Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak to okradziony z colden boya Camavinga niczego nie zrobił, aby Real wygrał, a ten hajpowany Pedri po raz kolejny dal zwycięstwo Barcelonie.
0
Odbije się czykawka brak rezerwowego napastnika.
1
Czyli Fati po prostu za szybko "namaszczony" na nowego Messiego. Poziom dla niego, to mecze w Pucharze króla z 3 ligowcami. Powinno się go wypożyczyć, albo to będzie kolejny Tello czy inny Delofeu.
4
Ter stegen po przeszczepie włosów ma wielka formę, a strach by pomyśleć co by było gdyby zapuścił brodę xD
28
Camavinga by to lepiej strzelił
1
@tristan87 nasciagaja tych no name za 100 mln a później będzie płacz
2
@Emhyr wymiana pokoleniowa to czeka w Realu, aż jestem ciekawy
0
Fajnie, niech klub odda jeszcze kilku zawodników. Nie powinno się zimą już nikogo oddawać, jeśli walczymy o mistrzostwo.
0
Niby taki mało ważny puchar, a widać po nich że są załamani
6
Real wygrywał, bo Barcelona była w kryzysie, ale czas wrócić do normalnosci
9
Widzimy dziś jak Camavinga jest lepszy od Pedriego. Wybitny mecz Francuza, pokazuje miejsce w szeregu
3
Brawo Busi świetne podanie
3
Ale ten Busquets to jest gość. Nic nie potrafi tylko chaotycznie do tyłu, a jak coś próbuje, to traci xD
1
@Firestone i ma paskudna morde
0
@Huck klopp to jest wypalony, a w Barcelonie i nawet on nie pomoże, jak tu trafiają takie perły jak Ferran Torres czy inny Alonso
8
@MesQueUnClub96 tu bym polemizował. Na dzień dzisiejszy to Haaland jest lepszy.
1
@pax widzimy i gra slabo
2
@P33ck jak to tak bez lag, murowania i tysiąca podań w środku pola, to co za futbol
0
Po porażce z Liverpoolem powinien
12
Gdyby ten var, automatyczne pół spalone i inne występowały od 10 lat, to Real by dalej o la decime walczył
1
@AlexDark00 ten Nico to jest jeszcze gorszy
1
I w czym Tuchel gorszy?
1
Czas skończyć nadzieję i się łudzić, że to będzie wielka Barcelona.
3
Dalej ktoś wierzy, że Guardiola oddał z miłości do Barcy Ferrana tak o?
0
@tervas co od kiedy on był w top 3? Przecież on jest cienki
0
@Gracjan1234 wy myślicie, że kluby są tak glupie?
0
@eckov jak wejdą do Ligi Mistrzów, to się zacznie. Powroty Ronaldo do Europy itd
0
@Firestone to niech kończy. To są niepotrzebne rozgrywki. O ile sezon temu w lutym nie było już o co grac, tylko o LE to teraz trzeba skupić się na Lidze.
0
Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie z Ligi Europy i skupi się na mistrzostwie i Pucharze króla. Jest duża szansa na dublet.
0
@tbas a taka była gadka, że nie będzie blokował transferów do Barcelony;) a Silva nadal został.