Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I wy wierzyliście, że nawet jak Pilzno wygra, to my tu coś zadziałamy?
0
@Fedo99 ktoś taki skład chciał hmmm
8
Najważniejsze, że Xavi zjadł taktycznie Ernesto Valverde xD
2
To jest wina Bernardo Silvy. Gdyby dolaczył do wielkiego projektu Xaviego, dziś na pewno wygralibyśmy.
0
@marcin62 to czas zatrudnić porządnego trenera, a nie ciagle byłych piłkarzy Barcelony, próbować robić nowego Guardiole, bo ma DNA.
1
@BaroPodertos co musiałoby się zmienić? Trener.
0
Z tą Liga Europy też bym uważał. Gramy więcej meczów co już samo w sobie jest złe.
0
@Aragorn33 i wina sędziego, że w tych meczach były marnowane setki? A co na Camp Nou zrobili w meczu z Interem? Pretensje tylko do Xaviego i do zespolu
4
@Ksavix tak wina sędziów, że wszystko przegrywamy jprdl.
0
Najśmieszniejsze jest to, ze Lewandowski już nie wygra złotej piłki w 2023
0
@Szmulek nie ma kasy na nowego trenera, więc będą go trzymać
3
I znowu będzie mydlenie oczu po meczu. Laporta powinien po meczu podziękować Xaviemu, skoro on w ogóle się nie uczy na błędach i nadal wystawia tego Busquetsa. Zwalanie winy na sędziów jest żałosne.
1
@kuz niezależny przez niego właśnie
11
@agaFCB ale on ma rację, to tu się spuszczali, że Pilzno dla nas zagra
0
@MrPGG większe prawdopodobieństwo niż ta dwojka
1
W co bardziej wierzycie w projekt Xaviego czy wygrana Pilzna?
0
@Asthylath no i co z tego?
1
I wy wierzyliście w jakieś remontady, zmiany, jak Xavi dalej Busquetsa w podstawie wystawia.
0
Drugi raz z rzędu w Lidze Europy, brawo Xavi
2
@daniel32778 już to miał być normalny :)
1
Jak to przecież w piłce wszystko możliwe, Pilzno wyeliminuje dla nas Inter
0
@kuz poleci, poleci
7
Gdyby to była jakaś drużyna pokroju RB Lipsk, to można wierzyć, ale to jest Viktoria Pilzno, drużyna, która strzeliła tylko 3 bramki, a straciła aż 16. Trzeba się pogodzić z faktem, że przegraliśmy LM, a nie oszukiwać samego siebie. Inter to nie jest Barcelona żeby przegrać ważny mecz i to z jakimiś Czechami. Takie zespoły trafiają do Ligi Mistrzów tylko i wyłącznie, bo w eliminacjach graja z amatorami, a Liga Mistrzów weryfikuje. Szkoda tego Pilzna, bo zleci na nich fala gó*na, pomimo że to nasza wina.
1
@Nano22 ale będzie dziś trzask xD
1
@Comfortable_ wystarczyły dwa mecze że średniakami i znowu klapki na oczach. Skończą się marzenia, bo Xavi znowu Busquetsa wystawi.
15
Na jaki oni liczą teraz cud? Mieli 3 mecze i przerżneli wszytko. Nie ma żadnych argumentów żeby grac dalej.
7
@konrad1661 ja to się dziwię, że w ogóle ktoś wierzy, że Pilzno wygra xD
Inter gra u siebie, nie zdziwiłbym się jakby już po pierwszej połowie sprawa byłaby załatwiona.
0
@GadulkiGembulki_FCB fajnie, ale nie zapominajmy, że to Barcelona musi wygrać z Bayernem, a jak będzie to każdy wie.
2
@Herato bo Inter gra z najsłabszą drużyna w Lidze Mistrzow. A my na Camp Nou z Bayernem, dziękuję.
0
@Gaucho zobaczymy co będzie z Bayernem