Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarze Realu zamierzają porozmawiać z Gavim XDDD
kto będzie rozmawiał Vinicius?
0
@fanRealuAlespoko to, że Gavi powinien wylecieć to prawda, ale bzdur sugerujących, że doszło do korupcji i robienie z siebie ofiary jest absurdalne
0
@fanRealuAlespoko no niestety, ale na stronie polskich "kibicow" Realu Madryt, aktualnie trwa nagonka, że mecz został przekupiony, Real był poszkodowanym i że w ogóle Barcelona wygrała niezasluzenie
0
@require mowie, bycie kibicem Realu to coś niesamowitego
0
Te barany jeszcze twierdzą, że Lewandowski "faulował" Carvajala? XDDD
0
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że przy obecnych problemach Barcelony, Real powinien na kilka lat zmieść te Ligę z planszy, tymczasem to Barcelona z zawodnikami pozyskanymi za darmo, którzy zmniejszyli swoje umowy prowadzi z 12 pkt przewagi, a oni płaczą o sędziów i var. To jest różnica.
0
@MeMyselfAndI dziwne nie wygrać Ligi i Ligi Mistrzów skoro drastycznie spadł poziom tych rozgrywek. Przypominam że Barcelona to jest zespół na poziomie Ligi Europy
64
Piękne to były czasy, że za byle kontakt dostawali karne w ostatnich sekundach meczu, że strzelali ze spalonych, przyszedł var i skończyła się sielanka, teraz Real Madryt nie wierzy w system. To jest obrzydliwy klub i kibicowanie temu zespołowi to musi być wstyd
0
@kuz a lunch nie anulował Laporta?
33
Kwestionować tego spalonego i jeszcze pisać i sugerować korupcje, to naprawdę trzeba być niedorozwinietym umysłowo. Ja wiem, że kibic Realu nie grzeszy rozumem, ale czasami wystarczy obiektywizm. Real po raz kolejny nie istniał, to pokazuje jaka oni czują presję kiedy graja z Barceloną.
2
Przypomnę tylko, że w 2016 roku Ramos perfidnie strzelił w finale LM ze spalonego i nie było żadnej kontrowersji
0
Piłkarze Barcelony to powinni wpaść pod szatnie Realu i śpiewać "Negeira"
0
Bo w piłkę trzeba umieć grac, a nie płakać ze Barcelona sędziów kupuje.
2
Chciałbym tylko przypomnieć że Frenkie de Jong >> Modric
1
Dziwny jest ten Negeira. Płaci się im za sędziowanie, a oni sędziują Realowi
2
Ale poziom w Canal+ spadł, tam Ćwiąkała z tym drugim to siedzą chyba w koszulkach Realu. Nie da się słuchać tej stronniczości
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Firestone dobrze, że nie powiedział, że napastnika mamy na równi z City
1
@Peciak tak tak Holender xD
Raczej zenujaca słaba gra, kopanie się po czole i bezradnosc
3
Po powołaniach Santosa widać, że nie ma już żadnych wglądów mejwenow do kadry. Tak samo było za Sousy. Brawo, że nie ma tej czwórki Krycha, Jędrzejczyk, Turbodzban i Glik.
0
@MesQueUnClub_87 nikt normalny to nie wierzy w żadne zwycięstwo xD
14
Haaland >>>> Lewandowski
6
@Lucerfi człowieku, tu już w Barcelonie się nie kryją, że coś takiego robili, a ty wyskakujesz z Perezem
2
@Kidd bo musi być to niestety prawda. Dziwi mnie tylko, że teraz to wypłynęło, że nikt wcześniej nie zatrzymywał tej machiny. Dla mnie ta hiszpania to jedna wielka mafia, razem współpracowali, ale jak wypływa coś, to nagle każdy przeciw każdemu.
0
W sumie to ja się nie dziwię Florkowi, że tak nagle zaczął być przeciwko Barcelonie. Tam też się zacznie prędzej czy później grunt palić.
1
@malicinho ale co wy chcecie jesli Barcelona popełnia takie rzeczy?
3
Mundial ustawiony pod Messiego, Liga ustawiona pod Barcelonę. No masakra, wszyscy przeciwko nam, nam strzelać na bramkę w Pucharze nie kazano
0
Young Leosia, Dziarma jprdl wstyd co te Spotify odwala
2
Oni się tak kopia po czołach, że nie dziwota, że 1/16 Ligi Europy to jest wyczyn
0
Ile goli strzelił nowy Raul?