Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pozdro jak ktoś wierzył w Messiego w Barcelonie. Jarajcie się tymi dalej tymi Romanami, Rometami.
0
Największą głupota byłaby sprzedaż Fatiego, żeby zrobić miejsce Messiemu.
27
Jak można pisać, że Laporta oszukał kibiców? Wtf oszukał to chyba sezonowcow. Ten ruch wyjdzie każdemu na dobre. Czas Messiego już dawno się tu skończył, udało zdobyć się pierwszego majstra bez Messiego, budujmy skład na przyszłość. Last dance to można w towarzyskim meczu zrobic, a nie cały sezon grac i być zależnym od Messiego i jego chęci do gry.
0
Ciekawe jak Barca odpowie na transfer Jude, czy dalej będzie się bawić w nieosiągalny transfer Messiego?
1
No i elegancko, że Messi idzie do USA, a nie do Barcy. My będziemy budować drużynę na przyszłość, a nie znowu uzależniać grę od Messiego. Przyjście Leo byłoby na pewno korzystne dla Xaviego, bo by mu wygrywał mecze.
0
To Ansu Fati zwolnił już te 10 dla Messiego?
6
Zamiast się zająć transferami na lata, to się zajmują Messim, który by max rok pograł, a pensje by brał niemała. Jakie to jest glupie.
2
A po co w ogóle ten Messi? Budujmy skład, a on niech idzie zmęczony do Arabii i tyle
1
@DonMatteo901 dobrze, że Messi odchodząc z Barcelony poszedł za darmo grac do Polonii Warszawa. Bezsensu post, Benzema jest już stary, czas na nowe w Realu, a w ataku Barcelony będą grac 35 latkowie
10
Słowo rasizm jest najbardziej nadużywanym słowem swiata
15
@AFA90 Robert Bardzomiło
4
@LM10GOAT ja pie×dole plan finansowy, to się w pale aż nie mieści. Nie ma żadnej Ligi na świecie, żeby spasiony prezes ligi mówił do klubów ze muszą przedstawić plan finansowy, żeby móc kogoś kupic
0
@aleksandrowielki "platforma to najbardziej autorytatrne zapedy" XD chłopie obudź się, to co pis robi nie ma żadnego porównania z czasami PO
3
@kuz pewny awans do LM, to dla Barcelony jest obowiązek, a nie sukces.
0
Czyli wyzywali Rayo od cyganów kibice Barcelony i Atletico? Tak?
21
@Rust_Cohle moj Vinicius, bo wszystko inne to rasizm
1
Jak nie będzie sensownych graczy i nie odejdą Ci co powinni, to tak będzie wyglądać przyszły sezon jak wczoraj
0
Nie chce nic mówić, ale tym Vinicius będzie gorzej wyzywany
0
Nie jestem rasistą, ale..
0
Wystawianie na po Araujo w klasyku, to też jest objaw rasizmu
0
Pomimo, że Vinicius prowokuje, i można go nietrawic za jego zachowanie, to wyzywanie od małp czy innych jest słabe. Psychika człowieka jest różna, jeden zareaguje śmiechem, drugi się popłacze. Ja mu życzę rozsądku.
8
To czas aby Sergi Roberto został pivotem
1
@adambądkowski93 i kto będzie w Polsacie komentował Czarek Kowalski? To już wolę tvp sport
0
@Sysia11 Camavinga po raz kolejny
3
Ale to wina uefy, bo nie dali w drabince Realowi Milanu albo Interu w półfinale
4
@norbi77 Ich mentalne super gole polegają na tym, że rywal pod koniec ma dretwe nogi i jest zesrany, Real to wykorzystuje. City zamknęło mecz na 3:0 to już totalnie ich zmiotło
20
Swoją drogą Anczelotti to wielki beton. Miał w formie Rudigera, który schował do kieszeni Halaanda w pierwszym meczu, to w rewanżu postawił na te parodie obrońcy Militao, i jeszcze go na rm.pl nazywa się najlepszym stoperem świata xD
0
Proponowałbym tak przedłużyć jeszcze o rok kontrakt Modriciowi
0
@pero1983 ta Asensio za Rodrygo
0
Ile dziś siniakow i złamań ma Vinicius po meczu?