4

Xavi podaj się do dymisji

2

@FcPortoFan1999 no i gitara, dobra liga, dobra drużyna, regularnie gra w LM.

1

@Emhyr i ciekawe jak ten knur tebas zareaguje

5

Generał Franco kazał Realowi przegrać w szatni, bo on przecież wspiera katalonie

1

Znowu Vini brutalnie kopnięty w piłkę. Widać, że Negreira już kupił mecz.

7

Zaraz Chelsea kupi za 105 mln Castellanosa xD

0

"Od piłkarza-mema do najlepszego stopera na świecie"

1

Oj Haaland będzie miał trudnosci z tym od mema do bohatera:)

14

Widać, że lewe skrzydła w Realu są zarezerwowane dla buców, chamów, pajaców, symulantów i palantów

7

@Emhyr podwyżka z racji bycia mistrzem świata hahaha pozdro dla tych wierzących w Messiego w Barcelonie

3

Ale bym sobie obejrzał taki półfinał Ligi Mistrzów na Camp Nou

0

@lucca87 no nie, nie odpuścili, walczą do końca. Człowieku, Real się skupia teraz na LM i Pucharze. Ligę już dawno odpuścili.

0

@Nhyz tylko, że ten okres trwa kilka miesięcy i nie widać, żeby coś się zmieniło. Jeśli on ma tak grac w nowym sezonie, to niech lepiej odejdzie.

2

Nie dziwię się, że Lewandowski ma taką formę, jak żonka w wywiadach go dojezdza, robi te wszystkie dziwne tańce. Ciekawe jak długo to potrwa.

1

@barcanawieki a co nagle po latach Kosecki zaczął uwagę na siebie zwracać? Czyżby brak pieniążków?

0

@lucca87 będę porównywał, bo te zwycięstwa w głównej mierze były wymeczonym 0:1 po słabej grze, a i że Real odpuścił w tym sezonie Ligę też dodam

1

@Esteban_ dobrze ze to tylko 6 mecxow

0

@lucca87 do żadnych sukcesów. Nie przy Xavim. Podejrzewam, że będzie to co za ostatnim sezonem Koemana czyli puchar króla

1

W następnym sezonie Lewandowski dalej będzie męczył kibiców Barcelony, czy odejdzie?

0

Teraz się zaczyna prawdziwy test dla Artety, czy to dźwignie, czy się ze*ra i tyle z niego trener, jak każdy go chwali.

0

@HighestInTheRoom strzeliła 4 bramki BVB i straciła 8

3

Xabi > Xavi jako trener

1

A w sierpniu mecz o superpuchar Real Madryt vs Sevilla

2

@Ronin47 i 3 raz żeby odpadł w fazie grupowej LM?

1

VdB jest nawet lepszym trenerem od Xaviego. W rewanżu gdzie było 1:4 w ciry, zmienił skład, zagrał ofensywnie, w ataku zamiast najlepszego strzelca zagrał Sobiech, bo Isaak nie jest w formie, szybko zareagował na to, że Czerwiński jest cienki i jedynie co robi to fauluje. U nas przy 1:4 w ataku nadal byłby Lewandowski z Raphinia a w obronie Marcos Alonso

3

@A4ron Barcelona to w ogóle

2

@Rust_Cohle niestety to nie Real Madryt

3

@Kwasiak98 zagra na luzie

0

@AmigoBlancos o ironiczne statystyki Guardioli

0

@AmigoBlancos Dobrze, że wasz boss anczelotti wygrywał Ligę Mistrzów z Psg, Chelsea, Bayernem, zdobywał wielkie sukcesy z Napoli i Evertonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?