8

Życzę Haalandowi wielu goli w meczu z rezimkami

2

Niech oni lepiej już żadnych transferów nie szukają, a szczególnie w Anglii...

0

@cules100pro bo w tym sezonie Napoli, wszystkich miażdży. Poza tym przypomnę, że Barcelona NIE MA jeszcze mistrzostwa, a patrząc na to co teraz robi, to można mieć obawy

0

@Antimadridista_WR Milan ma trenera

2

@Wossi61FCB odpada drugi raz z rzędu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, drugi raz z rzędu w fazie pucharowej Ligi Europy, odpadł dwa razy z pucharu, kompromituje się z drużynami z topu, styl jest słaby, do tego kompromituje się w wywiadach. Może jakaś inna narracja?

0

Spokojnie za rok Leo będzie, to może 1/4 finału

0

@barcelonaLM on i Xavi powinni być do lata

0

Takie właśnie jest zatrudnianie Lampardow, Xavich i innych byłych piłkarzy w co się chcą bawić w trenerkę.

5

Haaland w meczu z Realem nagle zacznie pudłowac setki

2

Swoją drogą jaki to jest przejaw hipokryzji, kiedy Real i jego kibice oskarżają Barcelonę o przestępstwa, a kapitanem tego klubu jest gość skazany wyrokiem więzienia za szantazowanie

3

Te pytania do Casillasa w ks są żałosne, co sądzisz o.. niech pytają czemu był kretem

1

A słyszeliście, że Laporta prowadzi interesy z Putinem?

0

@_Niko_ ja nie mówię, że wspierał. Tylko suchoklatusy i inne swoimi wysrywami próbują wmawiać, że Franco był z Barcelona, a to Real poszkodowanym

47

Gen Franco tak wspierał Barcelonę, że zakazał używania języka katalonskiego. Logiczne.

36

Propagandowe filmiki Realu pokazują jaki to jest mały i obrzydliwy klub.

1

Czy wiecie, że...
Real Madryt jest reżimowym klubem

2

Dlaczego tym klubem rządzą ludzie nieodpowiedni?

2

@Bobo25 na podstawie gry i wyników

9

Ale ten Messi bedzie ratował Xaviego

3

Pamiętacie, że niedziela godzina 16 to też nie jest dobra porą na grę w piłke

13

Chłop dostał latem kogo chciał pomimo długów, a i tak odpadł z Ligi Mistrzów, Europy, pucharu i teraz coś takiego się dzieje.

1

Proponuję Xaviemu kontrakt na 10 lat jeszcze. Przecież w przyszłym sezonie oni nic nie wygrają, a to chyba jest tylko przypadek, ze mamy lidera.

0

Puyol będzie nowym transferem

2

Po co ten Inigo, skoro jest Marcos Alonso, dający sobie świetnie radę na stoperze

0

@Rothan1 idź na l4

5

To miałbyć ten sezon, w którym mieliśmy rozliczać Xaviego, a teraz czytam, że nagle w następnym.

1

@Coutinho007 Barca to nawet w Lidze jest słaba

0

@fart plus ukraińskie zboże psikane jest jakimś rakotwórczym syfem

0

@Sinirsey no z pewnością

5

Nie wyobrażam sobie, zeby Barcelona grała teraz z City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?