1

@goldmetaxa w pięknym 1:0

0

@jawor2201 bo gramy w finale pucharu krola

0

@MatBac1991 gość nie gra od kilku miesięcy, ma 35 lat, jeśli on ma być waszym wybawiencem, to nie płaczcie jak znowu odpadniemy w fazie grupowej LM

5

Pamiętajcie, że on ma dopiero 15 lat, żeby nie robić już z niego gwiazdy, gdzie ma grac w każdym meczu.

1

Dałby Fatiemu uderzyć, to nie gwiazdor goleoador grający niecały rok będzie tu rządził, a w ostateczności i tak trafi w bramkarza.

1

Ja myślałem, że ten Yamal jest obrońca xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@626 no Koeman xD

11

Gdyby Xavi był trenerem w 2020 r, to dziś nie słyszelibyśmy o takich piłkarzach jak Araujo, Gavi czy Balde

5

Xavi jest zły na chłopaków, bo w tym meczu miało być 1:0 i tysiące nieudanych wrzutek

1

@Rhaan bez przesady. Lewandowski ma tyle sytuacji, że powinien chociaż s meczu z jednym golem konczyc

4

Benzema strzela w tym miesiącu 3 hat-trick, tymczasem nasz napadzior wszech czasów, strzelił pierwszego gola w tym miesiącu z Rayo. Jestem ciekaw jak odpowie.

1

@marcin62 polski rap zrobił regres, teraz to jest jakiś komercyjny syf dla nastolatek.

3

Ja jestem oburzony, z powodu nieludzkiego terminarza, synów negreiry i że w la Lidze polują na Viniciusa

0

W jakim celu na rm pl artykuł, że likwidują Barca tv?

8

@Cotutajsiedzieje klasyk, za 2 tygodnie nowy chłopak

3

@Kamilos84 a w czym ci Santos przeszkadza?

0

@Striker a uefa chce kupić Saint Denis, więc dziwne to wszystko

3

Ja nie rozumiem po co Kuleszy tak bardzo mecz z Niemcami. Santos ma rację, to nie jest żaden test, bo Niemcy nie graja jak Mołdawia, to jest tylko niepotrzebne wydane 3 mln i ryzyka kontuzji. Błaszczykowskiego można w innym meczu pożegnać, ewentualnie po eliminacjach.

0

Dobra gdyby Barca znowu odpadła w fazie grupowej LM ( co jest mało prawdopodobne, jeśli wygramy lige) to co z Xavim? Out czy zmieniamy chipa?

2

@lucca87 problem w tym, że to zwykły wał jak wszystko co pisowskie.

0

@Ali094 on jako piłkarz udział też kretyńskich wywiadów

2

Koemana już dawno wszyscy na taczkach wywozili, a Xaviemu dalej się daje czas.

0

@Culers ile wy temu Xaviemu chcecie dawać czasu i zaufania, to już serio jest żałosne

0

Ten sezon się nie liczy, nastepny będzie kluczowy dla Xaviego. Oczywiście znowu odpadnie w fazie grupowej LM, i będzie gra tak wygladac

1

@Lucerfi nikt nie pisze, że przegramy mistrza, ale jak piszesz, że Rayo to nie zwykle ciezki przeciwnik, to może lepiej to oglądaj i nie pisz nic

1

@Lucerfi dwa razy w grupie odpadliśmy, nie ma co Realu tu wspominac

1

To mistrzostwo bedzie takim samym gwoździem jak tak liga mistrzów w 2015 r

3

Xavi zabieraj te swoje transfery i odejdźcie z tego klubu

8

Lewandowski po sezonie out. Serio, on chyba serio z Anka na tańce z murzynami i wakacje przyjechali. Już wolę tego Messiego na 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?