Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gracjan1234 wy myślicie, że kluby są tak glupie?
0
@eckov jak wejdą do Ligi Mistrzów, to się zacznie. Powroty Ronaldo do Europy itd
0
@Firestone to niech kończy. To są niepotrzebne rozgrywki. O ile sezon temu w lutym nie było już o co grac, tylko o LE to teraz trzeba skupić się na Lidze.
0
Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie z Ligi Europy i skupi się na mistrzostwie i Pucharze króla. Jest duża szansa na dublet.
0
@tbas a taka była gadka, że nie będzie blokował transferów do Barcelony;) a Silva nadal został.
0
A może rzeczywiście trzeba dać Xaviemu czas xD za rok To będzie maszyna
2
@Kondziubarca mamy już dość ich rządów, dojenia kraju, kolesiostwa, niesprawiedliwości i wszystkiego co złe.
1
Jak dla Michniewicza sukcesem, to było wyjście z grupy dzięki kartkom, to może i dobrze, że ktoś inny będzie selekcjonerem na euro
1
@kuz ale nie rozumiesz, że nie chodzi o wyjście z grupy? Michniewicz w ogóle nie ma pomysłu na kadrę. Grę się gorzej oglądało niż za Brzeczka, dodatkowo wyszło jaki jest chciwy, zostawił smród i nie ma prawa to dalej funkcjonować.
1
Jeśli trenerowi dziękuję się za współpracę nawet po tym wielkim sukcesie, większym niż zwycięstwo Argentyny na mundialu, to jest coś na rzeczy. Gdyby CM został, byłoby zle, zawodnicy są przeciwko niemu, afery, oraz atakowanie dziennikarzy i sztabu nie wnosi niczego dobrego. Śmieszą komentarze, gdzie ktoś pisze, że jeśli będziemy co pół roku wymieniać trenerów, to nic nie ugramy. A przy Michniewiczu co w rok ugraliśmy?
0
@kuz a co byś z michniewiczem osiągnął?
6
Dla mnie to jest szokujące jeśli Michniewicz uważa wynik na mundialu za "sukces". Jeśli to był sukces, to co dla Maroka można powiedzieć? Michniewicz oprócz bycia chciwym na pieniądze, pierwszy do afer, pokazuje że jest minimalistą, że dla niego sukces, to wyjście z grupy nie dzięki grze, a dzięki temu że mieliśmy mniej kartek i Argentyna nam odpuściła, żeby Meksyk nie wyszedl. Oby ten typ nie był selekcjonerem na Euro 2024 bo mamy zawodników, z którymi można spokojnie zrobić ćwierćfinał, a nie wymęczyć ledwo awans z grupy, odpaść w 1/8 i uznać to za wielki sukces.
0
@tristan87 nie dobra o tym mowic
0
Pamiętacie jak w 2016 r. Skończyła się debata kto jest lepszy?
0
Czemu w ogóle Aguero zwyzywał Camavinge?
5
A uznali w końcu tego gola dla Ronaldo?
23
Ale to jest przewrotne. Od 2014r. Messi przegrywał z reprezentacja finały za finałami, wydawało się, że on już nic nie wygra, a w ciągu roku wygrał Copa Americe i Mundial.
15
Pamiętajcie, że Euro jest trudniejsze do wygrania niż mundial
2
@Donnie_Darko on już wygrał xD
0
Mbappe to jest kot. Mieć go to marzenie.
1
Lautaro, Higuain jprdl
0
Dlatego nie dla powrotu Messiego. Znowu spuścił glowe.
6
Francja już zmiany, a ten łeb dalej nic
3
Deschamps to jest inteligentny trener, powymieniał tych drewniaków i gra się zrobiła. A ten w Argentynie to kolejny mistrz.
0
Messi jeszcze wygra i do Barcelony za darmo przyjdzie xD
0
Ta Argentyna z nami to grała to ma 15%. Gdyby grali to co dziś, to nie miałoby czego po nas zbierać.
3
Z czego wy się cieszycie, przecież Euro trudniej wygrać niż mundial xD
0
@Janiama można? A u nas bierze się dziadków po 34 lata, dla doświadczenia.
0
@Deviler na 4 lata typować sklad, to trochę ryzykowne.
42
Już myślałem, że przeczytałem wszystko, ale znalazłem komentarz nie muszę mówić gdzie, że zdobycie mistrzostwa Europy jest takim samym jak zdobycie mundialu, bo dochodzi tylko Brazylia i Argentyna XDDD