11

Pozdro, że ktoś wierzy, że z nim cokolwiek ugramy..

0

@TheNekro94 4:0 było w dwumeczu w 2019

0

Chociaż z drugiej strony mecze teraz będą kometowac Twarowski, Pełka czy Wolski, a nie Bożydary i inne

9

Jeszcze 3 lata temu taki mecz był w 1/4 finału Ligi Mistrzów, a teraz jest w 1/16 LE xD

5

Może i tam razem się uda i Liverpool znowu przegra

11

"Niech pier*ola się Ci z Madrytu.." to jest największy z cytatów.

0

@daniel32778 różne se opinie, choć dla pisowców to wina Tuska

0

@barti_VEB97 nie, nie życzę mu śmierci, bo musi jeszcze za wszystko odpowiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tomek8756 kaczyński ma gdzieś Polaków, niszczy kraj, a wy się zastanawiacie czy przesadza xD zresztą to on kazał bratu ladowac

0

@Bobo25 nie ma to jak porównywać Arsenal do Barcelony, uwielbiam to xd

0

@Faro szkoda, że nie ma Leo, bo miałby kto Xaviemu mecze wygrywać

0

@bartulek98 żaden to prestiż dla takiego klubu

0

@Survier między innymi

0

Szczerze, to już lepiej mieć 4 miejsce w grupie niż grac w tej Lidze Europy.

0

@AmigoBlancos tu chodzi o kasę. Polsat daje tyle, bo canal + wszystko na te gowniana ekstraklape wydaje. Wydaje mi się, że w grze o następne prawa będzie polsat i viaplay

1

@KrwawiaceoczyVEB tak, tak wiadomo. W ogóle nie liczy się druga połowa, więc uznajemy ze Bayern przegrał jeden mecz w fazie grupowej, ale to i tak dobry wynik.

0

Bayern te grupę wygrał na luzie. 6 wygranych niesamowite.

0

Kiedyś grało się taki mecz pełnym luzem i czekało na losowanie fazy pucharowej, dziś gramy o 2 mln euro.

0

@HypeR to zwykle gangusy, nie raperzy

7

@Janiama i Xavi menedżer sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A jak inter dziś przegra z Bayernem, to mamy jeszcze szansę na wyjście z grupy?

1

Dlaczego Bellerinowi już w listopadzie mowia, że nie przedłuża kontraktu? Potrzeba czasu tak kilka lat jak dla trenera. Bardzo żałosne zachowanie klubu.

0

@Kuba_1 a co ty myślisz, że on za darmo tu wróci?

0

@Kuba_1 pozdro jak ktoś wierzył, że on wróci do Barcelony xD

1

Nie mogło być reki u Asensio, bo on nie ma rąk.

5

@Firestone a później "a co ma zrobić Xavi jak Lewandowskiego stracił..."

2

@Janiama napisz jeszcze o tej połowie w Monachium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?