0

I wy wierzyliście, że nawet jak Pilzno wygra, to my tu coś zadziałamy?

0

@Fedo99 ktoś taki skład chciał hmmm

8

Najważniejsze, że Xavi zjadł taktycznie Ernesto Valverde xD

2

To jest wina Bernardo Silvy. Gdyby dolaczył do wielkiego projektu Xaviego, dziś na pewno wygralibyśmy.

0

@marcin62 to czas zatrudnić porządnego trenera, a nie ciagle byłych piłkarzy Barcelony, próbować robić nowego Guardiole, bo ma DNA.

1

@BaroPodertos co musiałoby się zmienić? Trener.

0

Z tą Liga Europy też bym uważał. Gramy więcej meczów co już samo w sobie jest złe.

0

@Aragorn33 i wina sędziego, że w tych meczach były marnowane setki? A co na Camp Nou zrobili w meczu z Interem? Pretensje tylko do Xaviego i do zespolu

4

@Ksavix tak wina sędziów, że wszystko przegrywamy jprdl.

0

Najśmieszniejsze jest to, ze Lewandowski już nie wygra złotej piłki w 2023

0

@Szmulek nie ma kasy na nowego trenera, więc będą go trzymać

3

I znowu będzie mydlenie oczu po meczu. Laporta powinien po meczu podziękować Xaviemu, skoro on w ogóle się nie uczy na błędach i nadal wystawia tego Busquetsa. Zwalanie winy na sędziów jest żałosne.

1

@kuz niezależny przez niego właśnie

11

@agaFCB ale on ma rację, to tu się spuszczali, że Pilzno dla nas zagra

0

@MrPGG większe prawdopodobieństwo niż ta dwojka

1

W co bardziej wierzycie w projekt Xaviego czy wygrana Pilzna?

0

@Asthylath no i co z tego?

1

I wy wierzyliście w jakieś remontady, zmiany, jak Xavi dalej Busquetsa w podstawie wystawia.

0

Drugi raz z rzędu w Lidze Europy, brawo Xavi

2

@daniel32778 już to miał być normalny :)

1

Jak to przecież w piłce wszystko możliwe, Pilzno wyeliminuje dla nas Inter

0

@kuz poleci, poleci

7

Gdyby to była jakaś drużyna pokroju RB Lipsk, to można wierzyć, ale to jest Viktoria Pilzno, drużyna, która strzeliła tylko 3 bramki, a straciła aż 16. Trzeba się pogodzić z faktem, że przegraliśmy LM, a nie oszukiwać samego siebie. Inter to nie jest Barcelona żeby przegrać ważny mecz i to z jakimiś Czechami. Takie zespoły trafiają do Ligi Mistrzów tylko i wyłącznie, bo w eliminacjach graja z amatorami, a Liga Mistrzów weryfikuje. Szkoda tego Pilzna, bo zleci na nich fala gó*na, pomimo że to nasza wina.

1

@Nano22 ale będzie dziś trzask xD

1

@Comfortable_ wystarczyły dwa mecze że średniakami i znowu klapki na oczach. Skończą się marzenia, bo Xavi znowu Busquetsa wystawi.

15

Na jaki oni liczą teraz cud? Mieli 3 mecze i przerżneli wszytko. Nie ma żadnych argumentów żeby grac dalej.

7

@konrad1661 ja to się dziwię, że w ogóle ktoś wierzy, że Pilzno wygra xD
Inter gra u siebie, nie zdziwiłbym się jakby już po pierwszej połowie sprawa byłaby załatwiona.

0

@GadulkiGembulki_FCB fajnie, ale nie zapominajmy, że to Barcelona musi wygrać z Bayernem, a jak będzie to każdy wie.

2

@Herato bo Inter gra z najsłabszą drużyna w Lidze Mistrzow. A my na Camp Nou z Bayernem, dziękuję.

0

@Gaucho zobaczymy co będzie z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?