Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Myślę, że powinniśmy Rakowowi wypożyczyć Lewandowskiego bo u nas i tak jest zbędny, a w Rakowie może coś pomoc
20
Szkoda, że w latach 2016-2018 takich spalonych się nie gwizdalo
0
@Rewolucja123 po co ci ten luz xd
0
I znowu te wymęczone 1:0 nie chce się tego w ogóle ogladac
2
Dajcie spokój Xavi się dopiero uczy, z naszą sytuacja finansowa możemy sobie pozwalać na sezony bez pucharów i odpadanie z Ligi mistrzów na poziomie fazy grupowej. Przyjdzie jeszcze czas, kiedy ta karuzela będzie się kręcić. Xavi to najlepszy trener dla Barcelona bo ma DNA. W przyszłym sezonie już na pewno to będzie maszyna
0
Xavi dimission.
0
A Lewandowski przecież miał być kapitanem, bo ona ma duże doświadczenie i by pomagał młodym
1
W przyszłym sezonie to juz na pewno będzie hulało i wyjdziemy z grupy LM, w tym jeszcze Xavi się uczy
1
Dlatego ważny jest skrzydłowy, jeżeli nikt nie przyjdzie za Dembele, to ten sezon będzie stracony
8
Obrońcy Xaviego, ile jeszcze Barcelona musi grac takie gowno, żebyście zrozumieli, że on nie powinien być już trenerem Barcelony?
3
Ansu Fati, co to w ogóle za pytanie, albo odpali w tym sezonie, albo niech oddaje 10 i nara
0
@Transu96 tak i 16 latek będzie musiał wózek pchac
1
@A4ron a po co w ogóle dwie drużyny mają grac w Lidze Mistrzów jak oni nie potrafią pastuchów ze Słowacji czy innego Azerbejdżanu w 2 rundzie jakichkolwiek eliminacji przejść? Dla polskiego zespołu to powinno być jedno miejsce w eliminacjach w Lidze Mistrzów i tyle
2
@barcowy1899 odczucia takie, że on nie nadaje się na trenera Barcelony i to mistrzostwo nie zmienia faktu, bo one i tak w dużym stopniu było wymęczone, jak odpadnie 3 raz z fazie grupowej w listopadzie, to tego samego dnia należy się go zwolnić.
1
@Rewolucja123 kur z amatorów na amatorów, ten klub to już serio błaga o litosc
0
Zaorać to badziewie.
0
A co to magicy Laporta i Alemany nie potrafią wyczarowac Lengletowi klubu?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 za pół roku będzie do odstrzału, jak większość tego śmiesznego "ataku"
0
@MesQueUnClub96 początek upadku tego klubu
5
Xavi nie chciał Neymara, i właśnie dlatego takie mecze jak wczoraj może tłumaczyć sędziami itd
1
Po co Neymar są młode wilki, gwiazdy
0
Szczerze to jak się patrzy na te kadrę Barcelony, to nie wiem czy już serio do tej Ligi Europy przyzwyczajac
3
@Worny no a połowa stad co okienko go sprzedaje
0
Real będzie mocny w tym sezonie, z tym składem i Jude mogą wygrać mistrza
0
@barcu$ ja tylko przypomnę, że Arteta był asystentem Pepa w Man City zanim zaczną się komentarze obrońców Xaviego
0
Dzięki Dembele za te setkę z Liverpoolem, być może klub dziś by wyglądał inaczej
0
No to Bayern będzie groźny w nowym sezonie
4
Xavi woli grac Ferranami i innymi drewniakami w składzie, żeby mieć mieć czyste sumienie jak znowu odpadnie w fazie grupowej LM on dobrze wie, że z Neymarem gdyby odpadł w grupie to byłaby dożywotni kompromitacja Neymar dla niego to za duża presja, należałoby zmienić trenera, a nie blokować transfer gościa co da jeszcze trochę magii przed upadkiem tego klubu jak to tak dalej będzie wszystko wygladalo
3
Jak Xavi zablokuje transfer Neymara, a odpadnie znowu w fazie grupowej to nie dość że powinien zostać zwolniony natychmiastowo, to jeszcze powinien zapłacić wysoka kare