Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Różnica pomiędzy Valverde czy Xavim jest taka, że za Valverde Barcelona kontrolowała mecz, pierwsze połowy były na trybie ekonomicznym, rywal nawet przegrywając 0:1 nie stwarzał wielu sytuacji (nie mowie, ze tak było oczywiście w każdym meczu) za Xaviego za to gra jest chaotyczna, nie ma w głównej mierze pomysłu na grę, rywal się otwiera i takie Deprotivo potrafi strzelić ma 1:0 i trzymać do końca, i tak fanboje Xaviego będą krzyczeć, że za Valverde nie było wyników, a Xaviemu trzeba dać wiele czasu, pomimo, że EV pracował tu trzy lata.
1
@Rewolucja123 nie było za Valverde wyników? XDD
20
Piłkarze pokroju de Jonga czy Pedriego w końcu odejdą do klubów pokroju City, bo ile można się tak wiecznie kompromitować. Nie można wiecznie zwalać, na sędziów, kontuzje, powietrze itd, ta gra jest obrzydliwa, nie moge zrozumieć, że po 2 latach Xavi nadal ma poparcie przede wszystkim tutaj. To nie jest trener na Barcelone,nawet jeśli jesteśmy średniakami.
0
A Xavi to co robi? Dajemu mu odpocząć? Co to są za artykuły rodem tvp info
4
A dlaczego ktokolwiek ma pretensje do trenera Hiszpanii? Powołał go, to dał mu grac, co to ma być, że ktoś jest z Barcelony to ma nie grac, bo może kontuzji dostac? To może w ogóle niech FC Barcelona nie wysyła na kadrę żadnych piłkarzy, bo każdy może być kontuzjowany. Teraz klub czeka wielkie wyzwanie, podejrzewam, że będzie dramat, ale to jest ten moment, aby Xavi okazał się tym "drugim Pepem"
0
Ta Reprezentacja zaczęła upadać w 2017 r. Niewiarygodnie, że "sukces " Euro 2016 tak zaślepił niektorych
1
Królem strzelców został, bo ta liga jest fatalna. Świadczy o tym, że Bellingham jedy aktualnym najlepszym strzelcem i raczej długo się to nie zmieni.
9
XD Szachtar wygrał w 2009 z Barcelona, to historia się z pewnością powtórzy i Barca wygra LM xD
Niektórzy zaslepiency Xaviego już nie mają żadnych argumentów, żeby wybronić jego nieudolność na ławce trenerskiej.
3
Ale Xavi ma farta, że w tej grupie jest Porto, Shaktar czy Antwerp (z którymi i tak się męczy). W 1/8 brutalna weryfikacja
11
@Rewolucja123 Chłop czasu potrzebuje od 2 lat xD jak potrzebuje czasu to do ŁKS Łódź niech idzie, a tu zostawi profesjonalistom
1
@Pedri16Future a ile potrzeba takich kompromitujących meczów żebyś zrozumiał, że to wina Xaviego
???
1
@Gaz on tych co nie chciał u siebie nam beż żalu oddał, zacznijmy od tego
0
@Worny dziekuje
0
A co z przyszła legenda tego klubu Marciem Guiu?
0
Xavi po tym meczu sam powinien się podać do dymisji, odpuścić sobie trenerkę i odpocząć. Może w przyszłości poprowadzi jakiegoś średniaka w Hiszpanii i tyle. Ale wiadomo, dopóki Laporta tu jest, on będzie dalej kompromitował ten klub.
6
Xavi nie będzie drugim Guardiola, nie ma już co na siłę go trzymać i się łudzić. Ta kadra nie jest słaba, stwierdzę odważnie, że jest to na półfinał LM. Niestety przy gościu, który trzeci rok się "uczy" nic z tego nie będzie.
6
@kakusus tak, bo sypie się FdJ I Pedri na raz i jest lipa
0
@bartulek98 Ale z drugiej strony gdybys był Xavim i miał takiego Lewandowskiego na ławce, to nie wpuściłbyś go nawet na koniec? To nie jest jego wina, że na ławce ma samych młodych i kołki typu Romeu. Chciał Zubimende a dostał Oriola, ta porażka to wina min Laporty, jeśli on dalej będzie za darmo ściągał takie szroty i nie wzmacniał tym co chce trener, to będzie niestety tak wyglądało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś się łudził, że będzie inaczej?
0
No szok, że trener bez żadnych sukcesów, średniak ekstraklasy gra tak samo jak poprzednicy zD
3
@Emhyr dziwie się, że ludzie oglądają takie go*na
0
Dobra to następny kto tam do trenowania Iniesta, Puyol?
2
Pierwszy raz od sezonu 2021/22 roku Barcelona po dwóch kolejkach LM ma komplet punktow. To jest taka abstrakcja.
3
@Rewolucja123 a ty się nabierasz, że Xavi będzie drugim Guardiola i co?
0
@Kidd nie ma co się śmiać, bo jak na razie przez ostatnie 2 lata też tam graliśmy i też z marnym skutkiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MateuszGotowka99 tak się musi męczyć, że on w większości jest niewidoczny i wygląda na takiego co się boi grac w piłkę. Nie ma co robić z Zielińskiego jakieś gwiazdy, jak to zwykły średniak.
0
@krycha2201 jak będą jakieś odpady pokroju Kevina Prince miały przychodzić to tak
4
@Fenelon nie opierając się na socjalu, a oni pierwsi wejdą w koalicję z pisem xD