Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz dostał większość graczy jakich chciał
2
@Gaz a kto ustawia Alonso do środka obrony? Kto nie reaguje przez 60 min na słaba grę z przodu? Kto wystawia ciagle Busquetsa pomimo że popełnia w każdym meczu jeden błąd i to ten sam? Czemu w grze nie ma żadnych automatyzmów, tylko to samo wrzutki i wrzutki?
0
@lucca87 i co myślisz, że Bernardo będzie chciał przejść do Barcelony, która nie ma żadnych argumentów dla klasowego piłkarza?
3
Trzeba Xaviemu dać szansę tak na 10 lat jeszcze. Spójrzcie na Artete lider z Arsenalem, jeszcze nic nie wygrał i raczej nie wygra, ale spójrzcie no taki lider. U nas będzie to samo.
0
Czyli oni mają to po prostu w dopie.
0
8:00 a Xavi nadal trenerem. Niech w końcu zaczną budować te Barcelonę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Benz poniżej takie komentarze sa
2
"To nie jest zespół do wygrania Ligi Mistrzów "
Chyba nie ma żadnych kpiących słów.
Mając w składzie jednego z najlepszych napastników w składzie, trzeciego strzelca tych rozrywek, mając dwóch Golden boyów, doświadczonych zawodników, którzy wygrywali już Ligę Mistrzów, Mistrza Świata nie wypada tak absurdalnie się tłumaczyć.
2
@kamilos1214 ale nikt nie mówi, że mamy wygrywać wszystko? Jedynie czego od tego klubu wymaga się to więcej zaangażowania, i coś więcej niż 0 strzałów na bramkę.
5
Po czymś takim Perez zwolniłby trenera, żeby cokolwiek ratować, a tu nic, kolesiostwo trwa w najlepsze.
1
A jak Inter zremisuje, to mamy jeszcze szanse?
0
@Ferenc tylko, że to jest inna drużyna, tam nie ma presji, nie ma ogromnych długów.
0
@Lionel_Messi10 a ile lat jeszcze Messi pogra?
1
@Firestone tak, ale z trenerem który ma na coś pomysł
1
Projekt Xaviego = bezradność w meczu z silnym rywalem, niech już ten Szpakowski skończy pier*olić. Nie ma żadnego projektu, to zwykła wymówka, jak z Koemana "sezon przejsciowy". Wymówka, bo oni są słabi.
0
Po tym meczu już na pewno Messi nie wróci, nie będzie na niego stac
0
@Messibestplayerintheworld wiadomo najlepiej oceniać po wygranej z Almeria
3
@Volk Xavi to od jutra odchodzi xD
1
Ja tam wierzę w Tuchela. Doświadczony, wygrał z taką Chelsea Ligę Mistrzów. Myślę, że tu by jakieś cuda zadziałał.
3
Naciągali szrotu na obronę i zdziwieni że Liga Europy
0
A pamiętacie setkę Dembele z Liverpoolem?
0
@DonMatteo901 o co on płacze?
0
@cold_play ale co tu jasne? Nie ma faulu żadnego xD
2
Te wymówki są już serio slabe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wierzę, że po takim meczu nadal są zwolennicy Xaviego.
1
A oglądaliście mecz z Bilbao? Widzieliście jak Ernesto został zjedzony taktycznie? XD
1
Dla Xaviego będzie najlepiej jak po meczu poda się do dymisji. To nie jest zespół dla niego, on tu nic nie buduje, po prostu go to przerasta.
0
@Firestone to część budowania, ale nie wiemy czego