5

Myślę, że powinniśmy Rakowowi wypożyczyć Lewandowskiego bo u nas i tak jest zbędny, a w Rakowie może coś pomoc

20

Szkoda, że w latach 2016-2018 takich spalonych się nie gwizdalo

0

@Rewolucja123 po co ci ten luz xd

0

I znowu te wymęczone 1:0 nie chce się tego w ogóle ogladac

2

Dajcie spokój Xavi się dopiero uczy, z naszą sytuacja finansowa możemy sobie pozwalać na sezony bez pucharów i odpadanie z Ligi mistrzów na poziomie fazy grupowej. Przyjdzie jeszcze czas, kiedy ta karuzela będzie się kręcić. Xavi to najlepszy trener dla Barcelona bo ma DNA. W przyszłym sezonie już na pewno to będzie maszyna

0

Xavi dimission.

0

A Lewandowski przecież miał być kapitanem, bo ona ma duże doświadczenie i by pomagał młodym

1

W przyszłym sezonie to juz na pewno będzie hulało i wyjdziemy z grupy LM, w tym jeszcze Xavi się uczy

1

Dlatego ważny jest skrzydłowy, jeżeli nikt nie przyjdzie za Dembele, to ten sezon będzie stracony

8

Obrońcy Xaviego, ile jeszcze Barcelona musi grac takie gowno, żebyście zrozumieli, że on nie powinien być już trenerem Barcelony?

3

Ansu Fati, co to w ogóle za pytanie, albo odpali w tym sezonie, albo niech oddaje 10 i nara

0

@Transu96 tak i 16 latek będzie musiał wózek pchac

1

@A4ron a po co w ogóle dwie drużyny mają grac w Lidze Mistrzów jak oni nie potrafią pastuchów ze Słowacji czy innego Azerbejdżanu w 2 rundzie jakichkolwiek eliminacji przejść? Dla polskiego zespołu to powinno być jedno miejsce w eliminacjach w Lidze Mistrzów i tyle

2

@barcowy1899 odczucia takie, że on nie nadaje się na trenera Barcelony i to mistrzostwo nie zmienia faktu, bo one i tak w dużym stopniu było wymęczone, jak odpadnie 3 raz z fazie grupowej w listopadzie, to tego samego dnia należy się go zwolnić.

1

@Rewolucja123 kur z amatorów na amatorów, ten klub to już serio błaga o litosc

0

Zaorać to badziewie.

0

A co to magicy Laporta i Alemany nie potrafią wyczarowac Lengletowi klubu?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 za pół roku będzie do odstrzału, jak większość tego śmiesznego "ataku"

0

@MesQueUnClub96 początek upadku tego klubu

5

Xavi nie chciał Neymara, i właśnie dlatego takie mecze jak wczoraj może tłumaczyć sędziami itd

1

Po co Neymar są młode wilki, gwiazdy

0

Szczerze to jak się patrzy na te kadrę Barcelony, to nie wiem czy już serio do tej Ligi Europy przyzwyczajac

3

@Worny no a połowa stad co okienko go sprzedaje

0

Real będzie mocny w tym sezonie, z tym składem i Jude mogą wygrać mistrza

0

@barcu$ ja tylko przypomnę, że Arteta był asystentem Pepa w Man City zanim zaczną się komentarze obrońców Xaviego

0

Dzięki Dembele za te setkę z Liverpoolem, być może klub dziś by wyglądał inaczej

0

No to Bayern będzie groźny w nowym sezonie

4

Xavi woli grac Ferranami i innymi drewniakami w składzie, żeby mieć mieć czyste sumienie jak znowu odpadnie w fazie grupowej LM on dobrze wie, że z Neymarem gdyby odpadł w grupie to byłaby dożywotni kompromitacja Neymar dla niego to za duża presja, należałoby zmienić trenera, a nie blokować transfer gościa co da jeszcze trochę magii przed upadkiem tego klubu jak to tak dalej będzie wszystko wygladalo

3

Jak Xavi zablokuje transfer Neymara, a odpadnie znowu w fazie grupowej to nie dość że powinien zostać zwolniony natychmiastowo, to jeszcze powinien zapłacić wysoka kare

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?