Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile goli strzelił nowy Raul?
3
W tamtym sezonie Xavi odrobił stratę, bo nie miał już żadnej presji, było wiadomo że sezon na straty. Tu już gwiazdy myślami przy mistrzostwie, już miało być 10 punktow, a jest 7 i perspektywa meczu z Realem. Jak dla mnie Xavi po sezonie out, bo w ten projekt już nie wierze i dawno ten mit upadł.
2
@qbuteq Xaviego to widać już nie można za nic obwiniac
5
W Realu Madryt wystarczy strzelić gola i zostać nowym Raulem:) a za pół roku out do Mallorci
2
@Zawsze_Wierny ta przyszedł jakiś Julian Araujo co znając życie będzie niewypałem i dojdą inne jakieś wynalazki, tyle z transferow
0
@Joe_Pesci dublet chyba
0
Najgorsze jest to, że nie ma żadnych realnych opcji żeby na lato ściągnąć jakaś sensowna 9, czy pomocnika.
10
Jak dla niektórych odpadnięcie w 1/16 Ligi Europy to już nie jest kompromitacja, to trochę jest to przerażające
0
@Rewolucja123 nie, nie było xD odpaść w 1/16 to już jest kompromitacja
2
Nieważne czy będzie majster czy nie, po sezonie Xavi out, już chyba tylko zaslepiency nie widzą, że on się do trenerki nie nadaje bynajmniej w Barcelonie. Potrzebny nowy napastnik, do Lewego z wielkim szacunkiem, ale to też powinien być ostatni jego sezon tutaj.
9
Barcelona wygra jakoś to mistrzostwo i od nowego sezonu powrót do kompromitacji
8
Jak ktoś się łudzi, że w przyszłym sezonie będziemy coś grac w Lidze Mistrzów, to się zdziwi
5
Już wiecie czemu Real wygrywa Ligę Mistrzów, a my odpadamy?
0
Kessie do Interu, Frenkie do Man UTD
2
Więcej 34 letnich napastników. Jeszcze Suareza do ataku
0
Ale to boli, że Barcelona znowu sfrajerzyła w fazie grupowej, bo można w tym sezonie byłoby ukręcić dobry wynik w Lidze Mistrzów.
0
@Emhyr szczerze nie chciałem, ale jak widzę jak Messi "odzył" po zdobyciu mundialu, to chce.
2
@cold_play no właśnie tak jest. Nie wierzę, że rywale prowadząc do 90 min 2:1 nagle dostają wylewu i tracą 2 bramki w minute, albo że bramkarze dziwnym trafem zle wybijają. To siedzi w głowach.
0
Wiara w jakieś Napoli xD
Przyjdzie mecz z Realem i tak przegrają. Tu panuje jakieś dziwne psychologiczne podejście, jakby te kluby się bały nie tyle Realu, ale ze po prostu przegrają.
2
Widać jak ważny był Sadio Mane. Wiedział kiedy uciec z tego tonącego okrętu.
2
@masq to też jest człowiek. To, że zarabia miliony i jest sławny nie znaczy, że nie może mieć żadnych zaburzeń. On mierzy się codziennie z ogromnym stresem, presją, musi czytać o sobie nagorsze opinie w mediach. Ale wiadomo, że depresja nie istnieje przecież
0
Jeszcze 4 lata temu żeśmy ich klepali na Camp Nou 4:0 a teraz zastanawiamy się czy w ogóle coś ugramy.
0
@Rewolucja123 Ale bzdury
16
Ostatnia rzeczą jaką kibic Realu Madryt może mówić, to o tym ze ktoś wygrywa fartem i dzięki sędziemu.
5
Większy poziom to superpuchar Hiszpanii ma niż KMŚ
1
@Dayan016 obawiam się że tego nie wiemy
13
W ogóle jeśli chodzi o tego Viniciusa, to on już w Realu będzie 5 rok, i na razie jedynym sezonem dobrym, był ten ostatni. Dla mnie to jest oprócz tego że najbardziej obrzydliwy piłkarz na świecie to mocno przereklamowany.
23
Vinicius rano był faulowany czy jeszcze nie?
59
Ja to się nie mogę napatrzeć na tego Camavinge jak po raz kolejny daje zwycięstwo Realowi. Prawdziwy Golden Boy.
2
Ja to się dziwię, że taki Real wygrał Ligę Mistrzów. Nie wiem czy poziom piłki nożnej aż tak drastycznie spadł czy co