0

Livakovic kozak totalny.

0

I o tego Ramosa powinniśmy walczyć.

0

Ronaldo jeszcze wygra te mistrzostwa xD

0

Pozdro dla tych co chcieli powrotu Enrique xD

1

@Matheu12 a jak myślisz? Vateusz szuka elektoratu, to wszystko pod wybory jaki premier jest wspaniały i że nagradza "dobry wynik" na mundialu.

0

@Benz no nie wiem czy to takie dobre, bo być może blokuje miejsce młodemu następcy.

3

@jareksk100 co? XD
Michniewicz awansował w głównej mierze, bo Rosję zdyskwalifikowano z baraży. Liga Narodow? A co to jest? Ten towarzyski turniej w której słaba Belgia rozmontowała nas 1:6, a jedynie z kim wygraliśmy to z Walia?
Awansowaliśmy do 1/8 też dużym fartem, dzięki Argentynie, która wyeliminowała Meksyk naszym meczem.

2

Fakty są takie, że te reprezentację czeka ogromna przebudowa, jakiś potencjał jest, parę zmian należy wprowadzić, ale to z innym trenerem.

1

@Pustelnik idź do tego swojego tvpis dezinfo

1

Ale ze jak to tak zabrać piłkę i atakować bramkę przeciwnika

3

Jeśli Kulesza przedłuży umowę CM711, to oznacza, ze tam jest teraz gorsze kolesiostwo niż było za Laty, Listkiewicza i innych cudów. Po co nam awans ma Euro 2024 Jeśli my mamy tak grac. Cały świat się z nas śmieje, nie ma żadnego pomysłu na grę, w całej fazie grupowej oddaliśmy 4 strzały celne! A na dodatek oni nie potrafi zrobić więcej niż 3 podania.

0

@J4no no jakie tu masz emocje? Żeby tylko bramki nie stracić?

2

Mimo wszystko nie ma takiego smaku jak na euro 2016. Tam chociaż były jakieś akcje, emocje, a tu tylko murarka, interwencje Szczęsnego i lagi. Fajnie, że mamy 1/8 od x lat, ale bardzo niezasłużone, a Michniewicza ten mundial przerasta.

1

Trochę to niesprawiedliwe, bo Real wygrywając Ligi Mistrzów w taki sposób z lekka pomocą sędziów określany jest jako wielki mental

5

Nabrał grubas ze Stanowskim swoich kumpli Grosickiego i Jędrzejczyka dla atmosfery. Wont z takim czyms

7

Michniewicza po tym turnieju należy zwolnić bez względu na wynik

0

Może jeszcze Manchester United przyjdzie z ofertą 80 mln za de Jonga

5

Lubię takie nawijanie makaronu na uszy, a co do czego, to wiadomo, że nie wróci do Barcelony.

5

Ale to będzie historia jak Ronaldo wygra mundial xD huk to będzie większy niż bomba atomowa

11

Już nie mogliście wygrać z tą Arabia? Byłby już spokój.

10

Będzie śmiesznie jak te wasza Argentynę Michniewicz pokona lagami.

3

Czego tu się cieszyć jak dla nas to zły wynik

2

Argentyna wygra mundial, tak jak Messi wróci do Barcelony

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

I co dalej niektórzy będą kibicować Argentynie w meczu z Polską?

2

@Janiama już się zaczyna xD

0

Naprawdę ten grubas każe im tak grac?

1

@urbipl i dobrze, że ta wiejska profanacja flagi z tyskiego się skończyła.

2

Każdy reprezentacja coś zmienia. Nawet Katar coś ugrał, a u nas dziś o 14:00 zero wyciągnięcia wniosków, laga na Lewego, brak wymienienia więcej niż 3 podań.

2

I to jest atmosferka. Piwko, grill, zabawa, a nie kolesiostwo jak u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?