Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
76
Brawo dla Napoli, ale to dlatego są mistrzami, bo Real odpuścił rozgrywki
0
@mateusz1989VeB a co ty myślałeś, że on tu jest z miłości do Barcelony?
1
@ranger3120 alternator
1
@szela1899 ja nie wierzę w żaden projekt Realu
38
@Medium afera analna
2
@Emhyr takim Deco pewnie łatwo się steruje
2
Szkoda tych sukcesów zdobytych za Alemanego
0
@Ogorinho1974 nie no przecież zagrał z Betisem PRAWIE dobry mecz, musi zostac
7
Jeżeli to prawda z tym, że Newcastle chce dać za Raphinie 80 milionów, to nawet nie ma co się zastanawiać i sprzedawać.
1
Jak Liga może być sprzedana, skoro nie stać nawet klubu na średnich piłkarzy, jak może być sprzedana, skoro prezesem jest stary knur kibic Realu, który za każdym razem wbija szpile Barcelonie. W tamtym roku jakoś nie była sprzedana, jarało się cygaro na fecie. Widać, że kibice Realu to jest jakaś specjalna grupa umysłowa.
0
@talizmo Cicho nie psuj nadziei:)
8
To, że FdJ i Dembele zmarnowali setki, nie zmienia faktu, że to gówniana, żałosna gra, ale obrońcy Xaviego widocznie nie rozumieją niczego, że to nie jest trener na Barcelone, można mieć tysiące argumentów, ale jak widac niektórym się podoba taka FC Barcelona bez charyzmy i zaangażowania.
2
Barcelona wygrywając majstra, będzie w pierwszym koszyku w losowaniu LM, więc unikniemy drużyn typu PSG,Man City, Bayern czy Napoli, więc myślę że Barca wyjdzie z drugiego miejsca, dostając w ciry w 1/8 finału. Dlaczego to pisze, bo w przypadku awansu znowu Xavi będzie bohaterem, to będzie jego wielki sukces. Zamiast ściągać Messiego, to chciałbym żeby Laporta ściągnął trenera.
8
Nie ma co na Xaviego narzekać, za tydzień gramy w półfinale Ligi Mistrzów, to gramy tryb eco
0
@mekston XDDDDDD
0
@betonito obmysla w Arabii powrót do Barcelony żeby grac za darmo, logiczne
3
Że tu nie ma żadnego piłkarza co zrobi szum, podrybluje, pobawi się piłka, będzie kręcił na skrzydle. Tu nic xD
9
Przecież to jest tragedia xD tu gra mistrz Polski z wicemistrzem. Później w europejskich pucharach (w eliminacjach) reprezentuje nas to coś i wstyd
1
Papszun gdyby był selekcjonerem, to byłby takim Brzeczkiem i Michniewiczem. Zero pomysłu, granie do przodu, brak żadnych akcji.
0
Santos miał rację, że z jakiegoś powodu Ekstraklasa ma takie miejsce.. przecież tego ogladac się nie da, trochę większe boisko, a oni nie potrafią wykonać trzech podan
5
Równo 4 lata temu wygraliśmy w półfinale LM z Liverpoolem 3:0 i Dembele znarnowal setkę na 4:0
2
Jaki Kane, jak Haaland, prawdziwy napadzior z PL to Aubameyang.
9
Halaand tylko Ty w tym najważniejszym meczu nie zapomnij jak się strzela
1
Czy Kounde spełnia oczekiwania w tym sezonie?
1
@Chaoss powiększenie tej żałosnej Ligi, to największa głupota na jaką ktoś tam wpadl
4
@Wychowanek to jak Xavi chce bawić się w autobusy, to do Getafe czy innego Elche. To jest Barcelona, sam w niej grał wiele lat, w czasach tikitaki, a teraz że niby jakieś zabawy w obrony?
0
@Sawik_10 Lepszy taki Inigo, niż granie na so Alonso i wpie#dole za każdym razem
1
@goldmetaxa w pięknym 1:0
0
@jawor2201 bo gramy w finale pucharu krola
0
@MatBac1991 gość nie gra od kilku miesięcy, ma 35 lat, jeśli on ma być waszym wybawiencem, to nie płaczcie jak znowu odpadniemy w fazie grupowej LM