2

Na miejscu kibiców Realu nie martwiłbym się kontuzja Courtois, bo w obronie gra najlepszy z najlepszych na świecie stoperów Militao

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 że niby co Xavi może osiągnąć? Znowu pewnie odpadnie w fazie grupowej

0

To wiadomo ilu piłkarzy zarejestrują na nowy sezon?

0

Ja to się dziwię, że Xavi ma coś do gadania, jak on do grudnia i out xD

0

Xavi nie chce Neymara, bo jak trzeci raz odpadnie w fazie grupowej LM będzie miał jakieś wymówki

1

Ciekawe czy to prawda z tym, że na imprezę Dembele przyszedł tylko Kessie. Jeżeli to prawda, to mimo wszystko slabe zachowanie zawodników, szczególnie, że Dembele był u nas od 2017 roku.

0

Jedno jest pewne, że jak zespół z wysp owczych awansuje do Ligi Mistrzów, to Real Madryt czeka trudny wyjazd

0

Swoją drogą ciekawe kto mu dal taka klauzulę hmm

6

Najbardziej zapamiętany moment Dembele w Barcelonie przez te 6 lat to setka z Liverpoolem

9

Oczywiście, że Carvajal przejdzie się po Barcelonie, zwiedzi miasto a na koniec będzie chodził po stadionie, bo go tak Balde będzie kręcił, że nie będzie już biegał, tylko dreptał

3

Byłbym za sprzedażą Dembele, gdyby Barcelona mogła sobie pozwolić na topowy transfer prawego skrzydłowego. Można nie lubić Dembele itd ale na dzień dzisiejszy Barcelona nie może sobie pozwolić ma utratę jak na razie jedynego szybkiego zawodnika z miarę dobrym dryblingiem, chyba że od nowego sezonu chcecie oglądać kombinacje Xaviego na prawym skrzydle z Ferranami, Ansu czy nie wiadomo z innymi Deulofeu.

0

@takisobiektos dobrze, że my mamy prawe skrzydło

0

No a wy serio myśleliście, że PSG da 100 mln? Teraz na skrzydle będziemy z nie umiejącym dryblowac Raphinia, albo sciagnie się za darmo jakiegoś Bojana czy innego Deulofeu

8

Dlaczego nie lubi się Legii? Bo oprócz historii, to kibice tego klubu uważają się za najlepszych w Polsce, plujać na innych, a przyjdzie mecz z pastuchami z Kazachstanu i dostają w trąbę

9

Spokojnie to dopiero przyszły sezon zweryfikuje Xaviego, ten na razie jest przejściowy:)

3

Po Santosie juz w marcu było widać, że był świadom w co się wjeb€ł. Brawo dla discopolowca, takiego syfu to chyba nawet Lato nie robil

1

Niech przyjdzie ten Felix, młody jest i na pewno mniej drewniany od Torresa

0

Już gdzieś czytałem, że City przez odejścia piłkarzy będzie drugie, Arsenal murowanym faworytem, a tymczasem przychodzi Gvardiol. W City już budują nowa ekipę, głodna sukcesów

0

@Firestone zacznijmy od tego, że on nigdy nie będzie topowym trenerem

54

A już za rok.
Xavi zakomunikował Romeu, że na niego nie liczy
Romeu nie chce odejść
Alemany ciezko pracuje nad jego wypożyczeniem

0

@Tomo1989 widać jak bardzo Pereza bolała porażka z Man City. Szkoda, że u nas nie ma takiej rewolucji.

1

I po co Guler miał wybierać Barcelone? Dla gry w Lidze Europyz czy zarobków na poziomie kasy z lidla, które i tak za rok albo będzie musiał zmniejszyć, albo odejść żeby móc zarejestrować kolejnego młodego 35 letniego piłkarza. Wybrał Real pod względem ekonomicznym i sportowym, zresztą i tak większość osób poznała go jak było głośno że Real i Barca się nim interesują.

1

@Survier a jaka pisowcy?

1

@Kondziubarca bo może Mbappe nie chce do Realu isc? Jak na razie ten transfer to na rm.pl sobie wymyślają

1

@Jakchcesz pojawiają się takie komentarze

3

Ściągnęliśmy za darmo jednego z najlepszych pomocników poprzedniego sezonu i jest płacz i lament no ludzie xD Gundogan to będzie zły transfer, a Mbappe to będzie postrach świata.

0

Kilku "galacticos" w jednym okienku i tak zazwyczaj kończy się nieudanym sezonem, więc ja nawet nie martwię się tym Mbappe

6

Jak Xavi dostanie Gundogana, Brozovicia czy nawet tego Cancelo i odpadnie w fazie grupowej LM, to serio w grudniu out

2

@MesQueUnClub96 jak w listopadzie Barcelona przegra ważny mecz o 2 miejsce w fazie grupowej LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?