Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbipl i dobrze, że ta wiejska profanacja flagi z tyskiego się skończyła.
2
Każdy reprezentacja coś zmienia. Nawet Katar coś ugrał, a u nas dziś o 14:00 zero wyciągnięcia wniosków, laga na Lewego, brak wymienienia więcej niż 3 podań.
2
I to jest atmosferka. Piwko, grill, zabawa, a nie kolesiostwo jak u nas.
0
Znowu Barcelona ratuje Hiszpanie. No niemożliwe.
0
@Donnie_Darko 0.
0
No jak to co ten Enrique że pół słabej Barcelony powołał
2
Smutne jest to, że z Arabia zagramy tak samo. Michniewicz to nie jest żaden trener, a jeśli on powołuje takich piłkarzy jak Grosicki dla atmosfery, a później nie ma kto wejść odmienić losy meczu, to powinien z tych łapówek płacić duża karę.
1
@AFA90 i ten ostatni finał oby przegrali
0
@AlexDark00 Reprezentacja to nie klub wtf xD
1
@FCB24 i niektórzy chcą powrotu jego xd tak właśnie będzie wyglądał Messi jak wróci do Barcelony. Słaby mecz, łeb opuszczony.
26
Najsmutniejsze jest to, że i tak są tu jacyś ludzie co w meczu z nami będą kibicować Argetynie, bo Messi
8
Słyszeliście ten huk?
1
@MesQueUnClub_87 szkoda, że po tym turniej Nawałka już się zaczął wypalać, bo mieliśmy potencjał. Mundial w Rosji już boleśnie zweryfikował. Może przyczyna tak dobrej gry w 2016r było to, że nie było jakieś presji na ten turniej.
2
Vamos Arabia Saudyjskia!
0
@Sysia11 gdzie jest balonik? Tutaj pompowany przez fanboyow Messiego, co nawet w meczu z Polską będą za Argentyna
0
Ale będzie śmiesznie jak Argentyna wtopi z Arabia.
0
de Jong jednym z najlepszych w meczu? Niemożliwe, gdyby tylko wiadome czemu w Barcelonie tak nie gra..
1
Infatino twierdzi, że mógłby zorganizować mundial w Korei Płn. Już wyobrażam sobie zasady panicza Kim Dzong una i obozy koncentracyjne za przeglądanie Facebooka. Co ten gościu bredzi, ale tak to jest jak za kasę oddaje się przestępcom, a on tańczy jak mu zagrają.
1
@mekston Dechamps zdobył złoto w 2018 mając 3 zmiany i 23 zawodników, Benzemy też nie było. 26 zawodników to jest i tak za duzo.
14
@El dominatore czemu ludzie piszą takie bzdury? Depresję, nerwice czy inne zaburzenia są również u bogatych. Na takiego Ferrana patrzy się cały świat, po meczu się naczyta roznych wyzwisk sobie. Piłkarz jest w ciągłej presji kibiców, mediów itd.
0
@Firestone jak będzie finał, to już dawno tej parodii trenerskiej zwanej Michniewicz nie bedzie
4
W reprezentacji Michniewicza nie chodzi o zawodników w formie, tylko o kolegów mejwenów
8
Najważniejsze, że Czesio przedstawił merytorycznie swoje powołania
0
@Tomo1989 zezwalającym =/= nakazujacym
0
@Destroyer_of_Worlds to byłaby już taka kompromitacja
61
Skandal, że Enrique nie powołał Viniego, Rodrygo, Bemzemy, Fede, Modricia, Kroosa, Tchouameniego, Alaby, Militao, Courtoisa i Mendyego, a powołuje połowę Barcelony, która będzie grac w Lidze Europy. Nie dość, że sędziowie przeciwko Realowi, to jeszcze Lucho.
4
Dlatego Sousa był krytykowany. Na euro nie wziął żadnych Jędrzejczyków i innych Dzbanów, stawiał na swoje. Teraz jest Michniewicz i razem ze swoimi kolegami z kanału sportowego powołuje swoich.
0
@GeneralXavi a co zrobił pis? Skoro wszystko co złe to wina Tuska i Unii?
3
Życzę, aby Xavi zamknął mordy nam hejterom
1
Masakra, żeby zadłużona Barcelona miała 5 punktów przewagi od wielkiego Realu Madryt zwycięzcy Ligi Mistrzów w którym gra zdobywca złotej pilki xD