Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@goldmetaxa w pięknym 1:0
0
@jawor2201 bo gramy w finale pucharu krola
0
@MatBac1991 gość nie gra od kilku miesięcy, ma 35 lat, jeśli on ma być waszym wybawiencem, to nie płaczcie jak znowu odpadniemy w fazie grupowej LM
5
Pamiętajcie, że on ma dopiero 15 lat, żeby nie robić już z niego gwiazdy, gdzie ma grac w każdym meczu.
1
Dałby Fatiemu uderzyć, to nie gwiazdor goleoador grający niecały rok będzie tu rządził, a w ostateczności i tak trafi w bramkarza.
1
Ja myślałem, że ten Yamal jest obrońca xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@626 no Koeman xD
11
Gdyby Xavi był trenerem w 2020 r, to dziś nie słyszelibyśmy o takich piłkarzach jak Araujo, Gavi czy Balde
5
Xavi jest zły na chłopaków, bo w tym meczu miało być 1:0 i tysiące nieudanych wrzutek
1
@Rhaan bez przesady. Lewandowski ma tyle sytuacji, że powinien chociaż s meczu z jednym golem konczyc
4
Benzema strzela w tym miesiącu 3 hat-trick, tymczasem nasz napadzior wszech czasów, strzelił pierwszego gola w tym miesiącu z Rayo. Jestem ciekaw jak odpowie.
1
@marcin62 polski rap zrobił regres, teraz to jest jakiś komercyjny syf dla nastolatek.
3
Ja jestem oburzony, z powodu nieludzkiego terminarza, synów negreiry i że w la Lidze polują na Viniciusa
0
W jakim celu na rm pl artykuł, że likwidują Barca tv?
8
@Cotutajsiedzieje klasyk, za 2 tygodnie nowy chłopak
3
@Kamilos84 a w czym ci Santos przeszkadza?
0
@Striker a uefa chce kupić Saint Denis, więc dziwne to wszystko
3
Ja nie rozumiem po co Kuleszy tak bardzo mecz z Niemcami. Santos ma rację, to nie jest żaden test, bo Niemcy nie graja jak Mołdawia, to jest tylko niepotrzebne wydane 3 mln i ryzyka kontuzji. Błaszczykowskiego można w innym meczu pożegnać, ewentualnie po eliminacjach.
0
Dobra gdyby Barca znowu odpadła w fazie grupowej LM ( co jest mało prawdopodobne, jeśli wygramy lige) to co z Xavim? Out czy zmieniamy chipa?
2
@lucca87 problem w tym, że to zwykły wał jak wszystko co pisowskie.
0
@Ali094 on jako piłkarz udział też kretyńskich wywiadów
2
Koemana już dawno wszyscy na taczkach wywozili, a Xaviemu dalej się daje czas.
0
@Culers ile wy temu Xaviemu chcecie dawać czasu i zaufania, to już serio jest żałosne
0
Ten sezon się nie liczy, nastepny będzie kluczowy dla Xaviego. Oczywiście znowu odpadnie w fazie grupowej LM, i będzie gra tak wygladac
1
@Lucerfi nikt nie pisze, że przegramy mistrza, ale jak piszesz, że Rayo to nie zwykle ciezki przeciwnik, to może lepiej to oglądaj i nie pisz nic
1
@Lucerfi dwa razy w grupie odpadliśmy, nie ma co Realu tu wspominac
1
To mistrzostwo bedzie takim samym gwoździem jak tak liga mistrzów w 2015 r
3
Xavi zabieraj te swoje transfery i odejdźcie z tego klubu
8
Lewandowski po sezonie out. Serio, on chyba serio z Anka na tańce z murzynami i wakacje przyjechali. Już wolę tego Messiego na 9.