0

@panczo no nie wiem, chyba rola trenera jest reagowanie, tym bardziej na jego ostatnie porażki hm

17

Uwielbiam tę zmianę narracji xD
Już Inter przegra z Pilznem, my wygramy z Bayernem xD

0

@damianex10 już bez przesady

1

Gramy w Bingo:
Po meczu: "zabrakło intesywnosci"

2

Thank you and good luck.
Taki komunikat mógłby po meczu byc

6

Beka jak ktoś wierzył, że Xavi będzie de Jonga na pivota ustawiał. Jego kumpel Busi musi tam grac

0

Czyżby w Arsenalu już zaczynała się presja?

0

@Roobo bo przede wszystkim ma trenera, który się nie boi na niego stawiać.

2

@Kazragore nawet nie ma klimatu tego mudnialu, żadnych reklam, informacji, nawet piosenki nie ma.

1

@Kondziubarca Pique i tak nie odpuści tych odroczonych pieniedzy

0

@martin3131 a ile można ciagle budować? Koeman dwa sezony miał przejściowe, Xavi drugi sezon buduje, to nie wiem

6

@Kgorecki2500 i do Busiego na DM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Michael24 szczególnie w lutym jaka mieliśmy formę, że rozwalalismy Valencię 7 golami, MSN się bawiło piłeczka, aż nie chciało się, żeby mecz sie kończył.

1

@FabianMrozek jego zmiany

1

Oj będzie płacz jak odpukać Pedri w kwietniu dostanie kontuzji.

0

@FrankliN7 no Pablo Torre?

0

@El dominatore a masz jakiś problem?

0

I w co tu wierzyć? W projekt? Jaki projekt. Jak gra Busi, Alba i Pique, a młodzi na ławie. Ten wynik i tak nie zmienia faktu, że Xavi out

0

@Striker dobrze, że komentatorzy wiedza

3

Klasowy trener by trzymał do końca de Jonga, ale nie Xavi, bo on swojego kolegę musi jakoś wrzucić, zaraz znowu Busquets będzie grał w podstawie

3

@SelloutCrowd bo jak się nic nie robi

2

Busquets na boisko XDDD w następnym meczu wracamy do normy

2

No cóż niesamowitego, że de Jong gra na swojej pozycji i gra dobrze xd

2

@Kondziubarca taki to projekt trenera

0

@Joe_Pesci a jak Koeman mówił, że nie ma kim grac, to były ataki na niego

1

@Emhyr xD przecież to u nas już Lewandowski miał tryplety wygrywać, bo było tak cudownie.

2

@Kgorecki2500 inna sprawa, takie ograniczenie w Polsce pozwoliłoby na dzień dzisiejszy poruszać się po jezdni hulajnogom elektrycznym, co wg mojej opinii przyczyniałoby się do wzrostu zdarzen drogowych

57

@Kgorecki2500 i co będziesz na dwójce po Warszawie jeździł?

0

@Emhyr no dej Xaviemu czas na jego projekt "liga europy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?