1

Nie mogło być reki u Asensio, bo on nie ma rąk.

5

@Firestone a później "a co ma zrobić Xavi jak Lewandowskiego stracił..."

2

@Janiama napisz jeszcze o tej połowie w Monachium

0

@Emhyr Messi nie wróci, bo nie ma pieniędzy xD

0

Po każdym meczu to samo mówicie

4

@dafik85 i co z tymi kontuzjami? Jakby grał każdy to byłoby super? To czemu przegraliśmy z Realem? Straciliśmy punkty z Interem i Bayernem w Monachium?

0

Messi tu Xaviemu jest potrzebny, żeby brał właśnie w takich momentach wygrywał mu mecze, bo on sobie nie radzi i dobrze o tym wie.

0

Ale czego wy oczekujecie po pierwszym sezonie? Wiadomo, że projekt będzie trwał latami, więc może w 2028 roku Xavi uzna, że trzeba strzelać z dystansu, widać poprawę Busquets po dobrym meczu z Bayernem znowu gra w pierwszym składzie. Nie od razu Kraków zbudowano

0

@MesQueUnClub96 a to przepraszam

6

Jak Barca dziś przegra, to ciekaw jestem co te wszystkie rewolucje mesqueuncluby i inne dziś za wymówkę mają xD

6

Xavi po meczu:
"Ty mówisz o tym meczu, a przypomnij sobie pierwsza połowę w Monachium"

0

Chyba dla Realu Madryt

0

Gramy z Valencia, Almeria i Osasuna. To jest wręcz obowiązek zdobyć 9 punktów. To jest kpina z kibiców co oni wymyślają.

5

A co ma powiedzieć? Że go przerasta to? Laporta nie pozwoli Xaviemu odejść, bo nie stać go ani na to, ani na nowego trenera.
"Pytasz o scenariusz po spotkaniu u siebie z Bayernem, a ja trzymam się pierwszego meczu w Monachium" co to jest za odpowiedź? będzie żył ta dobra pierwsza połowa? Dobrze, że nie wspomniał o tym 4:0 z Realem.

0

@macio_944 jak na razie się na to nie zanosi

0

@Coutinho007 jak to przecież Bernardo Silva chciał do nas isc

0

@Gaz i całe życie na Messim polegać.

2

@Azrik ale mecz trwa 90 min, a nie 45. Jak my będzie ciagle mówić, że graliśmy dobra pierwsza połowę w Monachium, to nigdy nie będzie dobrze.

5

@Nano22 piłkarsko nie byliśmy gorsi od Bayernu? XD masakra co wy oglądacie chyba powtórkę z 2015r. Zero celnych strzałów, ale nie byliśmy gorsi.

4

Skoro Xavi ma tu aż taki wielki kredyt zaufania i jego projekt, to czemu Koeman takiego nie miał? Cierpliwość przecież najwazniejsza w piłce jest.

1

@Survier bo nie mamy, to prawda. Kogo my mamy z topu? Lewego, Pedriego i Araujo? No może jeszcze Gavi i ter Stegen, reszta to poziom właśnie Ligi Europy, do której spadamy

1

@Aragorn33 mogę ci je przesłać, zrobisz sobie co tam będziesz chcial

0

@Aragorn33 no to teraz cie zaskoczę, bo kibicowałem i oglądałem na ruskich streamach:) a stopień rozwoju emocjonalnego, to może u ciebie się zatrzymał jakiś czas temu:)

1

@Janas11224 a skąd wiesz od kiedy ja kibicuje? Kibicuje od lipca.

4

W ankiecie powinno być pytanie "czy Xavi powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie?" Wtedy ta liczba odpowiedzi na tak, będzie dobra.

2

@xVENUMx i znowu to samo jprdl. Nic się nie uczą w tym klubie. Ale pewnie to fejk.

1

Jeszcze o trenerze zapomnieli

0

@Rewolucja123 Ale oni zastali zespoły w normalnej sytuacji finansowej, a nie zadłużone na miliard. Każda taka kompromitacja kosztuje nas sporo pieniędzy. Wybawiciel Laporta nasprzedawał praw z telewizji na 25 lat i co sezon teraz będzie mniej. Ja wierzyłem w projekt Xaviego, ale jak widzę jego bezradność z drużynami z TOPu to nie wierzę już w to. Chciałbym dać Xaviemu szansę, ale jak co mecz są te same błędy, i te same tłumaczenia, to już lepiej sobie darować.

2

@Firestone daj spokój, nie wytłumaczysz racjonalnie fanbojom. Tu już się naczytalem o Kloppach, Artetach i ciągle to samo i ci sami użytkownicy. Jedyny argument to czas, którego nie ma, bo może być fatalnie finansowo.

0

Kolega broni kolegi cóż za wypowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?