Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Livakovic kozak totalny.
0
I o tego Ramosa powinniśmy walczyć.
0
Ronaldo jeszcze wygra te mistrzostwa xD
0
Pozdro dla tych co chcieli powrotu Enrique xD
1
@Matheu12 a jak myślisz? Vateusz szuka elektoratu, to wszystko pod wybory jaki premier jest wspaniały i że nagradza "dobry wynik" na mundialu.
0
@Benz no nie wiem czy to takie dobre, bo być może blokuje miejsce młodemu następcy.
3
@jareksk100 co? XD
Michniewicz awansował w głównej mierze, bo Rosję zdyskwalifikowano z baraży. Liga Narodow? A co to jest? Ten towarzyski turniej w której słaba Belgia rozmontowała nas 1:6, a jedynie z kim wygraliśmy to z Walia?
Awansowaliśmy do 1/8 też dużym fartem, dzięki Argentynie, która wyeliminowała Meksyk naszym meczem.
2
Fakty są takie, że te reprezentację czeka ogromna przebudowa, jakiś potencjał jest, parę zmian należy wprowadzić, ale to z innym trenerem.
1
@Pustelnik idź do tego swojego tvpis dezinfo
1
Ale ze jak to tak zabrać piłkę i atakować bramkę przeciwnika
3
Jeśli Kulesza przedłuży umowę CM711, to oznacza, ze tam jest teraz gorsze kolesiostwo niż było za Laty, Listkiewicza i innych cudów. Po co nam awans ma Euro 2024 Jeśli my mamy tak grac. Cały świat się z nas śmieje, nie ma żadnego pomysłu na grę, w całej fazie grupowej oddaliśmy 4 strzały celne! A na dodatek oni nie potrafi zrobić więcej niż 3 podania.
0
@J4no no jakie tu masz emocje? Żeby tylko bramki nie stracić?
2
Mimo wszystko nie ma takiego smaku jak na euro 2016. Tam chociaż były jakieś akcje, emocje, a tu tylko murarka, interwencje Szczęsnego i lagi. Fajnie, że mamy 1/8 od x lat, ale bardzo niezasłużone, a Michniewicza ten mundial przerasta.
1
Trochę to niesprawiedliwe, bo Real wygrywając Ligi Mistrzów w taki sposób z lekka pomocą sędziów określany jest jako wielki mental
5
Nabrał grubas ze Stanowskim swoich kumpli Grosickiego i Jędrzejczyka dla atmosfery. Wont z takim czyms
7
Michniewicza po tym turnieju należy zwolnić bez względu na wynik
0
Może jeszcze Manchester United przyjdzie z ofertą 80 mln za de Jonga
5
Lubię takie nawijanie makaronu na uszy, a co do czego, to wiadomo, że nie wróci do Barcelony.
5
Ale to będzie historia jak Ronaldo wygra mundial xD huk to będzie większy niż bomba atomowa
11
Już nie mogliście wygrać z tą Arabia? Byłby już spokój.
10
Będzie śmiesznie jak te wasza Argentynę Michniewicz pokona lagami.
3
Czego tu się cieszyć jak dla nas to zły wynik
2
Argentyna wygra mundial, tak jak Messi wróci do Barcelony
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
I co dalej niektórzy będą kibicować Argentynie w meczu z Polską?
2
@Janiama już się zaczyna xD
0
Naprawdę ten grubas każe im tak grac?
1
@urbipl i dobrze, że ta wiejska profanacja flagi z tyskiego się skończyła.
2
Każdy reprezentacja coś zmienia. Nawet Katar coś ugrał, a u nas dziś o 14:00 zero wyciągnięcia wniosków, laga na Lewego, brak wymienienia więcej niż 3 podań.
2
I to jest atmosferka. Piwko, grill, zabawa, a nie kolesiostwo jak u nas.