w el Ligi konferencji.

1

Messi z ojcem tyle doili ten klub, że wylądował gdzie wylądował, więc mnie nie dziwi, że idzie do szejkow, bardziej dziwi mnie naiwność tutaj ludzi, którzy wierzyli, że on przyjdzie na jakiś last dance. Nie przy Laporcie i nie przy takich niskich zarobkach.

0

Ja jestem w szoku, że Messi chce do Arabii, jak on tak woli pieniądze?

0

@RichardWinters no dostanie sądowy zakaz

0

@Katalończyk 99 utrata prawka

1

Neymar do Barcelony co jeszcze XD powrót Suarez i będziemy mieć MSN xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?