1

@Gaz dostał większość graczy jakich chciał

2

@Gaz a kto ustawia Alonso do środka obrony? Kto nie reaguje przez 60 min na słaba grę z przodu? Kto wystawia ciagle Busquetsa pomimo że popełnia w każdym meczu jeden błąd i to ten sam? Czemu w grze nie ma żadnych automatyzmów, tylko to samo wrzutki i wrzutki?

0

@lucca87 i co myślisz, że Bernardo będzie chciał przejść do Barcelony, która nie ma żadnych argumentów dla klasowego piłkarza?

3

Trzeba Xaviemu dać szansę tak na 10 lat jeszcze. Spójrzcie na Artete lider z Arsenalem, jeszcze nic nie wygrał i raczej nie wygra, ale spójrzcie no taki lider. U nas będzie to samo.

0

Czyli oni mają to po prostu w dopie.

0

8:00 a Xavi nadal trenerem. Niech w końcu zaczną budować te Barcelonę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Benz poniżej takie komentarze sa

2

"To nie jest zespół do wygrania Ligi Mistrzów "
Chyba nie ma żadnych kpiących słów.
Mając w składzie jednego z najlepszych napastników w składzie, trzeciego strzelca tych rozrywek, mając dwóch Golden boyów, doświadczonych zawodników, którzy wygrywali już Ligę Mistrzów, Mistrza Świata nie wypada tak absurdalnie się tłumaczyć.

2

@kamilos1214 ale nikt nie mówi, że mamy wygrywać wszystko? Jedynie czego od tego klubu wymaga się to więcej zaangażowania, i coś więcej niż 0 strzałów na bramkę.

5

Po czymś takim Perez zwolniłby trenera, żeby cokolwiek ratować, a tu nic, kolesiostwo trwa w najlepsze.

1

A jak Inter zremisuje, to mamy jeszcze szanse?

0

@Ferenc tylko, że to jest inna drużyna, tam nie ma presji, nie ma ogromnych długów.

0

@Lionel_Messi10 a ile lat jeszcze Messi pogra?

1

@Firestone tak, ale z trenerem który ma na coś pomysł

1

Projekt Xaviego = bezradność w meczu z silnym rywalem, niech już ten Szpakowski skończy pier*olić. Nie ma żadnego projektu, to zwykła wymówka, jak z Koemana "sezon przejsciowy". Wymówka, bo oni są słabi.

0

Po tym meczu już na pewno Messi nie wróci, nie będzie na niego stac

0

@Messibestplayerintheworld wiadomo najlepiej oceniać po wygranej z Almeria

3

@Volk Xavi to od jutra odchodzi xD

1

Ja tam wierzę w Tuchela. Doświadczony, wygrał z taką Chelsea Ligę Mistrzów. Myślę, że tu by jakieś cuda zadziałał.

3

Naciągali szrotu na obronę i zdziwieni że Liga Europy

0

A pamiętacie setkę Dembele z Liverpoolem?

0

@DonMatteo901 o co on płacze?

0

@cold_play ale co tu jasne? Nie ma faulu żadnego xD

2

Te wymówki są już serio slabe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wierzę, że po takim meczu nadal są zwolennicy Xaviego.

1

A oglądaliście mecz z Bilbao? Widzieliście jak Ernesto został zjedzony taktycznie? XD

1

Dla Xaviego będzie najlepiej jak po meczu poda się do dymisji. To nie jest zespół dla niego, on tu nic nie buduje, po prostu go to przerasta.

0

@Firestone to część budowania, ale nie wiemy czego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?