Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo no nie wiem, chyba rola trenera jest reagowanie, tym bardziej na jego ostatnie porażki hm
17
Uwielbiam tę zmianę narracji xD
Już Inter przegra z Pilznem, my wygramy z Bayernem xD
0
@damianex10 już bez przesady
1
Gramy w Bingo:
Po meczu: "zabrakło intesywnosci"
2
Thank you and good luck.
Taki komunikat mógłby po meczu byc
6
Beka jak ktoś wierzył, że Xavi będzie de Jonga na pivota ustawiał. Jego kumpel Busi musi tam grac
0
Czyżby w Arsenalu już zaczynała się presja?
0
@Roobo bo przede wszystkim ma trenera, który się nie boi na niego stawiać.
2
@Kazragore nawet nie ma klimatu tego mudnialu, żadnych reklam, informacji, nawet piosenki nie ma.
1
@Kondziubarca Pique i tak nie odpuści tych odroczonych pieniedzy
0
@martin3131 a ile można ciagle budować? Koeman dwa sezony miał przejściowe, Xavi drugi sezon buduje, to nie wiem
6
@Kgorecki2500 i do Busiego na DM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Michael24 szczególnie w lutym jaka mieliśmy formę, że rozwalalismy Valencię 7 golami, MSN się bawiło piłeczka, aż nie chciało się, żeby mecz sie kończył.
1
@FabianMrozek jego zmiany
1
Oj będzie płacz jak odpukać Pedri w kwietniu dostanie kontuzji.
0
@FrankliN7 no Pablo Torre?
0
@El dominatore a masz jakiś problem?
0
I w co tu wierzyć? W projekt? Jaki projekt. Jak gra Busi, Alba i Pique, a młodzi na ławie. Ten wynik i tak nie zmienia faktu, że Xavi out
0
@Striker dobrze, że komentatorzy wiedza
3
Klasowy trener by trzymał do końca de Jonga, ale nie Xavi, bo on swojego kolegę musi jakoś wrzucić, zaraz znowu Busquets będzie grał w podstawie
3
@SelloutCrowd bo jak się nic nie robi
2
Busquets na boisko XDDD w następnym meczu wracamy do normy
2
No cóż niesamowitego, że de Jong gra na swojej pozycji i gra dobrze xd
2
@Kondziubarca taki to projekt trenera
0
@Joe_Pesci a jak Koeman mówił, że nie ma kim grac, to były ataki na niego
1
@Emhyr xD przecież to u nas już Lewandowski miał tryplety wygrywać, bo było tak cudownie.
2
@Kgorecki2500 inna sprawa, takie ograniczenie w Polsce pozwoliłoby na dzień dzisiejszy poruszać się po jezdni hulajnogom elektrycznym, co wg mojej opinii przyczyniałoby się do wzrostu zdarzen drogowych
57
@Kgorecki2500 i co będziesz na dwójce po Warszawie jeździł?
0
@Emhyr no dej Xaviemu czas na jego projekt "liga europy"