3

Jak to okradziony z colden boya Camavinga niczego nie zrobił, aby Real wygrał, a ten hajpowany Pedri po raz kolejny dal zwycięstwo Barcelonie.

0

Odbije się czykawka brak rezerwowego napastnika.

1

Czyli Fati po prostu za szybko "namaszczony" na nowego Messiego. Poziom dla niego, to mecze w Pucharze króla z 3 ligowcami. Powinno się go wypożyczyć, albo to będzie kolejny Tello czy inny Delofeu.

4

Ter stegen po przeszczepie włosów ma wielka formę, a strach by pomyśleć co by było gdyby zapuścił brodę xD

28

Camavinga by to lepiej strzelił

1

@tristan87 nasciagaja tych no name za 100 mln a później będzie płacz

2

@Emhyr wymiana pokoleniowa to czeka w Realu, aż jestem ciekawy

0

Fajnie, niech klub odda jeszcze kilku zawodników. Nie powinno się zimą już nikogo oddawać, jeśli walczymy o mistrzostwo.

0

Niby taki mało ważny puchar, a widać po nich że są załamani

6

Real wygrywał, bo Barcelona była w kryzysie, ale czas wrócić do normalnosci

9

Widzimy dziś jak Camavinga jest lepszy od Pedriego. Wybitny mecz Francuza, pokazuje miejsce w szeregu

3

Brawo Busi świetne podanie

3

Ale ten Busquets to jest gość. Nic nie potrafi tylko chaotycznie do tyłu, a jak coś próbuje, to traci xD

1

@Firestone i ma paskudna morde

0

@Huck klopp to jest wypalony, a w Barcelonie i nawet on nie pomoże, jak tu trafiają takie perły jak Ferran Torres czy inny Alonso

8

@MesQueUnClub96 tu bym polemizował. Na dzień dzisiejszy to Haaland jest lepszy.

1

@pax widzimy i gra slabo

2

@P33ck jak to tak bez lag, murowania i tysiąca podań w środku pola, to co za futbol

0

Po porażce z Liverpoolem powinien

12

Gdyby ten var, automatyczne pół spalone i inne występowały od 10 lat, to Real by dalej o la decime walczył

1

@AlexDark00 ten Nico to jest jeszcze gorszy

1

I w czym Tuchel gorszy?

1

Czas skończyć nadzieję i się łudzić, że to będzie wielka Barcelona.

3

Dalej ktoś wierzy, że Guardiola oddał z miłości do Barcy Ferrana tak o?

0

@tervas co od kiedy on był w top 3? Przecież on jest cienki

0

@Gracjan1234 wy myślicie, że kluby są tak glupie?

0

@eckov jak wejdą do Ligi Mistrzów, to się zacznie. Powroty Ronaldo do Europy itd

0

@Firestone to niech kończy. To są niepotrzebne rozgrywki. O ile sezon temu w lutym nie było już o co grac, tylko o LE to teraz trzeba skupić się na Lidze.

0

Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie z Ligi Europy i skupi się na mistrzostwie i Pucharze króla. Jest duża szansa na dublet.

0

@tbas a taka była gadka, że nie będzie blokował transferów do Barcelony;) a Silva nadal został.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?