1

@Criss18Barca w PL Busquets to miałby tak przesrane, ze nawet nie mow

0

Swoją drogą co takiego Gundogana sprowadza do Barcelony? Długi, afery, granie za free, odpadnięcie w fazie grupowej LM?

2

@Kondziubarca on se tych Glikow czy Grosickich niech gdzieś wlozy? Kim on w ogóle jest żeby mówić co ma selekcjoner reprezentacji Polski robic? Śmieszny gosciu

1

https://weszlo.com/2023/06/21/robert-oddaj-opaske-nie-nadajesz-sie-na-kapitana/ bardzo dobry tekst na temat tego naszego przyszłego kapitana

2

Najbardziej mnie śmieszy, jak Lewandowski jest pierwszy do robienia z siebie kogoś, w mediach mówi ile on to Pedriemu czy Gaviemu nie daje wskazówek, bo on jest wielce doświadczony, a wczoraj jako kapitan nie miał odwagi wyjsc na konferencję, jeśli on naprawdę ma być kapitanem w Barcelonie, to będzie ciezki ten sezon.

3

To jest ten mecz, który pokazał dlaczego Zieliński nigdy nie będę drugim Iniesta, nigdy nie pojdzie do żadnego premier league i nigdy nie będzie kims więcej niż średniakiem

5

@A4ron nie był żadna odpowiednią osobą. Bardzo dobrze, że tego oszusta i krętacza pogonili,a wyjście z grupy to dzięki Argentynie, dziś by tez przewalil

0

To jest zwiastun gry naszego napadziora w przyszłym sezonie

7

Ile razy ten debil Bednarek musi nam spier#dolic mecz, żeby zrozumieć że to nie jest poziom nawet na ekstraklasę.

0

Banda przegrywow, nieudaczników i ludzi bez ambicji, to jest wstyd.

0

Nie moge się patrzeć na tego Lewandowskiego, to samo co w Barcelonie, a w przyszłym sezonie będzie jeszcze gorzej

12

Jak Santosowi uda się naprawić duet Milik Lewy to należy mu pomnik budowac

2

@Emhyr a czym tu się przejmować? W przyszłym sezonie dalej ich przywódca środka pola będzie 38 letni Modric, a Bellingham skończy jak Valverde czy Camavinga i będzie gdzieś wyrzucany po skrzydłach. Dziwię się, że po odejściu Benzemy nie ma żadnego napastnika.

0

Już lepiej żeby ten Lenglet wrocił i był 4 albo i nawet 5 stoperem w hierarchii, niż żeby znowu w meczach o stawkę gdzie Xavi każdego zajeżdża i większość graczy jest kontuzjowanych grał Marcos Alonso, inna kwestia to pensja, ale jemu pewnie też zaniza

18

@Matheu12 brawo gratuluję trzymaj się

0

Po co ten Roque? Lewemu kontrakt przedłużyć do 40 i ściągnąć mu za free rezerwowego młodziutkiego Aube.

0

Tego Mbappe w Realu to wymyślają tylko kibice tego klubu.

3

Vinicius z 7 teraz jak na właściciela tego numeru w Realu, będzie bardziej symulował i prowokował

6

Nie ma znaczenia, trzecie odpadnięcie w fazie grupowej = zwolnienie Xaviego

0

@Kuba_1 Dobrze, że Messi nie poszedł do City, bo nie wygrali LM

3

@KrychaFCB już ich Boss Anczelotti pokazał jak wygrywa sie tryplety w Napoli i Evertonie, w Bayernie zresztą też. Kibice Realu są zenujacymi hipokrytamk.

0

@lampka o tym to już nawet nie wspomnę xD

12

Swoja droga ciezko być kibicem Realu. W pół roku Messi wygrał mundial, Guardiola wygrał drugi tryplet, a zadłużona Barca wygrała La Ligę pokonując Real w sezonie 3 razy, musi to bolec.

1

Pep Guardiola jest najlepszym trenerem w historii piłki nożnej

1

@Chaoss bo dogoni xd

4

Czyli Laporta osrał rajtuzy, wycofał się z pozwu, żeby Tebas pozwolił transfery robic. To jest słabe, jak widać tylko Fiorentino Perez walczy z tą patologia w hiszpańskiej piłce, z superligi też niech się wycofają.

0

Ja się ciesze z transferu Gundogana, jest doświadczony, a nie wiadomo czy żyd bellingham wypali w ogóle czy Carlo Bettoni nie zmarnuje go jak Tchouameniego i Camavinge

12

Podoba mi się, że Xavi umniejsza Lidze Europy, że nie szuka na siłę pozytywów gry w tych rozgrywkach, oby to nie były puste słowa, bo dwa z rzędu "spadki"to wystarczająco za duzo.

2

Pozdro jak ktoś wierzył w Messiego w Barcelonie. Jarajcie się tymi dalej tymi Romanami, Rometami.

0

Największą głupota byłaby sprzedaż Fatiego, żeby zrobić miejsce Messiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?