1

@urbipl i dobrze, że ta wiejska profanacja flagi z tyskiego się skończyła.

2

Każdy reprezentacja coś zmienia. Nawet Katar coś ugrał, a u nas dziś o 14:00 zero wyciągnięcia wniosków, laga na Lewego, brak wymienienia więcej niż 3 podań.

2

I to jest atmosferka. Piwko, grill, zabawa, a nie kolesiostwo jak u nas.

0

Znowu Barcelona ratuje Hiszpanie. No niemożliwe.

0

0

No jak to co ten Enrique że pół słabej Barcelony powołał

2

Smutne jest to, że z Arabia zagramy tak samo. Michniewicz to nie jest żaden trener, a jeśli on powołuje takich piłkarzy jak Grosicki dla atmosfery, a później nie ma kto wejść odmienić losy meczu, to powinien z tych łapówek płacić duża karę.

1

@AFA90 i ten ostatni finał oby przegrali

0

@AlexDark00 Reprezentacja to nie klub wtf xD

1

@FCB24 i niektórzy chcą powrotu jego xd tak właśnie będzie wyglądał Messi jak wróci do Barcelony. Słaby mecz, łeb opuszczony.

26

Najsmutniejsze jest to, że i tak są tu jacyś ludzie co w meczu z nami będą kibicować Argetynie, bo Messi

8

Słyszeliście ten huk?

1

@MesQueUnClub_87 szkoda, że po tym turniej Nawałka już się zaczął wypalać, bo mieliśmy potencjał. Mundial w Rosji już boleśnie zweryfikował. Może przyczyna tak dobrej gry w 2016r było to, że nie było jakieś presji na ten turniej.

2

Vamos Arabia Saudyjskia!

0

@Sysia11 gdzie jest balonik? Tutaj pompowany przez fanboyow Messiego, co nawet w meczu z Polską będą za Argentyna

0

Ale będzie śmiesznie jak Argentyna wtopi z Arabia.

0

de Jong jednym z najlepszych w meczu? Niemożliwe, gdyby tylko wiadome czemu w Barcelonie tak nie gra..

1

Infatino twierdzi, że mógłby zorganizować mundial w Korei Płn. Już wyobrażam sobie zasady panicza Kim Dzong una i obozy koncentracyjne za przeglądanie Facebooka. Co ten gościu bredzi, ale tak to jest jak za kasę oddaje się przestępcom, a on tańczy jak mu zagrają.

1

@mekston Dechamps zdobył złoto w 2018 mając 3 zmiany i 23 zawodników, Benzemy też nie było. 26 zawodników to jest i tak za duzo.

14

@El dominatore czemu ludzie piszą takie bzdury? Depresję, nerwice czy inne zaburzenia są również u bogatych. Na takiego Ferrana patrzy się cały świat, po meczu się naczyta roznych wyzwisk sobie. Piłkarz jest w ciągłej presji kibiców, mediów itd.

0

@Firestone jak będzie finał, to już dawno tej parodii trenerskiej zwanej Michniewicz nie bedzie

4

W reprezentacji Michniewicza nie chodzi o zawodników w formie, tylko o kolegów mejwenów

8

Najważniejsze, że Czesio przedstawił merytorycznie swoje powołania

0

@Tomo1989 zezwalającym =/= nakazujacym

0

@Destroyer_of_Worlds to byłaby już taka kompromitacja

61

Skandal, że Enrique nie powołał Viniego, Rodrygo, Bemzemy, Fede, Modricia, Kroosa, Tchouameniego, Alaby, Militao, Courtoisa i Mendyego, a powołuje połowę Barcelony, która będzie grac w Lidze Europy. Nie dość, że sędziowie przeciwko Realowi, to jeszcze Lucho.

4

Dlatego Sousa był krytykowany. Na euro nie wziął żadnych Jędrzejczyków i innych Dzbanów, stawiał na swoje. Teraz jest Michniewicz i razem ze swoimi kolegami z kanału sportowego powołuje swoich.

0

@GeneralXavi a co zrobił pis? Skoro wszystko co złe to wina Tuska i Unii?

3

Życzę, aby Xavi zamknął mordy nam hejterom

1

Masakra, żeby zadłużona Barcelona miała 5 punktów przewagi od wielkiego Realu Madryt zwycięzcy Ligi Mistrzów w którym gra zdobywca złotej pilki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?